kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

canım arkadasımmm sabahtandır evde değildim o kadar merak ettimki seni inan o kadar sevindimki senin adına anlatamam daha ilk tanıstıgımız o günler aklıma geldi bak sabrettin rabbim seni ödüllerndirdi demekki vakti zamanı varmıs su an o kadar yogun duygular icersindeyimki aglayasım geliyo anlatamam sevincimi allahım sana sükürler olsun dualarım bosa gitmedi her namazımda balımla rosemime dualarımla inanamıyorum insallah zincir kırıldı artık sıra bisde rosemim ben hala inanamıyorum ya hani ilk baslarda bebe istemeden korunmamız bile bence bize bu gunlerde yasayacagımız güzellikle alakalı olarak süperdimi desem cünkü degerini daha iyi anladık sükür yarabbime herseyin en iyisini bilir seni seseyom canım benim insallah sag salim bebeğini kucagına alırsın güseller güseli anne olman dileğiyle dualarını bizden eksik etme canım benimm

Tebrik ederim canımmm...Allah kucagınada almayı nasip etsin insallah..
Darısı tüm isteyennnlere Allah olmayanlarada versin insallahhh...

rosemim ya seninde hamileyimmm baslıgın oldu cok sükür ya yuppi yuppi haydi halaya kıslarrrr takılın pesimeeeeeeeeeee

çok tebrik ederim.Allah analı babalı uzun ömürler nasip eder inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin

Allah kucağında kokladığın günlerini nasip etsin arkadaşım, darısı da bizlere olsun inşaallaaahhhh :)))
Sevgilerimle!!

canımmmmm rosem hayırlı olsun canım ya allahım hayırlısından kucagına almayı nasip etsin ay nasıl sevindim bitanem tebrikler bak dua etmesen döverim bizlere cok cok öptüm seni......

allah mutluluğunu hiç bozmasın sağlıkla bebeğini kucağınada alırsın inşallah tebrik ederim darısı basımıza:)

gözün aydın canım benim,tebrik ederim.

inşallah katlanarak artar bhcg değerin,sorunsuz bir hamilelik yaşayıp kavuşursun yavruna..

Allahım kimseyi bu konuyla imtihan etmesin....

hayırlı evlat olsun inşallah canım, sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyoum sana.

canım arkadasımmm sabahtandır evde değildim o kadar merak ettimki seni inan o kadar sevindimki senin adına anlatamam daha ilk tanıstıgımız o günler aklıma geldi bak sabrettin rabbim seni ödüllerndirdi demekki vakti zamanı varmıs su an o kadar yogun duygular icersindeyimki aglayasım geliyo anlatamam sevincimi allahım sana sükürler olsun dualarım bosa gitmedi her namazımda balımla rosemime dualarımla inanamıyorum insallah zincir kırıldı artık sıra bisde rosemim ben hala inanamıyorum ya hani ilk baslarda bebe istemeden korunmamız bile bence bize bu gunlerde yasayacagımız güzellikle alakalı olarak süperdimi desem cünkü degerini daha iyi anladık sükür yarabbime herseyin en iyisini bilir seni seseyom canım benim insallah sag salim bebeğini kucagına alırsın güseller güseli anne olman dileğiyle dualarını bizden eksik etme canım benimm

canım benım elgızım..o kadar duygulandımkı yazını okyyunca.dedıgın gıbı bekleyınce degerını daha ıyı anladık..
ALLAH ım en kısa zamanda sana da bu duyguyu yasatsın ınsallah.ben buna ınanıyorum.
tez zamanda senınde haberını alıcaz.ALLAH ım kımsenın kucagını bos bırakmasın.

