Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

bende direkt suyla yutuyorum bayagi oldu rahat 2 ay var. kansizliga iyi falan gelmedi bende selulitlerime ise bakmadim bakamiyorum befret ediyorum bacaklarimdan. bir goguslerim buyudu.

kızlar bende başladım 1 haftadır kullanıyorum ve göğüslerimde kaşınma başladı..ama benim göğüslerim vücüdüma göre aslında yeterli büyüklükte fakat ben çenemde bazı istenmeyen sivilce ve sivilce lekeleri var çok belli olmasada ben onlardan kurtulmak için her akşam yatarken yoğurtla beraber yiyiorum..ya peki sivilcelere yada cilde faydasını gören varmı kızlar ya..boşuna mı yiyorum :KK43:

bak bu ılaclara guvenılıyoda bu bıtkılere neden guvenılmıyo bu ılaclarda bıtkılerden yapılmıstır bence devam et kullanmaya butur bıtkılerın ınsana zararı olmaz bence devam etmelısın senın goguslerde nasıl bı belırgınlık oldu bana anlatırmısın nasıl baslıyo agrıla falan ne bılım ıste anlat canıııııııııııım öptüma.s.

Uranuscüm keyifler nasıl? çay işi nasıl gidiyor? büyüme var mı?
benim galiba bu ay az buçuk büyüdü... 75a sütyeni tam dolduruyorum gibi görünüyor... umarım gelecek ay ona sığmam:KK70:

Uranuscüm keyifler nasıl? çay işi nasıl gidiyor? büyüme var mı?
benim galiba bu ay az buçuk büyüdü... 75a sütyeni tam dolduruyorum gibi görünüyor... umarım gelecek ay ona sığmam:KK70:

Canım, umarım sığmazsın. Benim bir türlü atlatamadığım bi nezlem var, çok uyuz durumdayım, son bir haftadır çayı bayağı aksattım doğrusu.:eek:klava:
Gelişme olmasına sevindim, uzun sürse de halledicez bu işi:teytey:

bak bu ılaclara guvenılıyoda bu bıtkılere neden guvenılmıyo bu ılaclarda bıtkılerden yapılmıstır bence devam et kullanmaya butur bıtkılerın ınsana zararı olmaz bence devam etmelısın senın goguslerde nasıl bı belırgınlık oldu bana anlatırmısın nasıl baslıyo agrıla falan ne bılım ıste anlat canıııııııııııım öptüma.s.
canım ağrı filan yok ama kaşıntı başladı daha önce hiç göğüslerimin kaşındığını hissetmemiştim..belkide büyümeye başlıyorlardır..ya aslında ben daha çok cildim için yiyorum tabi büyüsede fena olmaz :) ama cilde faydası varmı bilmiyorum :1no2:

bak ben araştırdım bu tür bitkilerin insana binlerce faydası var k.ü.çginin de cilde bi çok faydası var.senin kaşınmalar ne alemde devam ediyomu çogaldımı azaldımı ben de kullanalı6...7 gun oldu şimdilik bişe yok ben bunun yanında da bıseler kullanmak ıstıyorum bıldigin bişe varmı bıde sana bişe diycem sakın cildin için ilaç falan kullanma elinden geldigi kadar bitkilere devam et byyyyyysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

çekirdeğin bu özelliğini hiç duymamıştım k.k sayesinde bunuda öğrendim.benim bildiğimde varislere çok iyi geldiği her şeyden önemliside kanserden koruma etkisidir.her şey güzellik değildir hele kanser her tarafı sarmışken, çağımızın vebası.

