Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

sagol canım darısı basına benımkılr hergecen gun vallaha sıkılasıp buyuyolar once genıslemeyle basladı sonra toparlandılar bugun tamamen buyudugune karar verdım canım ben sabah aksam tok karnına aldım bıde masaj cok yaptım aksamları yatarken.bk masajla dene bakalım ne olacak benım k.ü.ç baslayalı 18gun falan oldu vallaha sımdılık belırtıler var ınsallah hep boyle devam ederde bende sızınle paylasırım vallaha cok mutluyum ınanamazsın tuana:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sagol canım darısı basına benımkılr hergecen gun vallaha sıkılasıp buyuyolar once genıslemeyle basladı sonra toparlandılar bugun tamamen buyudugune karar verdım canım ben sabah aksam tok karnına aldım bıde masaj cok yaptım aksamları yatarken.bk masajla dene bakalım ne olacak benım k.ü.ç baslayalı 18gun falan oldu vallaha sımdılık belırtıler var ınsallah hep boyle devam ederde bende sızınle paylasırım vallaha cok mutluyum ınanamazsın tuana:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tamam canim ben de masaja baslayayim o zaman. hem kuc hem masaj hem de aktarin unlu karisimi kullaniyim. bakalim ne oluyor. yoksa bu memislere daha tahammulum kalmadi ya. bakinca sinir oluyorum.

Bugün 5.gün çok Hafif Bir Kaşinti Var Tadi Gerçekten Kötü Bakalim Masajda Yapiyorum Inş. Olurrrr Istediğimiz Hepimizin

kız sıkma canını benım kadar sabırsız bırını ben goremıyom ama oldu vallaha buyumeye basladılar ınsallah devamıda gelır bence masaj cok onemlı devam et basaracaksın.basarıyı ıstemek ve o basarırıyı yapmak bır ustunluktur ve sen basararak ustun olacaksın canım benım

kız sıkma canını benım kadar sabırsız bırını ben goremıyom ama oldu vallaha buyumeye basladılar ınsallah devamıda gelır bence masaj cok onemlı devam et basaracaksın.basarıyı ıstemek ve o basarırıyı yapmak bır ustunluktur ve sen basararak ustun olacaksın canım benım

isallah canim ya. artik isten eve gittim mi uyuyana kadar masaj yapicam memislere. bi de daha fazla bastira bastira yapiyim diyorum ama simdi de kas yaparken gozunu cikarmayalim.olanlarda kayboluverir Allah korusun.

selam arkadaşlar ben yeniyim k.ü.ç 3 gün önce okudum ve hemen başldım şuan beklemedeyim umarım faydası olur :eek:

yok kız bıse olmaz bıldıgın gıbı yap baya bı bellı ederk bastır olacaktr.masaja devam k.ü.ç devam et hadı kızlar gorım sızı tuana valla ben gozlerıme ınanamadım yıllardr aynı seyın degısmesıne ınamadım belkı ınanmayan arkadaslar olabılır yemın edıyorum oluyo ama sabır gerekıo sabır edın ve bekleyın olacaktr

ya kızlar ben yoğurtla yiyorum başka türlü yiyemem yoğurtla yiyipde faydasını görenler yokmu varsa yazsın bilelim nolur msjlarınızı bekliyorumm...

ewet canım bende yogurtla yıyorum tabıkı ben kendım sahıdım 3 gundur farkı goruyorum bende ınanamadım ama sonra bu ruya dedım baktım degılmıs.ben k.ü.ç devam edıyorum sızınde sabırla beklemenızı ve sonucu gormenızı ısterm ben 18 gundr kullanıyorum faydasını hızla gordum canım sende devamö et olmuo deme sakın sabırla bekle canım benım:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: degmesın amaaaaaaaaaan.29

ewet canım bende yogurtla yıyorum tabıkı ben kendım sahıdım 3 gundur farkı goruyorum bende ınanamadım ama sonra bu ruya dedım baktım degılmıs.ben k.ü.ç devam edıyorum sızınde sabırla beklemenızı ve sonucu gormenızı ısterm ben 18 gundr kullanıyorum faydasını hızla gordum canım sende devamö et olmuo deme sakın sabırla bekle canım benım:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: degmesın amaaaaaaaaaan.29

inşallah canım benimde 17 gün oldu ama bi fark göremedim gibi devam edicem tabi bi kaç ay umarım olur bakıcaz artık yoğurtla yemeyin deyince arkadaşlar tereddütte kaldım ama başka türlü yiyemem canım.
ilgin için sağol :1hug:

yok kız bıse olmaz bıldıgın gıbı yap baya bı bellı ederk bastır olacaktr.masaja devam k.ü.ç devam et hadı kızlar gorım sızı tuana valla ben gozlerıme ınanamadım yıllardr aynı seyın degısmesıne ınamadım belkı ınanmayan arkadaslar olabılır yemın edıyorum oluyo ama sabır gerekıo sabır edın ve bekleyın olacaktr

canim dun eve gidince hemen basladim masaja, gece saat 3te de uyandigimda masaj yaptim memislerime ama cok uzun sure yapamiyorum, kollarim yoruluyor. yaklasik kac dakika gibi yapiyorsunuz?

