Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar ben de bu küçe başlayacağım .....damar hastalıklarına ii geliyormuş dolaşım bozukluğum var bir de 10 kilo vermem gerek gögüslerim deforme olmasın die kullanacağım ...büyütürse de yazarım....balkon die dalga gecilio benle maa olsun...sarkmaları önlerse ii...bu arada 17 yaşındatım 60-62 kilo arasıyım 87 cm fln gögüslerim...2 tatlı kaşıı yourt 1 tatlı kaşıı küç ve yarım limon suyu ile kullanacağım ...gittiği yere kadar kullanacağım...daha almadım...

mrb bayanlar yaklasık 4 aydır küç'le ilgili deneyimlerinizi ve yazılarınızı takip ediyodum sonuç almadan bişey yazmak istemedim bi ay boyunca düzenli olarak kullandım.Yatmadan önce bir kaşık küç'ü suyla içtim ilk baslarda acıma ve ve kasıntı oldu ama sonuca değdi hatta öyle ki annem saçma bulmustu olmaz bişey demişti 1ay sonra sen napıyosun pamuk mu tıkıyosun gibisinden sormaya basladı. Tabi bu arada kiloda aldım ben kendimi bildim bileli hep incecik çöp gibi bişeydim ne yersem yiyim kilo almıyodum simdi popom diye bişey oldugunu farkettim :) aldıgım küç bitince ikinci kutuyu aldım fakat tadı çok değişik geldi yiyemedimm kaliteli almanızı öneriyorum paraya kıyın derim. ikincisinin tadı guzel olmayınca ara verdimm göğüslerde ona baglı olarak söndü tabiki simdi yeniden baslıcam malum denize gircez :)

ohhannes sendekı gelısmelere sevındım bende dun basladım aktardan aldım ben cnm pekı kutu nasıl oluo nerden alıosun toz seklını kulanım bende gece yatarken sabah kalkarken suyla kulanıom pekmezle kulanmaya baslıcam bende cop gıbıyım bı kac kılo ıyı olcaq banada bırde adacayı yagıyla dun gece masajada basladım ıns. faydasını gorrumCADIARZU

arkadaşlar merhaba ben kullanmaya başlayalı 10 gün oluyo ama sanki benim iştahımı kesti sizde de var mı böyle bi etki bide çevrem cildimin çok güzelleştiğini söylüyolar:)

:içelim:valla arkadaslar neyi kullanacağımı bende sasırdım ama hepsini denicem
bugün 24nisan 1 ay sonra ne olacak bakalım
isallah hepimiz ii bir sonuç alırız
gelişmelerden haberdar ederim

brn_a canım benim ilk aktardan aldıgım açıktı tadına orda bakıp aldım ikincisine param yetişmeynce daha ucuzundan kapalıdan ( adını hatırlamıyorum)alayım dedim oda yenilmyecek durumdaydı kapalılarda aksu vital'i rahatlıkla önerebilirim sen yinede tarihlerine bak.adacayı yagı masajjına bende baslamayı düşünüyorum gelişmelerden haberdar edersin :)
Casin iştah kesikliği bende de vardı sonra yeniden düzene girdi

bunuda denerim canım saol bende aktardan aldım öğütülmüşünü kullanıyorum kilosu 20 ytl di inş işe yarar sende bi fark varmı kendinize iyi bakın grşa.s.

canım benim bende işe yaradı üst taraflar baya dolmuş ya ben ilk başta farkedemedim çevremdekiler dedi oluyo fark ama ben bir aydır kullanmıyorum tekrar başlıycam amaa.s.

bende karaüzüm cekirdeği tableti vardı kullandım ama fayda etmedi bu sefer toz halinde alıp kullancam inş. o zaman bi sonuç alabilirim

aldım küçü 10 ytl ydi 250 gram aldı 2.5 a....cildi de güzelleştiriyormuş demek ihtiyacım var şahsen=)

bu arada kızlar ben hep olumlu yorumlar üzerinde düşünmenizi istiyorum...çünkü her şey düşüncede biter..yani büyümeyecek büyümeyecek dersek zaten büyümez ....büyüuor büyüor diye düşünün lütfen inanın fark edecek....çünkü beyin hayal ile gerçek arasındaki farkı fark edemiyor yani büyüor dersek ve büyüdüğünü hayal edersek beyinde emir verir ...beyin gücü hakkında çok kitap okumuş biri olarak ve bunu uygulayıp başarılı olmuş biri olarak şiddetle öneririrm....hepiniz öpüldünüz....umarım istediğinz neyse faydalanırsınız...

