Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Bence uzmanların her söylediğine inanmamak gerekiyor, örnek vermem gerekirse doktorlar ve uzmanlar masajla göğüsler ASLA büyümez diyorlar fakat ben bizzat kendim hiç olmayan göğüslerimi masaj yaparak "küçük göğüsler" haline getirdim (şu anki ölçüm --->82) ne oldu şimdi uzmanlar doğru mu söylüyomuş yani !!!! ? Hem k.ü.ç büyütmese de bir sürü faydası var o büyütmezse masaj büyütür uzmanları falan dinlemeyin kızlar MASAJ VE K.Ü.Ç.'ten korkmayın :)
muck hepinize sevgiler ....

canım cok sevindim senin adına :dance: ben de biraz biraz buyuttum bira mayasi, kuc ve ari sutu ile... peki sen ne ile masaj yaptin? ne kadar da oldu bu gelisme? yani kac ayda? :teytey:

canım cok sevindim senin adına :dance: ben de biraz biraz buyuttum bira mayasi, kuc ve ari sutu ile... peki sen ne ile masaj yaptin? ne kadar da oldu bu gelisme? yani kac ayda? :teytey:

Canım ben masaja ilk başladğmda benim hiç yoktu o zamn sadece parmak uçlarımla masaj yaptım ve 1 ya da 1.5 ayda etkisini gösterdi sonra bıraktım, canım ne zaman büyütmek isterse tekrar yaptım ve yine 1-1.5 ayda etki gösterdi ama arasında bikaç yıl var şimdi de sabah anason yağı ve akşam da rezene yağı ile masaj yapıyorum 3-4 gündür ve 1 aydır k.ü.ç. de kullanıyorum, sen bira mayası ve arı sütünü karıştırıp mı yapıyosun canım ? Ben de seni gördüğüme sevindim :dance:.

Lütfen olumlu düşünelim, olumlu düşüncelerimizi paylaşalım olumsuz yorumlar yazılmasın buraya o kadar insanın hevesini kırmayalımKötü Kazen Ne demişler zaten olumlu insan olumlu olayları ve insanları, olumsuz insanlar da kendilerine olumsuz olayları ve insanları çekerler:teytey:

Canım ben masaja ilk başladğmda benim hiç yoktu o zamn sadece parmak uçlarımla masaj yaptım ve 1 ya da 1.5 ayda etkisini gösterdi sonra bıraktım, canım ne zaman büyütmek isterse tekrar yaptım ve yine 1-1.5 ayda etki gösterdi ama arasında bikaç yıl var şimdi de sabah anason yağı ve akşam da rezene yağı ile masaj yapıyorum 3-4 gündür ve 1 aydır k.ü.ç. de kullanıyorum, sen bira mayası ve arı sütünü karıştırıp mı yapıyosun canım ? Ben de seni gördüğüme sevindim :dance:.

Lütfen olumlu düşünelim, olumlu düşüncelerimizi paylaşalım olumsuz yorumlar yazılmasın buraya o kadar insanın hevesini kırmayalımKötü Kazen Ne demişler zaten olumlu insan olumlu olayları ve insanları, olumsuz insanlar da kendilerine olumsuz olayları ve insanları çekerler:teytey:

angeleyesscim ben bira mayasini ve ari sutunu iciyorum canim benim... ikisi de bayagi bi yaradi... sabah aksam bira mayasi kapsullerinden aliyorum, bir de arisutu-bal-polen karisimi var A... V... diye bi markanin (isim vermiyorum ki reklam olmasin :icecream: ) ama ben sadece vitamin olsun diye almistim onlari soora bi baktim 2-3 reglden sonra buyumusler :) sasirdim kaldim :)

ustelik cok da pahali seyler degil (tabii Allah sukur alma sansimiz var gene de sukurler olsun, alamayan da var ama:a015: insan kendisine bakmak 3-5 kurusunu ayirmali gene de... soora o vucut bize lazim :hooray:

ay neyse cok uzattim.. ama bira mayasi ari sutu bunlar hep sut artiran seyler...

ve dedigin gibi angeleyesscim boyle akisina birakip cok zorlamadan kendini bisiler yapinca inanin ki buyuyolar.. yani olumlu dusunmek o yuzden dedigin gibi cok onemli!... :1hug:

özgecim ben krem kullanıyorum ya, yanında bi de böyle bişi daha kullanmak istiyorum. arı sütü+bal+ polen karışımını mı kullansam acep bira mayasını mı karar veremedim, hangisi daha etkilidir ayrım yapabildin mi? bi de arı sütü+bal+polen daha ucuz değil mi?

evet canım eger sadece birini tercih edeceksen ari sutu bal polen daha etkili bence.. bira mayasinin etkisi daha az diye dusunuyorum ona gore... aslinda bira mayasini bi kere aliyosun 500 tane var icinde.. yani hesaba vurunca aynilar ama psikolojik olarak evt cebinden ilk cikan para daha az oluyo :dance: ben de ari sutune agirlik veriyorum... :asigim:

kizlar bir minik oneri de, ki cok kolay bi oneri, her gun muhakkak 1-2 porsiyon bulgur yiyin... bol sut yapiyor... dolayisi ile sut kanallarini genisletiyor... sonucta bu para verilip ekstra yapilacak bisi diil... yasasin bulgur :dance:

slm bu bira mayasını nereden alacağız acaba aktardanmı küç kullandım bide bunu deneyelim bakalım işallah işe yarar:))

arkadaşlar acaba bu k.ü.ç.'ü diğer gögüs büyütücüler gibi devamlı kullanmak gerek yani bırakınca eski haline döner mi? çünkü araştırdığım kadarıyla göğüs büyütücü krem ve yağları belli bi büyüklüğe ulaşınca kalıcılığı sağlamak için belli aralıklarla kullanmak gerekiyormuş.

