kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

KISLAR HEPINIZE GERCEKTEN COK TESEKKUR EDERIM..BENIMLE HER ZAMAN HEM HUZNUMU HEMDE SEVINCIMI PAYLASTINIZ.
ALLAH ım en kısa zamanda butun bebek ısteyenlere bu duyguyu yasatsın ınsallah.
ben bugun cok fazla pc basında duramıyorum,bıraz basım donuyor..
mesajına cevap yazamadıgım arkadaslarım oldu cok özür dılerım lutfen bana kımse kırılmasın..

tebrikler canım allah sağ salim kucağınada alamayı nasip etsinhihoyyyt

canım tebrikler allahım saglıklı ve sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin inş. amin kan degerin 147 çıktı demişin kaç haftalık oluyo canım

Son düzenleme:
maşallah tebrik ederim hayırlısıyla kucağına almanı dilerim darısı başımıza aminnn

Canım Rosemim
Çok çok tebrik ederim eşini ve seni.:CüvCüv: :ecrin_bebek:
Rabbim sana hayırlı bir hamişlik yasatsın.:CüvCüv:
Hayırlısıya kucağınızada almayı nasip etsin.
İkimizde uzun süredir bekliyodu meleklermizi.Sen yolu actın insalah darısı bana ve tüm isteyenlere olsun. :hooray:

ahhh canım.....
çok tebrik ediyorum seni:1hug:
Allahım tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:
Ve tüm isteyen arkadaşlarıma yaşatsın bu duyguyu:Saruboceq:

aaaayyyyy maşalllaaaahhhh...rosemcim gözün aydın tebrik ederim..rabbim hayırlıca sağlıklı sıhhatli sorunsuz hamilelik nasip etsin..hayırlıca yavrunu kucağına versin rabbim..ne güzel yaa bugünlerde bol bl hamiş haberlerini alıyoruz...hamişler canlarım bizler içinde dua edin emii..

çok tebrik ederim, allah kucağına almayı nasip etsin...
kimseyi boş bırakmasın rabbim...

TEBRİKKKK EDİYORUMMM CANIMMM RABBİM MUTLULUĞUNU DAİM ETSİNN KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİNN İNŞALLAHHH :lepi::lepi::lepi::lepi:

canım nası şaşırdım sevindim anlatamam şimdi gördüm allahım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasipeder seni ve eşini tebrikederim süper haber ya:sm_cool::teytey::dance::dance::dance::dance::dance:

canııım tebrik ederim tatlım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin listeyi canlandıralım dedin sende canlandın maşallah benim arkadaşıma inan çok sevindim içim tekrar umut doldu hadi hayırlısı bakalım hamiş kaldın diye bizi yanlız bırakma hee dualarını bekliyorum tatlım

maşallah benim arkadaşıma, tekrar tebrik ederim canım.Kendim gibi sevindim, çok mutlu oldum.E artık 9 ay yeğen beklicez.Hadi bakalım.

Allah analı babalı büyütsün canım. İnşaallah kucağına sağ sağlim alırsın yavrunu. Allah isteyen herke nasip etsin inş. İnan böyle duydukça o kadar seviniyorum ki. Allah kimseyi bu yolda eğlendirmesin.

aaayyyyyy rosemm bugün aldığım en güzel haberrr bu.canım benimm yaa çok sevindim hayatım.allahım sağlıkla hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin haytaım.allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın yarabbim.

canım hayırlı olsun. çok sevındım. Hayırlısı ile saglıkla gelsın bebegın ınsallah

Canim tebrikler... Boyle uzun zaman bekleyipte sonunda bu mujdeyi verenlerdensin sende benim gibi. Allah hayirli etsin.

TEBRİKKKK EDİYORUMMM CANIMMM RABBİM MUTLULUĞUNU DAİM ETSİNN KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİNN İNŞALLAHHH

amın canım tesekkur ederım..ınsallah..
QUOTE=OcerenO;4203446]canım nası şaşırdım sevindim anlatamam şimdi gördüm allahım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasipeder seni ve eşini tebrikederim süper haber ya:sm_cool::teytey::dance::dance::dance::dance::dance:[/QUOTE]

canımmmm demek sasırdın cok tesekkur ederım..amın canım..

canım benım belenayım.ınsallah en kısa zamanda ALLAH ım sızede nasıp eder...dualarım sızınle..
maşallah benim arkadaşıma, tekrar tebrik ederim canım.Kendim gibi sevindim, çok mutlu oldum.E artık 9 ay yeğen beklicez.Hadi bakalım.

canım benım ınsallah darısı en kısa zamanda sızlere olsun..:Saruboceq:
amın canım cok tesekkur ederım..

pembısım canım arkadasım..cok tesekkur ederım..amın canım..
canım hayırlı olsun. çok sevındım. Hayırlısı ile saglıkla gelsın bebegın ınsallah

canım tesekkur ederım..amın.:Saruboceq:

Canim tebrikler... Boyle uzun zaman bekleyipte sonunda bu mujdeyi verenlerdensin sende benim gibi. Allah hayirli etsin.

evet canım uzun bır bekleyıs oldu ama cok sukur sonu guzel oldu..tesekkur ederım bu arada..a.s.

canım senin adına çok sevindim ewet allahım herkese tattırsın bu duyguyu annelik çok güzel bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…