bak ben araştırdım bu tür bitkilerin insana binlerce faydası var k.ü.çginin de cilde bi çok faydası var.senin kaşınmalar ne alemde devam ediyomu çogaldımı azaldımı ben de kullanalı6...7 gun oldu şimdilik bişe yok ben bunun yanında da bıseler kullanmak ıstıyorum bıldigin bişe varmı bıde sana bişe diycem sakın cildin için ilaç falan kullanma elinden geldigi kadar bitkilere devam et byyyyyysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

sağol canım bilgilerin için :dance: zaten benim cildimde bir problem yok arada çenemde çıkan sivilceler dışında..onları çok takıyorum ve bazen iz bırakıyorlar..yoksa ilaç kullanmamı gerektiresek bşy yok çok şükür ama insanlık hali her an herşey olabilir ve bu nedenle ben cildime yararlı besinler yemeyi çokseviyorum ve yemeye özen gösteriyorum..çok sevindim cilde de iyi geldiğine..her akşam düzenli olarak yiyorum ben ve dediğim gibi ilk yemeye başladığım 4. günden itibaren acayip kaşınma başladı ama şuan kaşıntı geçti:KK43: bende büyümeye başladılar sanmıştım ama belkide gerçekten öyledir fakat bukadar çabuk etkisini göstereceğini sanmıyorum açıkcası.ben devam edicem 1 paket bitmek üzere ya ben galiba çok fazla koyuyorum yoğurdun içine 1 paket bitiyor ve 2 paket almıştım 2. pakete başlıcam..gelişmelerden haberdar ederim canım..canım başka bildiğim bşy yok ama şunu okumuştum zamanında ve bir arkadaşım 1 ay denemişti ve çok faydasını gördüm demişti..yere yatıp vücudunla 8 sayısını çizermiş gibi yapıcaksın sırt üstü yatıcaksın tabi..bu hareket göğüsler için çok faydalıymış canım ben denemedim ama..

Merhabalar,
Burda okuduklarımdan sonra ben de denemeye karar verdim.Bir çok şeye faydalı olduğu yazıyor.Deneyip görmek lazım.Bilgilendiren ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Ben de sonuç almaya başlayınca tecrübelerimi paylaşırım.

ben de iki gündür balla karıştırıp yiyorum kansızlığa da iyi geliyormuş ama tadı hiç iyi değil yaa

arkadaşlar dolgunluk yapıyo ama büyüme yaparmı emin degilim bende gögüse faydası kan yapıcılıgıyla ilgili bişey hafta sonundan itibaren küç ün yanında melekotu çemen tohumu çayı ve adaçayı masajına başlıcam tekrar sonuç bildiririm ..gerçi bünyeye göre fark ediyo

KIZ NAPION SIVILCELER NASIL GIDIYO AYNISI GIBIMI BAK SANA NE BULDUM SİVİLCELERİM.COM buradan belkı bıseler bulabılırsın bende senın gıbı kasınmaya basladım okadar da tatlı kasınıyokı ınsallah devamıda gelır 75 olsun baska ıstemem sıvılcelere cesıtlı ılaclar kullama bıtane ama hep aynı kullan yoksa ıyce cogaltrsın sormak ıstedıgın bıse varsa ben etraftanda arastırırım kendıne ıyı bak canımyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

ya bişi sölicem bu küç bnm göğüslerime iyi geldide aksine cildime iyi gelmedi yha yüzümdeki sivilce sayısı arttı bide bu ay bn regl olmadım bu küç.ün etkisi olabilir mi sizce:s

Ben de dün başladım.Benim damak zevkime göre.Ben sevdim doğrusu.Gelişmler nasıl olacak bilmiyorum tabi.Ben bunun yenilebilcek kara üzüm kurusunu da aldım onu da yemeye başladım.

kızlar küç kullanıpta fayda görenlerden kilo alan va mı?
hem göğüslere hem kilo almaya yardımcımı gerçekten ve iştah açıyor mu?

yaa ben 1 ay kadar kullandım, regl dönemindekinden çok daha fazla büyüdüler ama sonra bırakınca tekrar puuuuffff... bence sadece hormonlarla alakalı olduğudan,kalıcı bi sonuç almak mümkün değil.. ya da ömür boyu kullanmak laazım:KK43: tabi onu da göze almak pek olası değil gibi ...

Valla Arkadaşlar Merak Ettim Bende Deneyim Bari Cildi Yenileme özelliğide Varmiş Arkadaşima Dr Tavsiye Etmiş....

X