Kapalı bir kadın olarak bir bende mi var bu siyahi erkek zaafı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ikiviti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
26
28
44
Öncelikle yargılayacaklar gelmesin lütfen. Sırf şu soruyu sormak için geldim şuraya. Çünkü etrafımda birine sorsam yargılanacağımı biliyordum.

5 yıl önce boşandım. Bir depresyon süreci atlattım. Bir iki yıl uzak durdum flört evreninden. Sonra, benim gibi boşanmış bir arkadaşım siyahi ile evlendi. Bana öyle şeyler anlattı ki içimde aşırı bir ilgi büyüdü siyahi erkeklere karşı. Videolar da etkili tabi. Çevrem yargılar diye kimseye anlatmadım. Malum adamların yatakta ünleri belli. Ki ben de buna çekiliyorum. Kesin çevrem yargılar diye içimde tuttum bunca zamandır ama tuttukça daha da yoğun bir tutkuya dönüştü.

Ve kimseye anlatamıyorum bunu. Sanki bu ilgiye sahip tek kapalı kadın benmişim gibi zannediyorum. Gerçekten tek miyim bunda?

Siyahilere hiç özenme. Siyahilerde tek eşlilik yok.
Farklı kadınlardan farklı çocuklar yaparlar.
Cinselliktede hiç öyle anlatılan kadar değiller

Vücut kokusu beslenme alışkanlıkları ile alakalı, ne yiyorlar da öyle oluyor?

Şöyle bir grip olayım sevişmeden önce Kokunun açığını başka şekillerde kapar.

Gözlerim konu da Ferhans aradı ama yok

Ayrıca kapalı kadın ne alaka ki bunu vurguladın
Bebikom, bizim sanki arzularımız yokmuş gibi davranıyor ya millet. Ben siyahi bir erkekle cinsellik odaklı bir birliktelik düşündüğümü itiraf edemiyorum kimseye. Kapalı olunca kimse yakıştıramıyor gibi geliyor. Eski kafalı kaldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…