Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Kesinlikle hiçbir şeyi anormal karşılamamayı öğreniyorsun bir yerde

Okuduğum okulun psikiyatri servisinde bir adam yatıyodu hocalarımız anlatırdı adam 35 yaşında ve hala annesi emziriyomuş :KK1:

yöhhhhh :44: kadının memeleri inek memesi gibi olmustur dizlerine iniosur sanırım :KK1::KK1:

ohaaaaa bunlara inanmak istemiyorummmmm :KK53:

bunları birde nasıl anlatıyorlar :26:

Baya karılarımızı değiştiriyoruz diye :26:

İçimden sen de adam mısın demek geliyor ama

Devam edin sonra diyorum ya da ne hissettinz diyorum :26:

İlk defa açıyorum kız bunları size isim vermediğim için sıkıntı olmaz değil mi normalde hiç anlatmam gizliliği korumak adına ama isim vermezsem sıkıntı olmaz diye düşündüm :KK31:

Bir kız vardı mesela 5 yaşında henüz annesi babası boşanmış beraber resim çizelim dedim kız hep aynı şeyleri çiziyor bi yuvarlak etrafında çizgiler böyle bu ne dedim babamın şeyi bunlar da kıllar dedi ... yorumsuz ...

Allah cezasını versin o adamın pislikkkkk adammm :KK50: yazık yavruma :KK14:

Benimkide kaptan olacak ya ben ne yapacam elin ülkelerinde güzel güzel cıbıldak kadınlar limanlarda :KK30::KK30:

amaninnn :KK9:

Baya karılarımızı değiştiriyoruz diye :26:

İçimden sen de adam mısın demek geliyor ama

Devam edin sonra diyorum ya da ne hissettinz diyorum :26:

İlk defa açıyorum kız bunları size isim vermediğim için sıkıntı olmaz değil mi normalde hiç anlatmam gizliliği korumak adına ama isim vermezsem sıkıntı olmaz diye düşündüm :KK31:

içinden dediğin lafa güldüm he :KK9:

ama ne iğrenç insanlar var ya Allah ıslah etsin :KK50:

yok be kuzum isim vermiyorsun ki nereden bilicez :KK31:

ayyy :KK53: neden öyleymiş ki , anneside emziyormu hala:26:

Bu 4-5 sene önceydi de benim ilk aklıma gelen sorıu hocam hala süt geliyo muymuş olmuştu :KK60:

O zamandan belliydi dahi olduğum :KK51:

Oral döneme fiksasyon :26: 0-2 yaştan sonra emzirmek tehlikeli bebeğin ihtiyacı olan şey meme ve kucaklanmak. Eğer emzirme olayını abartırsanız o dönemdeki tavırlarını bırakamıyor bağımlılık, muhtaçlık vs gibi ya da o dönemde ihtiyaçları yeterli karşılanmazsa yine o döneme fikse oluyor (takılı kalıyor) ve hep o bağlılık arayışında oluyor, tırnak yeme, küfürlü konuşma, alkolizm, sigara tiryakiliği vs biçok şey buraya bağlanıyor tabi bu psikanalize göre :KK53: Ama bir şey tavsiye edicem bebişlerinizi kucağınıza alın bol bol şımarır falan demeyin onun eksikliği ilerde insanı çok vuruyo bence :KK43: Psikolojiye giriş ders 1 bitti dağılın :KK9:

Bu 4-5 sene önceydi de benim ilk aklıma gelen sorıu hocam hala süt geliyo muymuş olmuştu :KK60:

O zamandan belliydi dahi olduğum :KK51:

Oral döneme fiksasyon :26: 0-2 yaştan sonra emzirmek tehlikeli bebeğin ihtiyacı olan şey meme ve kucaklanmak. Eğer emzirme olayını abartırsanız o dönemdeki tavırlarını bırakamıyor bağımlılık, muhtaçlık vs gibi ya da o dönemde ihtiyaçları yeterli karşılanmazsa yine o döneme fikse oluyor (takılı kalıyor) ve hep o bağlılık arayışında oluyor, tırnak yeme, küfürlü konuşma, alkolizm, sigara tiryakiliği vs biçok şey buraya bağlanıyor tabi bu psikanalize göre :KK53: Ama bir şey tavsiye edicem bebişlerinizi kucağınıza alın bol bol şımarır falan demeyin onun eksikliği ilerde insanı çok vuruyo bence :KK43: Psikolojiye giriş ders 1 bitti dağılın :KK9:

bize ders versene hatun arada :KK14: iyi oluyor :KK53:

şimdi anladım neden böyle çatlak olduğunu bundan sonra sana daha bir şefkatle yaklaşacağım :KK60:

dimi dimiiiii :KK9::KK9::KK9:

yok değil kod adı antonyooo ama yakışıklı bir antonyo benim kii :KK1:

ey2g97.jpg

böyle mi yoksa :89::89::89::89::89:

o adama ceza verildimi just :26:

Evet şikayet ettik şu an yuvada kalıyor kızı :26: annesi zaten uyuşturucu bağımlısıymış sonradan öğrendik böylesi daha iyi oldu.

bize ders versene hatun arada :KK14: iyi oluyor :KK53:

şimdi anladım neden böyle çatlak olduğunu bundan sonra sana daha bir şefkatle yaklaşacağım :KK60:

Evet ya yüklenmeyin bana :KK60:

ne zaman istersen bebeğim sen sor ben cevaplarım :KK14: Zaten gelişim psikolojisi yükseği yapıcam bebişlerinizin psikolojisi benden sorulur :KK23:

vaay just şaşırdımmm kızz :KK51::KK51:

ev hanımı sanıyordum ben seni :KK1:

Şu an bıraktım zaten işi 2014e kadardı sözleşmem :KK53: Ondan böyle yayım yayım yayılıyorum burlarda belki başlarım bilmiyorum ama ilk hedef KPSS ya :26:

Aaaaaaaaaaaaa tövbe şu an resmen ev karısıyem len ben :KK53::KK53:

kızlar antonyoya lahana sarması yaptım yarın götürcem yanına ne yapsam ne yakışır ki :26::26:

X