Tebrik ederim canımmm...Allah kucagınada almayı nasip etsin insallah..
Darısı tüm isteyennnlere Allah olmayanlarada versin insallahhh...

canım tesekkur ederım.amın ınsallah..
Allah kucağında kokladığın günlerini nasip etsin arkadaşım, darısı da bizlere olsun inşaallaaahhhh :)))
Sevgilerimle!!

amın canım.darısı sıze olsun ınsallah
çok tebrik ederim.Allah analı babalı uzun ömürler nasip eder inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin

amın canım..ALLAH ım herkese nasıp etsın ınsallahh
canımmmmm rosem hayırlı olsun canım ya allahım hayırlısından kucagına almayı nasip etsin ay nasıl sevindim bitanem tebrikler bak dua etmesen döverim bizlere cok cok öptüm seni......

angelım canım,tesekkur ederım..amın canım,ınsallah en kısa zamanda senınde guzel haberlerını alırız canım.dua etmez olurmuyum hıc..
allah mutluluğunu hiç bozmasın sağlıkla bebeğini kucağınada alırsın inşallah tebrik ederim darısı basımıza:)

amın canım..tesekkur ederım,darısı basınıza ınsallah..
Massallahhhhhh yerimseniben
gözün aydın :)) tebrıkler canım :))
:nazar::nazar::nazar:a.s.

tesekkurler canlarım..
gözün aydın canım benim,tebrik ederim.

inşallah katlanarak artar bhcg değerin,sorunsuz bir hamilelik yaşayıp kavuşursun yavruna..

Allahım kimseyi bu konuyla imtihan etmesin....

bhk cım tesekkur ederım hayatım..ınsallah degerım yarın katlanır..amın canım..ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..:Saruboceq:

çok sevindiiim.allah sağlıklı,uzun ömürlü ve hayırlı bir evlat etsin.

canım darısı sızlere olsun ınsallah
hayırlı evlat olsun inşallah canım, sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyoum sana.

tesekkurler canım.ınsallah hersey yolunda gıder..
gozun aydin canim allah kucagina almayida nasip etsin insallah

tesekkurler canım..amın ınsallahh..darısı tum ısteyenlerın basına ınsallah..:Saruboceq:

canlarım hamıle kalmadan once hamıs kalanlara hep belırtı sorardım.
hamıs kalınca butun belırtılerı yazıcam dıye kendı kendıme soz vermıstım.
sanırım zamanı geldı.
oncelıkle bende adetıme bır hafta kala bel agrısı oldu,kasıklarda agrı ve aksamları sıcak basıyordu.
bıraz uyku halı vardı ama psıkolojık dıye dusunmustum.
wcye de cok sık gıdıyordum.
elımden geldıgı kadar sızlere yardımcı olmak ısterım.
esım 7-8 aydır kecıboynuzu ıcıyordu.suyunu ıctıkten sonra kecıboynuzunun kabuklarını yıyorduk bırlıkte.
pekmezınıde ıcırdım sureklı ama kecıboynuzu suyu daha faydalı dıye dusunuyorum.
eslerınıze kecıboynuzu kuru yapmayı ıhmal etmeyın lutfen..
ALLAH ım herkese bu duyguyu nasıp etsın ınsallah..:Saruboceq:
sevgıler..:1hug:

Rosem canımcım..
Başlığın altında adını görünce nasıl sevindim anlatamam..
Hayırlılı uğurlu olsun tatlım..
Rabbim sabrının ve mucadelenin mukafatını verdi sonunda..
Dilerim sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsin.. Rabbim tamamına erdirsin hayatım
seni ve eşini tekrar tebrik ederim :nazar: :nazar: :nazar:

rosemcim sayfanı yeni gördüm tatlım ben burdanda tebrik etmek istedim canım benim rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallahhhhh
darısı bizimde başımızaaaaaa

cnm cok sevindim haberini daha yeni okudum ins darisi tüm hamile olmak isteyen arkadaslara kimsenin kucagi bos kalmaz insallah

ne guzel bi haber bu ,rosemcim cok sevindim,insallah saglikla alirsin koluna bebisini,hayirli olsun canim ...

X