Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Benimki normal tekirdi gri bir şey sonra evden kaçtı

Artık naptım hayvana ise hatırlamıyorum

Hahahahah ayy kıyamam yaa
Ben çok küçükken babamın dükkanında vardı gri bi tekir adınıda duman koymuştum..
Kedi yasakya hani hayvanı gidip sıkıştırırdım mıncırık mıncırık bide içime saklardım kızcaklar diye..
Sonra heryerim kabarırdı foyam ortaya çıkardı o hayvancağız geldi aklıma kaçıyo diye tasma yapmıştım hayvana hahah

şuan beynine bir kez hava deymeye görsün ü okuyorum. dediğine bir bakayım. tıp, psikoloji çok severim..

Şu an okuduğun kitabı sevdin mi?

Sevdinse sana onun tadında çok harika bir kitap önerebilirim, okuduğum dönem elimden bırakamadım gece 3 e kadar falan oturuyodum

Ben kitap okumayı çok severim hatta normalden erken kalkıp işe erken varıyorum öncesinde kahve-sigara-kitap yapıyorum yarım saat 40 dk kadar büyük bi keyfim bu

Ben ağzını açıp dillerine dokunurdum çok tatlı pürüzlü pürüzlüydü böyle sonra kucaklardım Birini çomakla dürtmüştüm tırmalamıştı

Balıklarımı kaşıkla akvaryumdan çıkartıp severdim ay çok psikoymuşum

evet çok sevdim. tıp gibi bir alanı nasıl tatlı anlatmış yazar doktorların iç dünyasını çok güzel yansıtmış. önerini bekliyorum..

Ay yok ben hiç zarar vermedim yaa ama çok cırmık yedimm
Balıklarım ölmüştü minik mezar yapmıştım bahçede onlara hergün ziyaret ederdim

evet çok sevdim. tıp gibi bir alanı nasıl tatlı anlatmış yazar doktorların iç dünyasını çok güzel yansıtmış. önerini bekliyorum..

Oliver Sacks - Marsta Bir Antropolog kitapta çok ilginç nörolojik vakalar var

Sen okumak istiyorum de ben sana lista bile yaparım tıp, fizyoloji, psikoloji

kızlar kalbimmmmm hızlı hızlı çarpıo bu neyin heyecanı kiii :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…