not; kilo vermem gerek ...küçün kilo aldırdığı yönünde söylentiler var ama genelde yemek üstüne yenilirse aldırır.....kilo almak istemeyenler yemekten yarım saat önce yesin derim ben.....

bu arada benim asıl amacım dolaşım bozukluğuydu, ve varisdi bir de spordan dolayı sarkmayı önlemesiydi ama şimdi büyüdüğünü düşüneceğim bakalım olacak mı?....

tatusya hakli kizlar...

olumlu dusunun... hipnoz yolu ile gogus buyutuldugune dair yazilar okumustum...

cnm adacayıyla masaj yapıom ben gogus masajlarını arastır ınt. baq ıstersen gercekten rahatlatıo ben ıse yarıyacagnı dusnuom olumlu dusunmek lazım arkadasında dedgı gıbı yanı yapmıs olmak ıcın deılde yararı olcagını dusunerek yapmak dahada ıyı gelıo bana bıldgın masaj yapıom ben küc de sabah gece alıom gece daha sora gogus masajıyapıom

kızlar daha önceki yazılarda yemeklerden sonra yenirse kilo aldırmaz diyodu ama şimdi tatusyacım sen emin misin yemekten önce alınınca kilo aldırmadığına, ay çok arada kaldım ne zaman yesekki ya((

canım valla taze bilgi doktoruma bugün sordum dedi ki kiolo yapmaz zaten dedi ...sabah aç karnına yersen iştahı keser ve tok tutar dedi ...yani kilo almak iisteyenin üzümle birlikte yemesi gerekimiş yani tozu boşuna yemeyin kilo almak için verdirirmiş....ama açken yenmeliymiş....bende 1 saat sonra yiyeceğim yemeği 1 saat önce yedim....Şeniz

Arkadaşlar bende gecen sene kullandım..ilk olarak yakınımızdakı bir aktardan 8 ytl'ye almıştım,zaten kutular 200gr sabah akşam bir tatlı kaşığı alıyordum suyla birlikte yaklaşık 1 ayayakın gidiyor..Daha sonra eminönündeki aktarlardan brine gitmiştik acık olarak satıldığınıda duymuştum ordan almak istedım.Tabi ordaki adama göğüs büyütmek için alıyorum demedim,kilo almak için kullanıcağımı söyledimadam bana o 8 ytl ye stılanların siyah üzüm olmadığını söyledi normal üzüm çekirdeğinide karıştırıyorlar dedı..Bana tabiatana diye bir markayı verdi öncekiyle aynı 200 gr'dı ama 15 ytl fiyatı..2 kutu aldım..ayrıca zavallı adam bana keçi boynuzuda verdi zayıfsın diye....sırnaşık şey tabi ben onuda aldım...neyse yaklaşık 3 ay boyunca kullandım güğüslerinizin forma girdiğinizi görebiliyorsunuz..Tabi bunu uzun süre kullanmanız gerekir bence tam olarak faydasını görmek için...Ben 3 ay kullandım daha uzun kullansaydım belkı daha güzel olurdu..

ya kızlar göğüs büyütmek gibi bir özelliği olduğuna inanıyorum sabredelim sabrın sonu selamet.düzenli kullanalım.herkeze koça memişler diliyorum:)

bende büyüteceğine inanıyorum yeni başladım kullanmaya umarım faydasını görürüm

kızlar daha önceki yazılarda yemeklerden sonra yenirse kilo aldırmaz diyodu ama şimdi tatusyacım sen emin misin yemekten önce alınınca kilo aldırmadığına, ay çok arada kaldım ne zaman yesekki ya((

ben yemeklerden önce alıyorum ve kilomda hiç bir fark yok ama her insanın bünyesine göre de değişebilir canım

hoşbulduk canım işallah psikolojik değildirde büyüyodur gerçekten bende gaza gelirim sayende sırnaşık şey..

ya kızlar ben masaj falan yapmıyorum göğüslerime üşeniyorum aslında, masaj yapmadan küç yesem bi faydası oolmazmıki illa masaj yapmakmı gerekir sizce? bide masajda sanırım yağdır adaçayıdır gibi şeyler kullanıyosunuz tam bilmiyorum onları kullanmadan yapsam yapcaksamda yine bi fayda görürmüyüm?
buarada benim 3 gün falan oldu yiyeli daha çoooook az benneyaptımki
haber vericem değişiklikler hakkında. kib

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…