Kapalı bir kadın olarak bir bende mi var bu siyahi erkek zaafı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşının evlendiği adamın arkadaşları vardır ya da akraba yapıversin bir kıyak

Zımparamsı bi tenleri var. (Otobüste kol sürtüşmesi oldu yannış anlaşılmasın)

Niye itiraf edesiniz ki zaten?
Hayir diğer kadınlar şöyle erkek istiyorum böyle erkek istiyorum oyşş uyşş diye geziyor da benim mi haberim yok. Kızlar bana niye demiyosunuz?

Bizim komşular siyahiydi,herhangi ter kokusu farketmedim ama bizimkiler abdestli namazlı ahlak olarak çok düzgündüler. karı koca,2 çocuk;adam okuyor diye burdaydılar,okul bitince kendi ülkelerine gittiler(sadece çok pasaklıydılar)Yatakta nasıllar bilemem

Çok baharatlı yemekleri var ondan kokuyorlar duş alıyorlar yoksa

Hasan can kayanin programina siyahi bir kadin katilmsti hasan dalga gecmsti turkleri begenmiyomsn falan diye kadinda siyahilerdeki bu sex muhabbetinin abarti oldugundan bahsetmisti .. cokda yükselmeyin o sebeple ayrica duygu durumu bu kapali olmaniz ne alaka insansiniz sonucta

Nazar değdirmeyelim diye öyle demiştir o

Boyut araligi irki ten rengi kas araligi vs hepsini soylemen lazim. Ben kas araligini soylemedim gobekli cikti sansima iste
Not aldım hepsini. Ben slayt falan hazırlıyım en iyisi açar açar gösteririm. Mesaj yanlış ulaşıp da karşıma kelek falan çıkmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…