arkadaşım ben 2 kutu bitirdim k.ü.ç den dolgunluk verdi ve sertleşti 2 ay ara verdim eski haline döndümü dönmedimi anlayamadım sanırım döndü şimdi tekrar başladım bu bitince dikkat edicem bakalım eski haline dönerse bi anlamı yok çünkü kendimi zorlayarak 2 kutuyu bitirdim

arkadaşım ben 2 kutu bitirdim k.ü.ç den dolgunluk verdi ve sertleşti 2 ay ara verdim eski haline döndümü dönmedimi anlayamadım sanırım döndü şimdi tekrar başladım bu bitince dikkat edicem bakalım eski haline dönerse bi anlamı yok çünkü kendimi zorlayarak 2 kutuyu bitirdim

aysen sen 2 kutuyu ne kadar zamanda bitirmiştin?

slm bu bira mayasını nereden alacağız acaba aktardanmı küç kullandım bide bunu deneyelim bakalım işallah işe yarar:))

canım ben su meshur vitaminb ureticilerinden aldim... isim vermiyorum reklam olmasin diye... zaten 2 tane var oyle vitamin ureticisi buyuk marka... a.s.

merhaba arkadaşlar, kara üzüm çekirdeği tozunu bende kullanıyorum 15 gün falan oldu ama benim kullanma amacım farklı sigara kullandığım için toksinleri atma özelliğinden dolayı kullanıyorum ve de damarları koruduğu için. aynı zamanda kara üzüm çekirdeği yağıda kullanıyorum bu da yüzümdeki kılcal damarlar yüzünden aktar tavsiye etti ama ikisi birden ağır gelir diye üzüm çekirdeği tozunu haftada 3 gün yiyorum benim size sorum bu üzüm çekirdeği yağı göz altı morluklarınada iyi geliyor diye duydum ama tereddütte kaldım çünkü bazı arkadaşlarda bu tür yağlar göz çevresine sürülmez küçük yağ butoncukları oluşturur diyorlar ben göz çevreme sürmüyorum bilgisi olan var mı acaba sevgiler...

merhaba arkadaşlar, kara üzüm çekirdeği tozunu bende kullanıyorum 15 gün falan oldu ama benim kullanma amacım farklı sigara kullandığım için toksinleri atma özelliğinden dolayı kullanıyorum ve de damarları koruduğu için. aynı zamanda kara üzüm çekirdeği yağıda kullanıyorum bu da yüzümdeki kılcal damarlar yüzünden aktar tavsiye etti ama ikisi birden ağır gelir diye üzüm çekirdeği tozunu haftada 3 gün yiyorum benim size sorum bu üzüm çekirdeği yağı göz altı morluklarınada iyi geliyor diye duydum ama tereddütte kaldım çünkü bazı arkadaşlarda bu tür yağlar göz çevresine sürülmez küçük yağ butoncukları oluşturur diyorlar ben göz çevreme sürmüyorum bilgisi olan var mı acaba sevgiler...

Evet haklılar.Ben de bir kaç kez sürmüştüm bu yağlardan hemen yağ butoncukları oluştu ve bu butoncuklarla hala uğraşmak zorunda kalıyorum.Geçen bir tanesi öyle bir hale geldi ki sıkmak zorunda kaldım kulak çubuğuyla, içinden enfeksiyonlu sivilce gibi bir şey çıktı.Sakın sakın sürmeyin bu yağlardan.Ben taş çatlasa 3 kez sürmüşümdür.O yağların hepsini çöpe attım.Sadece hint yağı ve badem yağını kirpiklerime ve kaşlarıma sürüyorum.Göz çevresine su bazlı ürünler kullanılmalı.

ya arkadaşlar ya ben 20 gündür bıraktım bu küçü iimi ettim bende bilmiyorum ama ya bi türlü kilo alamadım 47 de kalmıştım onu bıraktıktan sonra 49 oldum bilmiyorum ki ona mı bağlı ya benden başkasında da böle problem yaptımı acaba :uhm: acaba tekrarmı başlasam of bilmiyorum bir ay kadar kullandım bende offfff offfff:1no2:

selam kızlar bende 2 gün önce aldım k.ü.ç ama ben sabahları yiyemiyorum tadı çok kötü sadece akşamları 1 tatlı kaşığı yiyorum.
2 kaşık yesem daha etkili olur herhalde :dance:
bu işin en zor kısmı herhalde sabretmek bende inş. bıkmadan usanmadan devam etcem büyütcem memişlerimi :teytey:

arkadaşlar bende merak ettim we alıcam kullanıcam bakalım ne olucak inş işeyarar 75 sütyeni bile doldurmuyorum:1no2:takipteyim Allaha emanet olun

kızlar bilginiz olsun.tv bi doktor küç için çok faydalıdır ama üzüm alıp içindeki çekirdeğini çıkarcakmışız.çekirdek olarak satılanlar oksitleniyomuş bi faydası kalmıyomuş.fisfisfis
bende kulanmak istiyorum da kilo alırım diye korkuyorum
[/SIZE:çok üzgünüm:

kızlar bilginiz olsun.tv bi doktor küç için çok faydalıdır ama üzüm alıp içindeki çekirdeğini çıkarcakmışız.çekirdek olarak satılanlar oksitleniyomuş bi faydası kalmıyomuş.fisfisfis
bende kulanmak istiyorum da kilo alırım diye korkuyorum
[/SIZE:çok üzgünüm:

nasıl cıkartılacak peki cekirdeği? o iş biraz zahmetli

X