Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Esmerim yazık bunlara ya kıskançlıklarından çatlamışlar :KK19::KK19::KK19::KK53::KK53::KK53::KK9:

hemde nasıl kız toplam 3,5 saat konuşmuşuz :KK30:

mevlananın ölüm kutlamaları:KK53::KK53: töbe töbe o nasıl oldu öyle:26:.
mevlana öldüğü günü Allaha kavuşma günü olarak beklermiş. o yüzden öldüğü gün programlar düzenleniyor..

he anladımmmmmm ah mevlana kitapları var bende okuyorum :KK31:

kız bula bula bu avatarımı buldunnnnn :KK53:

Tventiii canım avatarın müthiş ya çok şeker ben de istiyorum kedi evimde artık çok yalnızım :KK53:

kocan nerde :KK14:

Kızlar bir şey diyeceğim bana yabancı dizi önerir misiniz şu yazdıklarım dışında :KK31:

How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
The Walking Dead
Two and a Half Man
American Horror Story
Baby Daddy
Dads
Masters of Sex
Supernatural
House M.D.

İzlemediğim şey de kalmamış ya :KK53:

Kızlar bir şey diyeceğim bana yabancı dizi önerir misiniz şu yazdıklarım dışında :KK31:

How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
The Walking Dead
Two and a Half Man
American Horror Story
Baby Daddy
Dads
Masters of Sex
Supernatural
House M.D.

İzlemediğim şey de kalmamış ya :KK53:

Ulen benim izlemeye zamanım yok izlemedim hiç tv den takip ediyodum oda hep bölüm kaçırdım bıraktım izlemeyi :KK53:
Sen söyle hangisinden başliyim :26:

hemde nasıl kız toplam 3,5 saat konuşmuşuz :KK30:

he anladımmmmmm ah mevlana kitapları var bende okuyorum :KK31:

kız bula bula bu avatarımı buldunnnnn :KK53:

kocan nerde :KK14:

İşte :KK53:

niye yalnızsın? kocana ne oldu kiii?:26::26:
istediğin kedi olsun gönderiyim mi kargoyla:KK53:

Pıçakladım :KK53: Şaka şaka işte tayin sebebiyle 3 saatlik mesafe var aramızda :26: Böyle yarı ayrı yarı gayrı yaşıyoruz işte :KK31:

Adını da kocamın adı koyucam kedinin :KK9: Senin kedilerin mi var yoksaaaaaaaaaaaa :KK52:

Wuuuhuuu hadi bakalımm :KK23::KK23::KK23:

Sana geri bildirim veririm mutlaka sonuçta o mükemmel geceye sen vesile olucaksın :KK23:

Ulen benim izlemeye zamanım yok izlemedim hiç tv den takip ediyodum oda hep bölüm kaçırdım bıraktım izlemeyi :KK53:
Sen söyle hangisinden başliyim :26:

Uykumdan feragat ederim dizilerimden etmem valla :KK9:

Komik bir şey mi istersin yoksa böyle konusu sürükleyici bir şey mi :KK31: Ona göre tavsiye edicem

Son düzenleme:
İşte :KK53:

Pıçakladım :KK53: Şaka şaka işte tayin sebebiyle 3 saatlik mesafe var aramızda :26: Böyle yarı ayrı yarı gayrı yaşıyoruz işte :KK31:

Adını da kocamın adı koyucam kedinin :KK9: Senin kedilerin mi var yoksaaaaaaaaaaaa :KK52:

hem de 3 tane:21: biri şu an faremi ele geçirmek için benimle savaşıyor biri oğlumla top oynuyor. diğeri uyuyor:KK16:
Allah kavuştursun kuzum ya bilirim şu tayin sebeb0iyle ayrılıkları:KK14:

Son düzenleme:
hem de 3 tane:21: biri şu an faremi ele geçirmek için benimle savaşıyor biri oğlumla top oynuyor. diğeri uyuyor:KK16:

Cinsi ne? Yavrularsa bana yollar mısın ya :KK16:

Ya da nerden alabilirim sahiplendirme sayfaları falan oluyor gerçi de :26:

Bir de sorumluluğunu kaldırabilir miyim sence zor mu bakımı ben en son küçücük bir kızken bakmıştım tabi anne babam ilgileniyodu yemeğiyle temizliğiyle zor olmuyodu :KK31:

Siz de mi ayrıydınız yoksa :KK31:

hayvanları çok severim beslerim suyunu yemeğini koyarım kapının önüne ama evde bakamıyorum nedense :26:

X