Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ya kızlar ben masaj falan yapmıyorum göğüslerime üşeniyorum aslında, masaj yapmadan küç yesem bi faydası oolmazmıki illa masaj yapmakmı gerekir sizce? bide masajda sanırım yağdır adaçayıdır gibi şeyler kullanıyosunuz tam bilmiyorum onları kullanmadan yapsam yapcaksamda yine bi fayda görürmüyüm?
buarada benim 3 gün falan oldu yiyeli daha çoooook az benneyaptımki
haber vericem değişiklikler hakkında. kib :emir_bebek:

canım bence en çok masajın faydası oluyor.yap bence üşenmeden.şiddete tavsiye edreim yani.dolaşımı hızlandırıyomuş

ya kızlar ben masaj falan yapmıyorum göğüslerime üşeniyorum aslında, masaj yapmadan küç yesem bi faydası oolmazmıki illa masaj yapmakmı gerekir sizce? bide masajda sanırım yağdır adaçayıdır gibi şeyler kullanıyosunuz tam bilmiyorum onları kullanmadan yapsam yapcaksamda yine bi fayda görürmüyüm?
buarada benim 3 gün falan oldu yiyeli daha çoooook az benneyaptımki
haber vericem değişiklikler hakkında. kib :emir_bebek:

canım benimde 4 gün oldu baslayalı üşenme yap walla masajla daha cok büyür ben de mersin yagıyla masaj yapıyorum piskolojik sanırımm ama azcık dolgunluk hissettimtatlicadiarzu

arkadaşar adacayı yagı masajını bende yapıcam inş kıllanma yapmaz ben zeytin yağıyla yapıyodum şimdi adacayı yağıyla yaparım.... gece yatarken göğsünüzün üzerinde kare cizer gibi 4 köşeye(uyarı noktaları)mışş 7 kere bastırın sonra takrar 7 kere bastırın sonra iki elinizle dönüşümlü olarak yükarı cekerek masaj yapın sonra yine iki elinizle dışardan içeriye doğru çekerek masaj yapın kesinlikle aşşağı doğru yapmayın masaj teknikleridir bilginizelülülülülülü ben böyle yapıyorum arkadaşlar tavsiye ediyorum allaha emanet oluna.s.

arkadaşlar küç kullanıpta selülitlerinde düzelme olan oldumu acaba bende bugün kullanmaya başlayacağım ama hem göğüslerimi büyütmek hemde selülitlerimden kurtulmak istiyorum:eek: çok şeymi istiyorum kızlaarrrsenağlama

canım bence en çok masajın faydası oluyor.yap bence üşenmeden.şiddete tavsiye edreim yani.dolaşımı hızlandırıyomuş

canım benimde 4 gün oldu baslayalı üşenme yap walla masajla daha cok büyür ben de mersin yagıyla masaj yapıyorum piskolojik sanırımm ama azcık dolgunluk hissettimtatlicadiarzu

teşekkürler arkadaşlar tamam artık napalım üşenmeyip yapıcaz madem yararı war en yakın zamanda başlicam

hee bide kızlar korkutmak gibi olmasın ama iştahımı açtı sanırım canım sürekli bişeyler yemek istiyo bünyeye göre değişir bence psikolojikte olabilir belki bilmiyorum daha yeni başladım küçe bide kilo almak kötü değilki aslında göğüsler büyür işte ergenlik döneminde tombik tombik olan ve bu sayede göğüsleri büyük olan sonrada formuna geri dönen çok kişi tanıyorum aslında kilo verince göğüsler yerli yerinde durdu sönme olmadıda ergenliğin getirdiği bişey belkide :)

arkadaşlar adaçayı yağı demiştim ama adaçayı yağı sıkılaştırıyormuş mersin yağı kasları güçlendiriyormuş bende sıkılaşacak göğüs olmadığından:roflol: ben mersin yağını kullanıcam masaj tekniklerini yazmıştım deneyip görelim büyüyecek büyüecek diye masaj yapalım pozitif düşünelim arkadaşlar başarıcaaaaaaaaazzzzzz:teytey:herkeziiŞeniz

arkadaşlar mersin yağını öneriyorlar masaj için ben zeytin yağılar yapıyordum şimdi mersin yağıyla yapıcamben şöyle masaj yapıyorum .... gece yatarken göğsünüzün üzerinde kare cizer gibi 4 köşeye(uyarı noktaları)mışş 7 kere bastırın sonra takrar 7 kere bastırın sonra iki elinizle dönüşümlü olarak yükarı cekerek masaj yapın sonra yine iki elinizle dışardan içeriye doğru çekerek masaj yapın kesinlikle aşşağı doğru yapmayın masaj teknikleridir bilginizelülülülülülü ben böyle yapıyorum arkadaşlar tavsiye ediyorum allaha emanet oluna.s.

milletcim bu küç benim damarlarımı fazla açtı galiba boynumdan göğüslere giden damarlarım belli olmaya başlamış bugün aynada bakınca fark ettim. (ki benim damarlarım yüzeye pek yakın değildir,belli olmazlar) Ya da masaj olayını abarttım bilemicem ama böyle damarları çıkaracağını tahmin etmiştim ama hiç öyle bi yorum okumayınca göz ardı etmiş olmalıyım..
bilginize..

