Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Sana geri bildirim veririm mutlaka sonuçta o mükemmel geceye sen vesile olucaksın :KK23:

Uykumdan feragat ederim dizilerimden etmem valla :KK9:

Komik bir şey mi istersin yoksa böyle konusu sürükleyici bir şey mi :KK31: Ona göre tavsiye edicem

Hahahah vesilesi olduğum geceye bak hahahaha :KK52::KK52::KK52:

Aman uğraşamam ki ben çok çabuk sıkılırım dexter izliyodum bi ara yarım yamalak kaldı :KK53::KK53:

Cinsi ne? Yavrularsa bana yollar mısın ya :KK16:

Ya da nerden alabilirim sahiplendirme sayfaları falan oluyor gerçi de :26:

Bir de sorumluluğunu kaldırabilir miyim sence zor mu bakımı ben en son küçücük bir kızken bakmıştım tabi anne babam ilgileniyodu yemeğiyle temizliğiyle zor olmuyodu :KK31:

Siz de mi ayrıydınız yoksa :KK31:

en büyüğümüz 8 aylık falan. annesi terk etmişti. eşim de eve getirmişti. elimizde büyüdü. onu çok çok seviyoruz. ama oğlum alerji olunca doktor evde besleyemezsiniz dedi. biz de Allahtan bahçe katındayız. oraya yuva yaptık. diğer ikisi de bir kaç aydır bizde. arada dayanamayıp eve alıyorum.:KK16: ben aslında van istiyorum da çok pahalı onlar:26:
evet malesef ailemden ayrı yaban ellerdeyim..

Son düzenleme:
Hahahah vesilesi olduğum geceye bak hahahaha :KK52::KK52::KK52:

Aman uğraşamam ki ben çok çabuk sıkılırım dexter izliyodum bi ara yarım yamalak kaldı :KK53::KK53:

Fena mı kızım evlilik kurtarıyosun :KK52: Paylaşsan çok kadına faydası olur he ama site kaldırmaz bunu bence :KK30:

Yaaa çünkü dexter sıkıcı kızım nasıl izliyonuz onu beni sıkıyo hep aynı şey gibi :KK19:

Sen doğru diziyi bulamamışsın :KK52:

Fena mı kızım evlilik kurtarıyosun :KK52: Paylaşsan çok kadına faydası olur he ama site kaldırmaz bunu bence :KK30:

Yaaa çünkü dexter sıkıcı kızım nasıl izliyonuz onu beni sıkıyo hep aynı şey gibi :KK19:

Sen doğru diziyi bulamamışsın :KK52:

Sıkıldım soğudum zaten dedim ya :KK9::KK9:
Amann kendimi haydar dümen gibi hissediyorum bazen yazıyolar ya özelden hahahah :KK9::KK9::KK9:
Ay bi faydam dokunduysa ne mutlu bana salla siteyi koca karı kaynıyor.. :KK19:

en büyüğümüz 8 aylık falan. annesi terk etmişti. eşim de eve getirmişti. elimizde büyüdü. onu çok çok seviyoruz. ama oğlum alerji olunca doktor evde besleyemezsiniz dedi. biz de Allahtan bahçe katındayız. oraya yuva yaptık. diğer ikisi de bir kaç aydır bizde. arada dayanamayıp eve alıyorum.:KK16: ben aslında van istiyorum da çok pahalı onlar:26:

Ben de İran kedisi istiyorum ya :KK53: İkimiz de büyük oynuyoruz iyi mi :KK53:

Bak annesi şuna bak

vmsb7.jpg

Sıkıldım soğudum zaten dedim ya :KK9::KK9:
Amann kendimi haydar dümen gibi hissediyorum bazen yazıyolar ya özelden hahahah :KK9::KK9::KK9:
Ay bi faydam dokunduysa ne mutlu bana salla siteyi koca karı kaynıyor.. :KK19:

O ilacı kestiğimden beri bomba gibiyim ya :KK52:

Supernatural çok iyi ya 40 sezon falan çekseler de izlesek ilk sezon sıkıcı gelebilir ama 5 te zirve yapıyo yav How I Met Your Mother ve Big Bang Theory de müthiş :KK31:

Hadi bana yabancı dizi önerin kızlaaaaaaaar :KK53:

Ben de İran kedisi istiyorum ya :KK53: İkimiz de büyük oynuyoruz iyi mi :KK53:

Bak annesi şuna bak

vmsb7.jpg

Ayy bende kedileri çok seviyorum..
Küçükken iran kedim vardı kar beyazı tek patisi griydi..
1 hafta sonra komaya girdim..
Meğer kediye alerjim varmış çok ağlamıştım..:KK5::KK5::KK5:

Bende kedi kadınım kediler kedileri sevmez ya ilişkiye bak hırrr :KK53::KK53::KK53:

O ilacı kestiğimden beri bomba gibiyim ya :KK52:

Supernatural çok iyi ya 40 sezon falan çekseler de izlesek ilk sezon sıkıcı gelebilir ama 5 te zirve yapıyo yav How I Met Your Mother ve Big Bang Theory de müthiş :KK31:

Hadi bana yabancı dizi önerin kızlaaaaaaaar :KK53:

Müsait bi zamanda başlicam kuzum sağol :KK16::KK16::KK16:
Hepsini yarım yamalak izlemişliğim vardır ama :KK53::KK53:

Tırmalarım miaaaaav :KK23:

sen kocana miyavlaaaaa :KK53:

Ayy ne alakası var iyi anlamda söyledim kuzum :KK16::KK16::KK16:
Ne ara aradım seni ben yaa şaşırdım valla bi ses masada aloo diyo hahaha :KK9::KK9::KK9:

bende diyorum bu kız neden konuşmuyorrrrr :KK1:

gene ne oldu :2:

evde bakmak şart değil ki. keşke senin yaptığını herkes yapabilse.:KK25:

kız o gün kayınvalidemde yemek yiyiyoruz aşağıda köpekler var tam oturdu herkes hepsinin tabağından aldım birer tavuk parçası bana böyle bakıyorlar :KK53:

dedim bunlar hayvanların hakkı bize ait değil dedim bu dünya sadece :KK5:

haklısın dediler :21:

yazık nasıl yediler indirdim hemen kapıya :KK14:

Ayy bende kedileri çok seviyorum..
Küçükken iran kedim vardı kar beyazı tek patisi griydi..
1 hafta sonra komaya girdim..
Meğer kediye alerjim varmış çok ağlamıştım..:KK5::KK5::KK5:

Bende kedi kadınım kediler kedileri sevmez ya ilişkiye bak hırrr :KK53::KK53::KK53:

Benimki normal tekirdi gri bir şey sonra evden kaçtı :KK19: :KK53:

Artık naptım hayvana ise hatırlamıyorum :KK60:

sen kocana miyavlaaaaa :KK53:

bende diyorum bu kız neden konuşmuyorrrrr :KK1:

gene ne oldu :2:

kız o gün kayınvalidemde yemek yiyiyoruz aşağıda köpekler var tam oturdu herkes hepsinin tabağından aldım birer tavuk parçası bana böyle bakıyorlar :KK53:

dedim bunlar hayvanların hakkı bize ait değil dedim bu dünya sadece :KK5:

haklısın dediler :21:

yazık nasıl yediler indirdim hemen kapıya :KK14:

Hayır sana maaaavlıcam mırrrrrrrrrr :KK53:

Ben şu sıralar Karen Horney - Kendi Kendine Psikanalizi okuyorum biraz eski basımını buldum. Eğer psikolojiye birazcık bile olsun ilginiz varsa okuyup anlayabileceğiniz, sade ve ilgi çekici bir kitap :KK31:

şuan beynine bir kez hava deymeye görsün ü okuyorum. dediğine bir bakayım. tıp, psikoloji çok severim..

X