Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Meslek ne haci

direk cinayet sebebiiiiiiii

seninki ne iş yapıyor

Psikolog bunu söyleyen de evli bi kadın ha ben eşimi aldatmak istiyorum zaten demiş Ömrü billah dinlenmeyen kadınlar önemsenip dinlenince napsınlar aşık sanıyolar kendilerini

Ya çok tuhaf oluyosun ama adamın biri bana şey dediydi neyse

Aynenn kankk dogru yoldasin

justummm hiç bir erkeğikonu uçkur olunca güven olmaz ben bunu bilir bunu sölerimmm her daim gözlerin kulakların açık olcakkk

o kadının saçını elime dolar belinden kavrar 2 sallar fırlatırımmmmm

vayyyy elinnn kokmuş peyniri

seninkide iyi sokmuş lafı

sana ne dediler

justummm hiç bir erkeğikonu uçkur olunca güven olmaz ben bunu bilir bunu sölerimmm her daim gözlerin kulakların açık olcakkk

Öyle yapıyorum da sonra manyak oluyorum ya mesela telefonunu ortada bırakma diyorum bırakınca kurcalıyorum sonra geriliyorum baya bişey bulcam diye ceplerini kurcalıyorum filan

sana ne dediler

ağzına tükürürüm valla o kadınınnnn memelerini koparıp birini bi eline birini bir eline veririm yemn ederimmm omlet yapsınnn

sana ne dediler

Açık açık mı söyliyeyim size tuhaf gelicek ama şimdi çünkü terapide normal bi süre sonra geçer yani o yüzden o kadın olayında ilk duyduğum hariç üstünde durmadım

Öyle yapıyorum da sonra manyak oluyorum ya mesela telefonunu ortada bırakma diyorum bırakınca kurcalıyorum sonra geriliyorum baya bişey bulcam diye ceplerini kurcalıyorum filan

aynen antonyoya gittiğim de gözüm hep telindeee ama kurcalamakta istemiorummm güvenmio demesin dieee ama güvenmiorumm işte erkek sonuctaaa hiç bir zaman güvenmiceksin ama belli de etmiceksin :2::2:

Ya bu hiçbişey ya annesini çıplak videoya çekip şantaj yapanı mı ararsın eş değiştirmeli sevişenleri mi insanlar hepten bozmuş ama yargılayamıyosun ki

kendineee gelll

sen kendini geliştirmiş ve bakış açını değiştirmiş bir insansın ben öyle düşünüyorum...

mesleğin ve konumun gereği mantıklıca davranmayı bilmen gerekiyor, fevrilik sana zarar getirebilir

Bir kız vardı mesela 5 yaşında henüz annesi babası boşanmış beraber resim çizelim dedim kız hep aynı şeyleri çiziyor bi yuvarlak etrafında çizgiler böyle bu ne dedim babamın şeyi bunlar da kıllar dedi ... yorumsuz ...

Kesinlikle hiçbir şeyi anormal karşılamamayı öğreniyorsun bir yerde

Okuduğum okulun psikiyatri servisinde bir adam yatıyodu hocalarımız anlatırdı adam 35 yaşında ve hala annesi emziriyomuş

ay ne günlere kaldık yaaaaaaaaaaa inanamıorum yorum dahi yapamıcam sanırım bunaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…