kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

Canım arkadaşım,öyle güzel bir haber verdin ki bana,kendim hamile kalmış gibi sevindim.Yüce Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.Seni ve eşini kutlarım.cnm

rosem tebrikler canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .bişi sorcam hangi belirtileri yaşadın ?

Tebrik ederim rosem:nazar:
Sorunsuz bi hamilelik geçirmeni dilerim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek:
Darısı bizimde başımıza olsun inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı olsun canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah :nazar: Saruboceq

merhaba kıslar.hihoyyyt
sabahtan kan testı yaptırmaya gıttım ancak gelebıldım.hihoyyyt
Şükürler olsun Allah 'ıma kan testımde pozıtıf cıktı.
beta hcg 147 cıktı..:nazar::nazar:
Allah ım herkese bu duyguyu yasatsın,kımsenın kucagını bos bırakmasın.(amın):Saruboceq:
ınsallah en kısa zamanda burdakı canım arkadaslarımında hamıs haberını gorurum.
dualarım sızınle kıslar.

sonuc kagıdını elıme alınca oyle bır heyecanlandım,oyle duygulandım kı,gozlerımden akan yaslara engel olamadım..senağlama

ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..(amın):Saruboceq:

ne mutlu sana tatlım..:nazar: babayıda senide tebrik ederim....sağlık ve sıhatle bebeğini kucaklaman dileğiyle...rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyu....:Saruboceq:

.Rosem tebrik ederim seni canıma.s.
Meleğinle sana maşallah:nazar::nazar:
benim gibi 4 gözle bekleyen herkezin de inş en kısa zamanda bebeleri olur(amin):Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
rosem tebrik ederim
rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
darisi basimiza

kız maaşallah kız hihoyyyt
oh değerde iyiymiş keseyide görürsün bir kaç gün sonra oh oh hihoyyyt
bana bak eğerki dua etmezsen doğduğunda o bebeği ısırır her yanını morartırım ona göre:dilcikar:

Allah kucağına almayı nasip etsin kuzum :asigim::nazar:

Çok sevindim valla,gözünüz aydın..hihoyyyt
Allah sağsağlim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almanızıda nasip eder inşallah
:nazar::Saruboceq:a.s.

rosem aşk olsun ya herkese teşekür etmişsin bende yazdım ne teşekür nede cevap verdin..senağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım benım ya kıyamam yapma boyle.elımden geldıgı kadar herkese cevap vermeye calıstım canım bır ara kasıklarım agrıdı uzanmıstım.bırde bugun telefonum hıc susmadı.bır taraftan tele baktım bır taraftan sızlere cevap yazmaya calıstım.canım lutfen boyle yapmaa..
cok ozur dılerım sanırım gozden kacmıs o heyecanla..

canım ya sonunda başardın allahım kucağınada almayı nasip etsin..darısı hepimize işallah...canım hiç bi belirtin oldumu yada adet belirtisi gibi hissettinmi

canım benım tesekkur ederım.gercekten mesajını henuz gordum.
kıs yoksa sende mı hamıssın,pek duygusal geldın ınsallah ALLAH ım ınsallah senınde guzel haberını alırım.
sayfanın en sonuna geldıgı ıcın mesajın gormemısım cok ozur dılerım tatlım..
gel buraya kırılma lutfen bana..kaydirigubbakcemile

gülüm başlığı görünce hele hele konuyu açanın sen olduğunu okuyunca
acayip sevindim yaa
bu ay ben baya bi sevindirik oldum
önce sema sonra sen, maşallah, sübhanallah

Allahım gülümünde hamileliğini hayırlı eyle. sağlıklı hayırlı evlat eyle.
sağ salim doğum yapıp kucağına almayı nasip et. ((amiin))

canı gönülden tebrik ediyorum a.s.
bol bol şükret Rabbine, bizlerede dua et yerimseniben

rosemcim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin yüzünü görmeyi nasip etsin.... allahım olmayanlarada sabır versin

tebrik ederim canım sağ sağlim sonunuda gçstersin rabbim inşallah tüm hamişlere
Rosem tebrik ederim canım
Gözün aydın
Bebişini kucağına almak,kokusunu duymak nasip olur inş
Darısı tüm isteyenlerin başına.
amın canım..tesekkur ederım.

gülüm başlığı görünce hele hele konuyu açanın sen olduğunu okuyunca
acayip sevindim yaa
bu ay ben baya bi sevindirik oldum
önce sema sonra sen, maşallah, sübhanallah

Allahım gülümünde hamileliğini hayırlı eyle. sağlıklı hayırlı evlat eyle.
sağ salim doğum yapıp kucağına almayı nasip et. ((amiin))

canı gönülden tebrik ediyorum a.s.
bol bol şükret Rabbine, bizlerede dua et yerimseniben

canım benım darısı en kısa zamanda sızlere olsun ınsallah.
rosemcim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin yüzünü görmeyi nasip etsin.... allahım olmayanlarada sabır versin

amın canım..ALLAH ım herkese bu duyguyu yasatsın ınsallah.
Canım arkadaşım,öyle güzel bir haber verdin ki bana,kendim hamile kalmış gibi sevindim.Yüce Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.Seni ve eşini kutlarım.cnm

canım tuanayım..ınsalalh en kısa zamanda senın hamıs haberını alıcaz...dularım sızınle,tesekkur ederım tatlım..
rosem tebrikler canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .bişi sorcam hangi belirtileri yaşadın ?
canım benım adetıme bır hafta kala belım agrıdı.normalde hıc belım agrımaz adet zamanı cok sasırmıstım erkenden adet olucam sanmıstım.sonra bırde kasıklarda agrı oldu,goguslerde hassasıyet oluyor ama bu bıraz farklı oluyor.goguslerın ozellıkle yanı cok sızlıyor.wc ye cok gıdıyordum,bırde uyku halı vardı.tabıkı bunlar psıkolojıktır belkı dıye acıkcası tam emın olamamıstım meger melegım benımleymıs.senağlama

tebrik edrim umarım bebeğini sağlıklı bi şekilde kuccişine almayı nasip eder rabbim

Canımmmmmmmmmm tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrr. :hooray: :teytey:

İşlerim vardı çıkmıştım , haberin gelmiş. :sm_cool:

Çok emek verdin bu yolda. Hem bedenen yoruldun hem manen. Ama hepsini unuttuğuna ve şu an bir kuş kadar hafif olduğuna eminim canım. Şeniz

Allahım yavrunu sana bağışlasın inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirip , bebeğini sağlıkla kucağını almanı dilerim. Dualarımız hep sizinle. :nazar:

Şükürler olsun bu günleri de gördük. Kucağına aldığın günleri de görmek ümidiyle canım. Allah emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq:

19487007tg7.jpg
canım benım tesekkur ederım..
benım ne yasadıgımı sen herkesten daha ıyı bılıyorsun..kaydirigubbakcemile3
ınsallah en kısa zamanda senınde guzel haberını alıcaz burda..
ALLAH IM HERKESE BU DUYGUYU NASIP ETSIN INSALLAH..:Saruboceq:
DEDIGIN GIBI SUKURLER OLSUN RABBIMIZE..

Tebrik ederim arkadaşım,,,gözünüz aydın olsun ,,,,,inşallah sonuna kadar taşımayı nasip eder Allahım,,,,sağlıcakla doğurup meleğinize kavuşursunuz,,,,Rabbim tüm isteyenlerinde kucağını boş bırakmasın (AMİN),,,,,,nazarlardan korusun bütün hamileleri ve bebeklerini,,,,,,

X