vallaha bende elımden geldıgınce yapıyom canım ama devam eet

Slmlar tam 7aydır üzüm çekirdeği kullanıyorum,ilk 1,5 ayda inanılmaz bir dolgunlaşma oldu ve herkesin dikkatini çekti... Ve şuanda hala büyümekteler... Henüz bi sönme olmadıÇok üzgünüm çoook,bir ara 2 hafta ara verdim,yine hiç bir değişiklik olmadı.. Ben gayet memnunum,özellikle bayanlardaki rahim kanserine karşı koruyucu olduğu için kullanıyorum.. Bu arada çilek yağıyla hergün masaj yapıyorum küç'e başladığımdan beri... Yanında rezene çayı ve ada çayı da çok tüketiyorum.. Bunlar göğüsler için birebirdir,tecrübelerime dayanarak söylüyorum... Hepinize kolay gelsin güsel bayanlar...:nazar::nazar:a.s.

Slmlar tam 7aydır üzüm çekirdeği kullanıyorum,ilk 1,5 ayda inanılmaz bir dolgunlaşma oldu ve herkesin dikkatini çekti... Ve şuanda hala büyümekteler... Henüz bi sönme olmadıÇok üzgünüm çoook,bir ara 2 hafta ara verdim,yine hiç bir değişiklik olmadı.. Ben gayet memnunum,özellikle bayanlardaki rahim kanserine karşı koruyucu olduğu için kullanıyorum.. Bu arada çilek yağıyla hergün masaj yapıyorum küç'e başladığımdan beri... Yanında rezene çayı ve ada çayı da çok tüketiyorum.. Bunlar göğüsler için birebirdir,tecrübelerime dayanarak söylüyorum... Hepinize kolay gelsin güsel bayanlar...:nazar::nazar:a.s.

yazılanları okurken ilk işim yaşa bakmak oluyor...yani gelişme çağına yakın birisi mi yoksa olgun birisi mi diye...ama olgun birisinin böyle olumlu sonuç almış olması beni dahada mutlu ediyor.....çünkü ben şu an 25 yaşındayım...ve çok şükür 75 i doldurmaya başladı...ama artık büyümez herhalde diyordum....simdi büyüyebileceğini görünce sevindim..tşk ederim... a.s.

selam arkadaşlar valla daha çok yeni bir kaçgündür yiyorum ama sanırım etkisini görmeye başladım ama ne ilginçtirki sağ göğsüm daha hızlı büyüyo diğeri hala yerinde sayıyo az bi büyüme olsada ümitsiz olmak yok kızlar mücadeleye devam

Benim bir sorum olucak acaba bu karaüzün çekirdeğini ne kdr kullanmamız gerekiyor mesela çok kullanırsan çok az kullanırsan az mı büyücek :KK70:

Ve bide yaşa bakıyor mu mesela gelişme çağındaki birisnde nasıl bir gelişme olur lütfenn cvp:KK43:

aynen canım benımde sag daha hızlı bısekılde buyuyo dıgerıde buyuyo ama yavas sag daha cok toparlandı bakıcaz gelısmelrden haberımız olsun tamammı

arkadaşlar ben de kullanıyorum uzun bir süredir sadece dolgunlaştırdığını söyleyebilirim göğüs büyüten formülleri ararken masaj tarifi gördüm izlerle paşlaşmak istedim büyüycek inşallah bunlar

slm kaynarcalı senin adına çok sevindim... bende nerdeyse 6 aydır küç kullanıyorum az bi dolgunlaşma oldu ama hala bi büyüme yok..ama kararlıyım büyütene kadar uğraşıcam:))....küçün yanında bide rezene içiyorum... ama masaj yapmıyorum:KK43:( masajın faydası oluyo mu ??? sen çilek yağıyla mı yapıyorsun??? çilek yağıyla yapıyorsan onu daha sora yıkıyor musun???

X