milletcim bu küç benim damarlarımı fazla açtı galiba boynumdan göğüslere giden damarlarım belli olmaya başlamış bugün aynada bakınca fark ettim. (ki benim damarlarım yüzeye pek yakın değildir,belli olmazlar) Ya da masaj olayını abarttım bilemicem ama böyle damarları çıkaracağını tahmin etmiştim ama hiç öyle bi yorum okumayınca göz ardı etmiş olmalıyım..
bilginize..

ben de gogus cevremde damarlarin daha da belirginlestigini farkettim. hakketten ya su kullandiklarimizdan ola bilir mi?

kızlar bendede ewt gogusumun yukarısında belırgın sekılde var o masajdan kaynaklanan bşi oluo sanrm arkdslar dolsıma yardımcı oluos bırde kalbımız gogsumuzun oldgu yerde oldgu ıcın sureklı kan pompalıo bızde gogus bolegemızı harekt etrdgmız ııcn orda dolasım sureklı hızlı calısıo bu sayededır bırde benm hastalık zmanım bu ara o sebeblede bende dolgunluk oldu ya bıraz hastalık zmanına verıom bırde ıstahım acıldı habıre cnm bşiler ıstıo ama bu gıdıs ıyı gıdıs arkdslar umarım memnun kalırız :içelim:

kızlr ben 3 gündür kullanıyorum o d pek düzenli diil masaj da yapmadım zaten asıl amacım dolaşım bozukluuuydu...ama hakkaten damarlarımın basıncı düştü boyun aağrılarım azaldı bir de varisler gitse...yarından itibaren düzenli olarak devam edeceğim....gögüslerimi ölçtürdüm(kıyafetsiz) bir modaevinde 91-92 dedi kadın sanırım bn ölçerken çok sıkıştırıyorum daha az çıkmıştı ...çok sevindim ama vermem gereken 10 kilo var doktora danıştım hemen her 10 kilo da ortalama 3 cm azalır dsedi...o da kesin değilmiş hiç bişi olmaya da bilirmiş...umarım olmaz yaa=) hepinizi öptüm

kızlr ben 3 gündür kullanıyorum o d pek düzenli diil masaj da yapmadım zaten asıl amacım dolaşım bozukluuuydu...ama hakkaten damarlarımın basıncı düştü boyun aağrılarım azaldı bir de varisler gitse...yarından itibaren düzenli olarak devam edeceğim....gögüslerimi ölçtürdüm(kıyafetsiz) bir modaevinde 91-92 dedi kadın sanırım bn ölçerken çok sıkıştırıyorum daha az çıkmıştı ...çok sevindim ama vermem gereken 10 kilo var doktora danıştım hemen her 10 kilo da ortalama 3 cm azalır dsedi...o da kesin değilmiş hiç bişi olmaya da bilirmiş...umarım olmaz yaa=) hepinizi öptüm

canım bende onu merak ediyorum nasıl ölçtü göğüs bedenini eline metreyi alıp göğsünün etrafından dolayıp mı ölçtü..bi arkadaş omuzlarından ölçeceksin göğüs ölçün o oluyo dedi..omuzlar göğüsler ne alaka anlamadım..yani doğru olan resimdeki gibi değilmi..ama sıktırmadan dik durup ölçmek lazım değilmi...

kucuk1184591818olcmely6.jpg

kucuk1184591818olcmely6.bf9cd71826.jpg

ys kızlar ya şu resimlere bakınya..bi yerde buldum..ideal göğüs ölçüleri böyleymiş benimkiler böyle dolgunlaşana kadar ooo..moralim bozuldu ya...valla aranızda göğüsleri bu boylarda olupta göğüslerim küçük deyen varsa karşıma çıkmasın..:eek:klava:
kucultmeameliyatplaniai5.jpg

kucultmeameliyatplaniai5.e3b7f427df.jpg

canım bende onu merak ediyorum nasıl ölçtü göğüs bedenini eline metreyi alıp göğsünün etrafından dolayıp mı ölçtü..bi arkadaş omuzlarından ölçeceksin göğüs ölçün o oluyo dedi..omuzlar göğüsler ne alaka anlamadım..yani doğru olan resimdeki gibi değilmi..ama sıktırmadan dik durup ölçmek lazım değilmi...

kucuk1184591818olcmely6.jpg

kucuk1184591818olcmely6.bf9cd71826.jpg

cnm evet öle öçtü....arkadaşın biraz atmış yahu ne alaka omuzla...o zaman hiç deişmez yahu...naniknanik.....

off kızlar bi türlü düzenli kullanamıyorum şu küçü zaten daha bi gelişme yok.. masajı zeytinyağıyla yapsam olurmu?

julyet cnm ılk koydugun mezurayla gogsunu olcenın goguslerı cok hosuma gıttı ahh bızımde o olculerde olsa gururla olcerız tabıı ıns.arkdslar pes etmek yok... bugun pazarın onunden gecerken buyuk kara uzumlerın kuruları dıkattımı cektı bıraz aldım okadr lezlettlı geldı satan adam cekırdegınde vıtamın sdef ve derı hastalıklarına cok ıyı geldgnı soledı arkdslar cekırdegınden hergun faydalandgmıza gore sanslıyız baska maretlerıde varmısa.s.

ya kızlar siz bu küçü ne kadara alıyorsunuz ve nekadar miktarda alıyorsunuz..

X