Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Esmerim yazık bunlara ya kıskançlıklarından çatlamışlar

hemde nasıl kız toplam 3,5 saat konuşmuşuz

mevlananın ölüm kutlamaları töbe töbe o nasıl oldu öyle:26:.
mevlana öldüğü günü Allaha kavuşma günü olarak beklermiş. o yüzden öldüğü gün programlar düzenleniyor..

he anladımmmmmm ah mevlana kitapları var bende okuyorum

kız bula bula bu avatarımı buldunnnnn

Tventiii canım avatarın müthiş ya çok şeker ben de istiyorum kedi evimde artık çok yalnızım

kocan nerde

Kızlar bir şey diyeceğim bana yabancı dizi önerir misiniz şu yazdıklarım dışında

How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
The Walking Dead
Two and a Half Man
American Horror Story
Baby Daddy
Dads
Masters of Sex
Supernatural
House M.D.

İzlemediğim şey de kalmamış ya

Ulen benim izlemeye zamanım yok izlemedim hiç tv den takip ediyodum oda hep bölüm kaçırdım bıraktım izlemeyi
Sen söyle hangisinden başliyim :26:

hemde nasıl kız toplam 3,5 saat konuşmuşuz

he anladımmmmmm ah mevlana kitapları var bende okuyorum

kız bula bula bu avatarımı buldunnnnn

kocan nerde

İşte

niye yalnızsın? kocana ne oldu kiii?:26::26:
istediğin kedi olsun gönderiyim mi kargoyla

Pıçakladım Şaka şaka işte tayin sebebiyle 3 saatlik mesafe var aramızda :26: Böyle yarı ayrı yarı gayrı yaşıyoruz işte

Adını da kocamın adı koyucam kedinin Senin kedilerin mi var yoksaaaaaaaaaaaa

Wuuuhuuu hadi bakalımm

Sana geri bildirim veririm mutlaka sonuçta o mükemmel geceye sen vesile olucaksın

Ulen benim izlemeye zamanım yok izlemedim hiç tv den takip ediyodum oda hep bölüm kaçırdım bıraktım izlemeyi
Sen söyle hangisinden başliyim :26:

Uykumdan feragat ederim dizilerimden etmem valla

Komik bir şey mi istersin yoksa böyle konusu sürükleyici bir şey mi Ona göre tavsiye edicem

Son düzenleme:

hem de 3 tane biri şu an faremi ele geçirmek için benimle savaşıyor biri oğlumla top oynuyor. diğeri uyuyor
Allah kavuştursun kuzum ya bilirim şu tayin sebeb0iyle ayrılıkları

Son düzenleme:
hem de 3 tane biri şu an faremi ele geçirmek için benimle savaşıyor biri oğlumla top oynuyor. diğeri uyuyor

Cinsi ne? Yavrularsa bana yollar mısın ya

Ya da nerden alabilirim sahiplendirme sayfaları falan oluyor gerçi de :26:

Bir de sorumluluğunu kaldırabilir miyim sence zor mu bakımı ben en son küçücük bir kızken bakmıştım tabi anne babam ilgileniyodu yemeğiyle temizliğiyle zor olmuyodu

Siz de mi ayrıydınız yoksa

hayvanları çok severim beslerim suyunu yemeğini koyarım kapının önüne ama evde bakamıyorum nedense :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…