Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

:KK43: :KK43: geçmiş olsun çook çook ben daha yeni atlattım şükürr :26: bol bol C vitamini al ki kolayca atlat:) Nerdee tatlımmm ev hanımlığına daha var hehehehe :KK17::KK52: foruma üye olurken neredeyse aklıma gelen bütün isimleri denedim sonuç bu çıktı ortaya :KK1: nasıl değiştireceğimi bilemediğimden böylece kaldı :KK5:

değişme cnm ilginç olmus nickin :KK6::KK6:

kızlar bende yeniyim burada ve çok yanlızım benide aranıza alır mısınız :KK43:

hoşgeldinnnnn bile aramızaaaa :KK16:
neden cnm gripmisin sende :KK14::KK14:

evet canım fena yaaaa :KK43:

esmerim neyin var yoksa grip mi senin de salgına mı yakalandın

senle küsüm :KK19:
:KK43: :KK43: geçmiş olsun çook çook ben daha yeni atlattım şükürr :26: bol bol C vitamini al ki kolayca atlat:) Nerdee tatlımmm ev hanımlığına daha var hehehehe :KK17::KK52: foruma üye olurken neredeyse aklıma gelen bütün isimleri denedim sonuç bu çıktı ortaya :KK1: nasıl değiştireceğimi bilemediğimden böylece kaldı :KK5:

hayır değiştirme çok güzel, evlimisin?

cumartesi gece vardiyesinde olunca göz gözü görmüyorr pardonnn :)) darısı başıma inşallahh diyeyimm :) yok nişanlıda değilim babam öğrendi iş araştırma sürecinde babacık biraz naz yapıyor bakalım. İstanbulda yaşıyorum 23 yaşında çalışan kendi halinde biriyimm :KK52::KK52: :KK17: sizde azıcık tanıtacak mısınız kendinizi? :):KK19:

İçim sıkıldı gideyim bi paket sigara yakayım...

küsüm ama sorayım ne olduuu :KK19:
cumartesi gece vardiyesinde olunca göz gözü görmüyorr pardonnn :)) darısı başıma inşallahh diyeyimm :) yok nişanlıda değilim babam öğrendi iş araştırma sürecinde babacık biraz naz yapıyor bakalım. İstanbulda yaşıyorum 23 yaşında çalışan kendi halinde biriyimm :KK52::KK52: :KK17: sizde azıcık tanıtacak mısınız kendinizi? :):KK19:

evliyim, ev hanımıyım 25 bitti 26 oldum :KK17:
Merhaba kizlar benide alirmisiniz araniza:)

hoşgeldin, iletin harikaaaa ne güzel öyle yaradanımıza gitmekkk :KK54:

ne zaman geliyor kuzum :KK16::KK16:

pazartesi yada salı diyorrrrrrrr :KK17::KK17::KK17:

X