Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

eylülcüm önce teklifimi kabul et sonrada hayrına bana yardım et bugünlük.. bak özelden mesaj yazacak birine ihtiyacım var görüyoonn :KK43:

ben sana yardım ederim :KK70:
aynen valla yaaa türk kahvesi istiorum buram buram kokan :nazar::nazar:

bana da yap :KK14:

bayanlar hepinizi sevgiyle selamlıyor ve kutsal görevim olan bulaşıklarımın başına ağır ağır ilerliyorummm gerçekten destek olan herkese teşekkürlerr öpüldünüz iyi akşamlar yarın görüşürükk :KK54::KK54::KK54:

güle güle canım sohbete daha yeni başladık ama işin var fırsat bulursan yine gel :KK12::KK12:

varsa bir durum yapalım açık oturum :KK14:

Pıçaklarım len ben deli kıskancım :KK53: Ama böyle işi gereği aşık olan kadınlar genç kızlar filan var klasiktir ya sana yardım eden doktoruna aşık olursun :KK19: Biri sizi hayal ediyorum demiş ya bu bana söylencek laf mı pusuya yattıydım resmen :KK19: Bizimki de geçer bunlar demiş :KK60:

Pıçaklarım len ben deli kıskancım :KK53: Ama böyle işi gereği aşık olan kadınlar genç kızlar filan var klasiktir ya sana yardım eden doktoruna aşık olursun :KK19: Biri sizi hayal ediyorum demiş ya bu bana söylencek laf mı pusuya yattıydım resmen :KK19: Bizimki de geçer bunlar demiş :KK60:

:KK53::KK53: seninki ne iş yapıyor :KK53:

Ya aldattıysa beni :KK19: ya şuraya buraya gidiyom deyip karı kızlara gittiyse nerden girdi bu fikir bilmiyorum ya bdvde bi konu vardı ordan mı sardım bilmiyom of :KK53: Tarıyorum şu an geçmişi oraya gittiydi şu kadar aramamıştı filan ağzına mıçıcam kısacası :KK53:

X