Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

esmerimmmm nerdesin cnm yaaa merak ettim seniii :KK16::KK16:

gelde falına bakalım dün bakamadım kuzumm :KK16::KK16:

Selam hatunlar toplaşın bakimm :KK23::KK23::KK23::KK53::KK53:

herkeseeeeeee selammmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

haydinnnn kahve içioruz ve fallaşıoruzz En Büyük KK

esmerim öözellikle sen dün elimde olmay nedenlerden bakamadım cnmm :KK16::KK16:

bu arada tatikler devam esmerimmm :KK34:

bugun varya ilk kez yarım saat bizim dükkanda oturduuuu ntonyo normalde babamdan dolayı oturmazdııııı :KK16::KK16:

haydinnnn kahve içioruz ve fallaşıoruzz En Büyük KK

esmerim öözellikle sen dün elimde olmay nedenlerden bakamadım cnmm :KK16::KK16:

bu arada tatikler devam esmerimmm :KK34:

bugun varya ilk kez yarım saat bizim dükkanda oturduuuu ntonyo normalde babamdan dolayı oturmazdııııı :KK16::KK16:

bundan sonra taktik yok sana :KK14:

hoşgeldin.:KK3:. şeb-i arusu izliyom ben:KK24:
sanki soran oldu da:KK53:

one kız izlediğin :26:

Esmerim yazık bunlara ya kıskançlıklarından çatlamışlar :KK19::KK19::KK19::KK53::KK53::KK53::KK9:

yok be cnm çatlamak değilde söz verdim esmerimeee amaaa dün gece birden titreme geldi banaaa acile gitttm yüzden bakamadımmm esmerime fal üzülürüm ben söz veripte yapmazsam :KK17:
İyi oldu bak tanıttığın julia ne zamandır sadece birbirimizin yorumlarını beğeniyorduk :KK1:

ehehehe dimi dimiiiii bence deeee :KK16::KK16: bundan sora yazışırız o zaman :KK1::KK1:

mevlananın ölüm kutlamaları:KK53::KK53: töbe töbe o nasıl oldu öyle:26:.
mevlana öldüğü günü Allaha kavuşma günü olarak beklermiş. o yüzden öldüğü gün programlar düzenleniyor..

Tventiii canım avatarın müthiş ya çok şeker ben de istiyorum kedi evimde artık çok yalnızım :KK53:

yok be cnm çatlamak değilde söz verdim esmerimeee amaaa dün gece birden titreme geldi banaaa acile gitttm yüzden bakamadımmm esmerime fal üzülürüm ben söz veripte yapmazsam :KK17:

ehehehe dimi dimiiiii bence deeee :KK16::KK16: bundan sora yazışırız o zaman :KK1::KK1:

Hıı söyledi esmerim noldu ki birden geçmiş olsun canım iyimisin simdi :26::26:

Sen benim kim olduğumu biliyo musun :KK37:

Aynı topic içinde yabancı kalmıştık :KK1:

Çok aşıksın sen sevdiğin adam yabancı mıydı :KK31:

X