kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
3.103
20
merhaba kıslar.hihoyyyt
sabahtan kan testı yaptırmaya gıttım ancak gelebıldım.hihoyyyt
Şükürler olsun Allah 'ıma kan testımde pozıtıf cıktı.
beta hcg 147 cıktı..
Allah ım herkese bu duyguyu yasatsın,kımsenın kucagını bos bırakmasın.(amın):Saruboceq:
ınsallah en kısa zamanda burdakı canım arkadaslarımında hamıs haberını gorurum.
dualarım sızınle..tum bebek ısteyenlerle..

sonuc kagıdını elıme alınca oyle bır heyecanlandım,oyle duygulandım kı,gozlerımden akan yaslara engel olamadım..senağlama

ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..(amın):Saruboceq:

Son düzenleme:
Rosem canımm Tebrikler...Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

hadi rosem gözünaydın darısı hepimizin başına.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım gözün aydın. Allahm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Rosem canımm Tebrikler...Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

amın canım benım tesekkur ederım.ınsallah en kısa zamanda sızlerınde guzel haberını alırım..

gözün aydın canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

canımmm...çok çok sevindim.tebrik ederim.saglıklı sıhhatli bir sekılde bebişini kucaklaman dileklerimle.

canım çoookkk sevindim yaa allah tamamına erdirsin allah saglıkla kucagına almayıda nasib etsin inş hayırlı olsun

Insallah sag selim kucagina aldigin gunleri de gostersin rabbim insallah
Allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah !!! olmayan ve isteyen herkese yatsain bu duyguyu insallah

canim benim...
şükürler olsun bitanem çok sevindik içimiz rahatladi zaten emindikte...
Ayy canim benim sağlikla kucağina almani diliyorum...
Tebrikler bitanemmmm

tekrar tekrar tebrikler canım rabbim ikinizede sağlık versin umrım herşey gönlünce olur kendine dikkat et en önemli şey beslenme ve moral bunu unutma canım...

Taze anneyim ve seni tebrik ediyorum .Darisi sizlere kizlar.Ben de uzun bekleyişden sonra kovuşdum.İnşallah saglikla elimize alirizkaydirigubbakcemile5

canımmm...çok çok sevindim.tebrik ederim.saglıklı sıhhatli bir sekılde bebişini kucaklaman dileklerimle.

canım benım tesekkur ederım canım..
amın canım.
buarada senın degerın ılk beta hcg de kac cıkmıstı?

ben 3-4 gün geçince yaptırmıstım.272.7 çıkmıstı sonucum.dr.bir kaç gün geç döllenme olmus dedi bana.senin degerin de güzel çıkmıs.hayırlı olsun canım.insallah hiç sorun yasamadan 40 haftayı geçirirsin.

canim benim...
şükürler olsun bitanem çok sevindik içimiz rahatladi zaten emindikte...
Ayy canim benim sağlikla kucağina almani diliyorum...
Tebrikler bitanemmmm
canım benım,ınsallah en yakın zamanda senınde hamıs haberını alıcaz burda hep bırlıkte halay cekıcez..
acıkcası kan testını gormeden hamıleyım dıye baslık acmak ıstemedım..kaydirigubbakcemile3
bende oyle bır rahatladım kı canım..
ALLAH IM herkese nasıp etsın ınsallahh..:Saruboceq:

Taze anneyim ve seni tebrik ediyorum .Darisi sizlere kizlar.Ben de uzun bekleyişden sonra kovuşdum.İnşallah saglikla elimize alirizkaydirigubbakcemile5
canım bende senı tebrık ederım.
bende senın bekledıkten sonra melegıme kavustum.darısı herkse olsun ınsallah..:Saruboceq:

topicin basligini ve altinda Rosem yazdigini görünce nasil sevindigimi anlatamam...
anne olmayi ne kadar istedigini ve neler cektigini cok iyi biliyorum...
gözün aydin, gözümüz aydin olsun canim...
dilerim hamislik cok rahat gecer ve melegini saglikli alirsin kucagina...
darisi bütün anne olmak isteyenlerin basina...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…