Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ben bu siyah pörtlek gözlüleri çok seviyodum ölünce günlerce ağlamıştım

Ama hiç köpek beslemedim :44:

Ayy çok şirin la
Benimki capondu normal
Vardı bizim sibirya kurdu antalyada ama sitede tavuklar ördekler falan vardı hepsini yidi sonra arkadaşıma verdim mecburen bide annem çok pimpirikli bişey olcak diye alerjim varya

kızlar benim gifim niye hareket etmiyor? ben nerde yanlış yaptım?

miyavlayacakmıydı

Beni istiyo benii
Yirim seni minnak kuşum benim

söyle persommmm o anana selam söyle

olabülüüüüü

hyır olsun ama tatlı bir heyecan var içimde

leyn sende koy hadi falını

benle iyi geçin yoksa sana taktik veren olmaz, dur yapıp geliyorum hemen kaybolma yoksa bende kaybolurum

sana omlet yapıcam içinden peynir akan

Ayy çok şirin la
Benimki capondu normal
Vardı bizim sibirya kurdu antalyada ama sitede tavuklar ördekler falan vardı hepsini yidi sonra arkadaşıma verdim mecburen bide annem çok pimpirikli bişey olcak diye alerjim varya

Kız nasıl yaşıyo Antalyada Sibirya Kurdu İzmirde arkadaşımın vardı yaşayamadı hayvan sıcakta

Bu arada bu da capon bebeğim farklı bi cinsi

Son düzenleme:
miyavlayacakmıydı

söyle persommmm o anana selam söyle

benle iyi geçin yoksa sana taktik veren olmaz, dur yapıp geliyorum hemen kaybolma yoksa bende kaybolurum

sana omlet yapıcam içinden peynir akan

Aklımı mı okudun yahu Bir haftadır canım omlet istiyo kızarmış kaşar peyniri istiyo tövbe korktum şimdik

Gideceğin yere beni de götür
Sorana başımın belası dersin
Götür de istersen yerlerde yatır
Elimde gönlünün dermanı dersin

Adını iğneyle işle tenime
Kölemdir desende gitmez zoruma
Bunlar ne derlerse mektuplarıma
Aşkıma kul olmuş birinin dersin

Kız nasıl yaşıyo Antalyada Sibirya Kurdu İzmirde arkadaşımın vardı yaşayamadı hayvan sıcakta

Bu arada bu da capon bebeğim farklı bi cinsi

Klimalı odası vardı kuşum adaptasyon geçirmiş hayvan ama traş ediyoduk yine denize giriyodu bizimle falan ayy aklıma geldii

Azının ortasına çakarım heee
Çık triptenn çabukk

seninki gelio kızımmm çok az kaldıııı çok çabuk çık o dipsiz kuyulardannnnn dövcem yoksaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…