Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ben bir aydır kullanıyorum ama hiç bir değişiklik yok , kullanmaya devam edeyimmi acaba, bilmiyorum

bende bu uzum cekırdegını aldım fıyatı yanı kılosu 15 ytl 3 gundur kullanıyorum ınsallah bı faydasını gorurum bı belırtı olusa solerım sızlerle paylasırım

kızlar ben bu ınternettekı gogus buyutucu haplardan almak ıstedım ve kremını aldım bende etkısı oldu 20gunde ama buyutmedı sadece gogus uclarını buyuttu ama bana onemlı olan goguslerı buyutmesı kremı bırakınca yıne kuculdu kendım sahıdım bu buyume oldu ama sonra gıttı bız omur buyunca bu kremdenmı kullancaz faydası olsa neyse bence sakın almayın paranıza yazık bu k.ü.ç kullanmak aklıma yattı aldım bakalım ne olacak bende soz buyume olursa ılk ısım sızede soylemek cunku ben budurumdan rahatsızım sızıde anlıyorum baksa formul bulanlar varsa lutfen solesın yaa

kızlar bende yenı katıldım aranıza bende aldım kara uzum ç.bence ınanmakta guzel bıse ınanarak yıyın yogutla yıyın ılk yerken tadı ırenc ama sonra fark yapmıyo normal gelıo deneyın bırakmayın ben 3 gundur kullanıyorum bı sonuca varırsam bılgılendırım

cok sevindim arkadasinin adina canim. bende uzun sure kullandim ama uzgunum.bende ise yaramadi. nasil kullandi arkadasin? gunde kac defa? bekar mi arkadasin? genelede daha cok emzirmeden kayan goguslere iyi geliyor da o yuzden.

bekar bekar :) o silikon bile düşünüyo baya küçük onunkiler öle abartı bi büyüklük yok ama dolgunlastırdı diooo

ben bıse farkettım ben bu goguslerı kafaya taktımya yapacam olmazsa olmaz ben sabah aksam buzla masaj yaptım sankı dıklestıler yanı eskısı gıbı asagıda durmuyo ınsan bıraz usuyo ama olsun gercekten toparlandılar k.ü.ç de kullanıyorum daha 4 gun oldu bence sarkık goguslu kızlar buz masajı yapın bana ıyı geldı denemekten zarar cıkmaz ben devam edıyorum sızde deneyın

ben bıse farkettım ben bu goguslerı kafaya taktımya yapacam olmazsa olmaz ben sabah aksam buzla masaj yaptım sankı dıklestıler yanı eskısı gıbı asagıda durmuyo ınsan bıraz usuyo ama olsun gercekten toparlandılar k.ü.ç de kullanıyorum daha 4 gun oldu bence sarkık goguslu kızlar buz masajı yapın bana ıyı geldı denemekten zarar cıkmaz ben devam edıyorum sızde deneyın

canim Allah korusun bronsit felan olursun ya yapma onu. ne kadar oldu masaja baslayali?

yok bronsıt falan olmam ama buyuselerde olıyım en azından bronsıtın bı tedavısı var ama bunun bıraz zor sencede ole degılmı ben her aksam sabah yaptım valla bıfark ettı 4 gun oldu hemde k.ü.ç de kullanıyorum sen bunun ıcın bıse yapıyonmu kara.ü.falan cvp

selaaam,ya bende 1 ay kadar kullandım k ü ç'ni ara verdim çünkü korktum göğsümü büyütüyo diye.Gerçekten dokuyu sıkılaştırdı ve doldurdu.....aslında ben antioksidan etkisinden dolayı kullandım.bende sigara kullanıcısıyım,gerçeten etkili arkadaşlar

yok bronsıt falan olmam ama buyuselerde olıyım en azından bronsıtın bı tedavısı var ama bunun bıraz zor sencede ole degılmı ben her aksam sabah yaptım valla bıfark ettı 4 gun oldu hemde k.ü.ç de kullanıyorum sen bunun ıcın bıse yapıyonmu kara.ü.falan cvp

evet canim yaptim. yaklasik 4 aydir kuc kullaniyorum ve 20 gundur su unlu karisim var ya bursadaki aktarin ona basladim. hala tik yok. daha neler yapiyim bilemiyorum. sabah aksam karisimdan yiyorum. tek sabahlari da 1 kasik kuc aliyorum suyla. baska ne yapsam ki ???

bak daha oncede belırttım bıseyı yaparken olacagına ınanman gerekıo ınankı olsun bende k.ü.ç kullanalı tam5 gun oldu bakalım ne olacak sabrsızlıkla beklıom su etkısını goren kankalar bıraz daha ayrıntılı anlatın da bızde anlayalım okmı
:teytey:

başlayalı 1 haftayı geçti arkadaşlar 3 gündür ciddi bir agrı ve sanki hatlarda bir belirginlik oluştu ama tadı çok kötü çok midemi bulandırıyo yinede aldıgım şişe bitene kadar devam etmeyi düşünüyorum bu arada sudansa sütle daha içilebilir oluyo... kuru kara üzüm de aldım onuda aralarda atıştırıyorum ......

:kahve:ne zamndr yiyosun tozunu mu? bn kendisine basladım çünkü midem almıo tozu..faydası olur heralde tozu da ondan yapılıo sonuçta

:kahve:ne zamndr yiyosun tozunu mu? bn kendisine basladım çünkü midem almıo tozu..faydası olur heralde tozu da ondan yapılıo sonuçta

Bende kuru üzüm yiyorum...ama önemli olan çekirdeğini çiğnemek..yerken çekirdeği çiğnemeden yutarsak faydası olmuyor...

ben küçü yaklaşık bir haftadır tüketiyorum,kansızlık için özellikle kullanıyorum,bir de çok faydalıymış.ama ben su ile yutuyorum direk,yanlış mı oluyor o zaman.çünkü çiğnemeyi denedim ve çok rahatsız edici,minicik minicik olduğundan dişlerin arasına kaçıyo yaaa...

arkadaslar temmuz ayindan beri düzenli olarak küc kullaniyorum, büyütme gibi bir etkisi olmadi hala iciyorum ama faydasiz :KK43: ee neden iciyorsun o zaman derseniz; selülit denen bir sey kalmadi o kadar iyi geldi ki o yüzden birakmamanizi tavsiye ederim.

X