Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ayyyy hiç tipim değillllll bundan en az 20 kat daha yakışıklı bnm sevdiceğim

Maşallah yav çok hoş bence o zaman sana bişey göstericem

jennifer lopezin klibinde oynuyodu benim ağzım açık kalmıştı kocam sapıksın sen dedi bana

ben çok isterdim psikolog yada mimar oolmayıı

ben dönyanın en gozel karısıyem
kızlar antonyoya lahana sarması yaptım yarın götürcem yanına ne yapsam ne yakışır ki :26::26:
börek olabilir
iyi akşamlar herkese :)

merhaba hoşgeldin

Maşallah yav çok hoş bence o zaman sana bişey göstericem

jennifer lopezin klibinde oynuyodu benim ağzım açık kalmıştı kocam sapıksın sen dedi bana
eheheheh kız ben dahaaa adam gibi adam seviorummm uzun boylu esmer saçı bası düzgün kirli sakallı türk erkeği olsunnn taş fırın olsun

eheheheh kız ben dahaaa adam gibi adam seviorummm uzun boylu esmer saçı bası düzgün kirli sakallı türk erkeği olsunnn taş fırın olsun

Aramızda kalsın ben Türkiyede evlenemesem ispanyol ya da italyan istiyodum ya

bende esmer severim ki 1.90 le benimki ben 1.65

Rabbim o yavruya yardım etsin ve onun durumunda olanlara AMİN...

ayrıca çocuğumun psikolojisinin kimden sorulmayacağını öğrendim sağol

ııııığğğ it is a BET bence

Bence iyykk benim sevdiceguim beysx tenli yesil gozlu iri omuu guclu kasli masallaah pasama huyusuyuda pek guzel romantiikk oldugu kadar okuzde ama cok romantii surekli seviyorum gel gel ozledim ne siirler asklar ay yerim yaaa

Bence iyykk benim sevdiceguim beysx tenli yesil gozlu iri omuu guclu kasli masallaah pasama huyusuyuda pek guzel romantiikk oldugu kadar okuzde ama cok romantii surekli seviyorum gel gel ozledim ne siirler asklar ay yerim yaaa
maşallah maşallah allah bozmasınn

kası boyu teni mühim değil içi temiz huyu güzel olsun
Kesin huleeeeeyn eduardoma laf etmeyin çok yakşuklu bi kere

neden geçsin :26:

hiii çok mutluluklar size yaşlandım ehityar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…