Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Kesinlikle kahvedenmiiişşşşşş :KK47::KK47:

Şimdiden esnemeye başladımm

Neyse ben kaçtım kızlaar azcık işim var snra da yatıcam :KK54:

İyi geceleeer :80::80:

Bilmiyorum ama umarım migren atağı gelmiyodur ya :26: Bir de çok tatlı ve kahve biriktirince midemde böyle oluyo bana şu an tuzlu çubuğa abanıyorum :KK53:

Sen nasılsın :KK16:

Umarım migren falan değildir ya o çok fena
afiyet olsun

bende idare ederim işte .
Hafta sonu ufaklığın aşısı vardı , ateş , huysuzluk ne ararsan vardı . Neyse ki şimdi daha iyi .

Sen çalışıyor muydun ?

Umarım migren falan değildir ya o çok fena
afiyet olsun

bende idare ederim işte .
Hafta sonu ufaklığın aşısı vardı , ateş , huysuzluk ne ararsan vardı . Neyse ki şimdi daha iyi .

Sen çalışıyor muydun ?

Sende de var mı migren :KK50:

Geçmiş olsun doğru senin bebiş vardı :KK54: Nesi varmış kıyamam ben ona ya aşı olurken ağlıyolar ya masum masum :KK31:

Kız mıydı erkek mi ay ne çok sordum :KK53:

Evet canım çalışıyorum sen?

uyumadım nurlum sende hiç gelmiyorsun :KK30:
Niye uyumadın canım ?

Yukarda yazdım c.tesi doktor ısımız vardi. Cok fırsatım olmadı . Bi de tele bişeyler olmuştu , esim format falan attı duzeldi. Telden giremeyince , laptop tan gün icinde zor oluyor.

sen iyimisin bu arada ?

Sende de var mı migren :KK50:

Geçmiş olsun doğru senin bebiş vardı :KK54: Nesi varmış kıyamam ben ona ya aşı olurken ağlıyolar ya masum masum :KK31:

Kız mıydı erkek mi ay ne çok sordum :KK53:

Evet canım çalışıyorum sen?

Bas ağrısından cok çekiyorum ben :KK50:

Saol canım 1 yas aşısını yaptırdık ablası :emir_bebek: Ağlıyorlar maalesef , ne olduğunu anlamadan canları aciyo miniklerin , masum masum aglamaktan başka ellerinden bir şeyde gelmiyor.:KK43:

ufagi erkek canım

ben su anda çalışmıyorum.

Niye uyumadın canım ?

Yukarda yazdım c.tesi doktor ısımız vardi. Cok fırsatım olmadı . Bi de tele bişeyler olmuştu , esim format falan attı duzeldi. Telden giremeyince , laptop tan gün icinde zor oluyor.

sen iyimisin bu arada ?

iyiyim nurlum fena değilim şükür :KK31:

uykum var ama nasıl uyucam onu düşünüyorum hahaha :KK60:

Bas ağrısından cok çekiyorum ben :KK50:

Saol canım 1 yas aşısını yaptırdık ablası :emir_bebek: Ağlıyorlar maalesef , ne olduğunu anlamadan canları aciyo miniklerin , masum masum aglamaktan başka ellerinden bir şeyde gelmiyor.:KK43:

ufagi erkek canım

ben su anda çalışmıyorum.

Allahım bayılırım erkek bebeklere ya :KK53: :KK16:

X