Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar küç kullanıpta fayda görenlerden kilo alan va mı?
hem göğüslere hem kilo almaya yardımcımı gerçekten ve iştah açıyor mu?

ben kilo almadım canım valla,hatta iştahımı kesiyor yemek öncesi yiyince.benim acayip işime geldi,kışın extradan kilo almak derdinden kurtuluyorum böylece.a.s.

arkadaşlar küçten dolayı kabız olan varmı bende böyle bir etkisi oldu birde iştah kesip kilo verdiriyor sanki ama göğüse bir etkisi olmadı henüz

Benim iştahımı hiçbir şey kesmiyor.Neyseki kilo problemim yok.Ben başlayalı 5 gün oldu daha etki görmek için erken.Ama gerçekten herşeye yararlı o yüzden bunu ömür boyu kulanabilirim.Tadını da çok beğendim.

bende dün başladım.gelişmeleri yazalım arkadaşlar.yoğurtla yiyyorum bende ama tadı bana göre değil zorla yutuyorum.bide kilo aldırsa süper olurrr.

kız nasıl oldu bu ıs yanı kullanıyoken bı gelısmeler oldu hemı. ıyı ıyı ozaman osevıncı sen bırazda olsan yasadın nasıl belırtıler basladı bana bıraz bılgı verırsen sevınırım canım benim

bende ılk yerken mıdem kalkıp ınıyodu ama alısırsın korkma sakın pes etme bak ben 15 gundur kullanıyorum benım gogus yerlerı buyudu yanı genısledı ınsallah gerısıde gelır sakın bırakma sabırla bekle bır hasta dusun hemen 2..3..gunde ıyılesıyomu yok. buda onun gıbı bısey.bekle ınsallah amacına ulasırsın ınsallah bizmde tabi..amiiiiiiiiinnnn

aminnn kaynarcalı.devam ediyorum pes etmiycem kesinlikle.

bencede pes etmek yenılgıyı kabullenmek demektır canım buyuzden ben soyle 3 ay kadar kullancam zaten ondan sonra etkısı varmı yokmu ozaman goruruz zaten cıldede faydası cok.benım gogus yerlerınde buyumeler oldu ınsallah boyle genıslemeye devam ederde bızde amacımıza ulasırız bıde masaj yap gogus masajlarıda cok onemlıdır.kızlar gelısmelerı yazıcam by
:teytey:

teşekkür ederim cnm.gelişmeleri yazalım kesinlikle.

göğüs masajı nasıl oluo ya bn bi türlü anlamadım birde ne kullanıorsunuz masajla

göğüs masajı nasıl oluo ya bn bi türlü anlamadım birde ne kullanıorsunuz masajla

kizlar ben de 4 ay gibidir kuc kullaniyorum. gerci 3.aydan sonra artik duzenli kullanmiyorum ama tam 3 ay devamli cok duzenli olarak kullandim bende bi ise yaramadi. simdi bursadaki aktarin karisimi ve gunde 1 tatli kasigi kuc kullaniyorum. bana sanki biraz fark oldu gibi geliyor ama yine de kesin bisey bilmiyorum. arkadaslar bunlarin yanisira masaj da olursa iyi etki olucagini soyluyorlar ben de masajin nasil yapilacagini bilmiyorum. bilen varsa lutfen bize de soylesin.

masaj yaparken bıse kullanman gerekmıo baya normal masaj yapcan yuvarla gıtsın ıste ama masaj yaparken baya bı bastır bellı olsun yanı bıraz canın yanana kadar yap ama aksam sabah yap yada elınden geldıgı kadar yap ortalıkta yapma sapık falan sanarlar.benım kara uzum cekırdegını kullanalı 15..16 gun falan oldu yemın ederım bende benım goguslerımın yerı genısledı gozle gorulur bı genısleme odu sorusu olan varsa buyursun.........29:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

sen cabuk pes edenlerdensın ben uzmanlardan cok bu zor olayı basaracam benım gıbı zoru basarmayı sevenler buyursun devam desın.bence yapmadan once ınanın yetrelıdır bırde.ınsan yapacam dıyınce yapmalı.. basarmalı ben hep oyle yapıyorum benım gıbı devam dıyenler gorım sızı hadıklava: klava: klava:

kan yapıcı olduğu için yoğurt ve sütle almamanızı hatta aralarında 1 saat kadar zaman bırakmanızı öneririm
tıpkı kan ilaçlarında olduğu gibi çünkü kalsiyum içeren gıdalar ve çay demirin emilimini azaltır

küçük bir tavsiye
yerimseniben

Ben de bir besin maddesiyle alınmasının yararlı olmayacağını düşündüm.Bu yüzden sabah kalınca bir tatlı kaşığı kuç ni ağzıma alıp çiğniyorum üzerinden de bir miktar su içiyorum .Bir de gece yatarken aynı işlemi yapıyorum.Bence de inanç çok önemli insan bir şeyin yararlı olacağını düşünüyorsa genelde oluyor.Bakalım gelişmeler ne olacak.

ben günde bir defa balla karıştırıp yiyorum aslında pekmezle daha faydalı olabilir
sade imkansız geçmez boğazımdan tatlicadiarzu

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende kullanacagım bu ilaçlardan fakat bayagı bir okumam lazım 84 sayfayı nasıl okucam ( Birde aşagıdaki linkleri inceledim ama ing. iyi degil.. ing. öğreten sayfadaki arkadaşlara sordum eger yanıt gelirse ona göre net kararımı vericem... linkleri buraya koymayı uygun olur sanırım... birde bana yaptıgınız karışımı ve nasıl yapıldıgını söylerseniz inanın çok sevinirim... Tşk.

++

++

canim senin adina cok sevindim. sen nasil kullaniyorsun peki? neyle?gunde kac defa? ackarina mi tok karina mi? bende neden faydali olmadi ki.

kızlar bişey sormak istiyorum.ben 50 kiloyum 160 boy.sizce 80 beden nasıl kiloma göre.ben göğüslerimi çok küçük buluyorum.vücudum etten çok kemik.kiloda alamıyorum.bi ara küçü kullandım etki etti bence.yine kullanmayı düşünüyorum.85A olmuş ölçüm.ama bana küçük geliyor görüntü olarak.ha 80 ha 85A:)birer portakal gibi düşünün işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…