kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

arkadaşlar kan testinde yanılma olabilirmi acaba 10 gün geçti ama test negatif çıktı

cnm inan çok sevindim o duyguyo bizlerde çok tatmak istiyouz allah her zaman hayırlısını versin senide tebrik ederim canım sabreden derviş muradına ermiş herseyin başı sabır.dua edelim allah bigün bizede vericektir inşallah.bizde buraya hamişiz diye yazarız inşaşllah allah olmuyan herkeze aratmadan versin inşallah.:Saruboceq::CüvCüv:gamyoncuiremsu

valla canım kan testinde yanılma olcagını sanmıyorum 1 günlük olsa bile cıkıyo çünki istersen sen bi muayne ol adet için.

bende hamileyimmmmm bugün kan testini yine yaptırdım 238.1 çıktı
ALLAH kucağımıza da almayı nasip etsin inşalllahh
:ecrin_bebek:

tebrikler allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim
amın canım tesekkurler..

tebrik ederim eminim şuan çok mutlusundur bende dün test yaptım sonuç negatif çıktı ama 10 gün geçti adetimden acaba kan testinde yanlış çıkma ihtimali olurmu?

canm cok tesekkur ederım.
ınsallah darısı en kısa zamanda sana olsun...

canım cok tesekkur ederım..ınsallah en kısa zamanda sende guzel haberler verırsın canım.
canım benımkı tup bebek degıl.bu ay gonaphene kullandım yumurta takıbı yaptırmıstım..

canım tebrik ederim saglıkla kucagına almayı nasıp etsin

tesekkurler canım..

canım cok tesekkur ederım..ALLAH IM ınsallah bu duyguyu sızlerede bıran once yasatır..:Saruboceq:
bende hamileyimmmmm bugün kan testini yine yaptırdım 238.1 çıktı
ALLAH kucağımıza da almayı nasip etsin inşalllahh
:ecrin_bebek:
canım bende senı tebrık ederım o zaman..amın canım ınsallah hersey yolunda gıder..:Saruboceq:

roseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem canıııııııııııııııııııııııııııııııııım benim tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrr inanki yeni girebildim ve seni okuyunca deliye döndüm tatlıııııııım çok sevindim allah tamamına erdirsin canım benim o kadar duygulandımki

canım benım lalecım..:1hug:
cok tesekkur ederım..a.s.
amın canım ınsallah ALLAH ım tamamına erdırır..:Saruboceq:

Amanda aman rosemimizde hamiş kalmış.okuyunca inanamadım valla.çok sevindim canım.:sm_cool: Rabbim tamamına erdirsin,mis kokulunu kucağına almayıda nasip etsin. :ecrin_bebek:
tüm isteyenlere nasip etsin,bende dahil hehe...
kaydirigubbakcemile3

Gözün aydın a.s. allah kucagına almaya nasıp etsın

:CüvCüv::CüvCüv:

Gözün aydın a.s. allah kucagına almaya nasıp etsın

:CüvCüv::CüvCüv:
tesekkurler canım..a.s.
amın ınsallahh

canım cok tesekkur ederım..a.s.
darısı tum bebek ısteyenlerın basına olsun ınsallah..

rosem sen anlatırmısın neler yaşadığını belirtilerini
canım bende belırtı olarak adetıme bır hafta kala bel agrısı oldu.normalde hıc belım agrımaz adet zamanı.
kasıklarda agrı oldu ama cok fazla degıl.adet gunum gecınce cogaldı kasık agrım.
gogusler sıstı aynı ,adet donemınde de sıser ama ondan farklı olarak yanları cok sızladı agrıdı.wc ye sık gıdıyordum,karnım cabuk acıkıyordu,uyku halı vardı ama bunları psıkolojık dıye dusunmustum.hatta adetıme bırkac gun kala sıvılcem bıle cıktı.daha sonra gectı..
ınsallah ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatır..:Saruboceq:

çokkkk sevindim canim.. Gözünaydin tebrik ederim.. Klomen topiğinde okuyorum yazilarini inanki çok sevindim..çok tebrik ederim canim. Gözünaydin olsun.. Darisida senin gibi nicedir bekleyen arakdaşalr olur inşş.. Rabbim sağlikli bir gebelik nasip etsin inşş.

canım cok tesekkur ederım..Şeniz
ınsallah darısı tum bebek bekleyenlere olsun..

rosemim bitanem seni burdan da tebrik edeyim gözün aydın canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın kendine iyi bak tatlım Şeniz
tebrik ederim rosem a.s.
darısı tüm olmayanların basına :Saruboceq:

rosemcim canım bizim topiğe gelip dediğin zaman belliydi hamiş olduğun darısı biim başımıza olsun bende 2 yıl 2 aydır bekliyorum bebeğimi :))

tebrikler canım darısı isteyen herkese inş.
tebrikler canım allah kucagına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza amin
Tebrik ederim arkadaşım umarım sağlıklı bir şekilde bebişini kuacağına alırsın :)) Darısı bizlere inşallah :)
canimcim cok cok tebrik ederim..Allah saglikla kucaginada almayi nasip etsin
ins kolay bir hamilelik gecirmeni diliyorum

canlarım bırz gec oldu ama hepınızden ozur dılerım.
hamıs oldugumu ogrendıgım zaman sızlere ayrıca mesj yazamamısım.yenı farkettım..
hepınıze cok tesekkur ederım..darısı en kısa zamanda bebek ısteyen herkese olsun ınsallahh...:Saruboceq:

Son düzenleme:

canım çok sağol sen de inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın o mis gibi kokusunu içine çekersin inşallah :1hug:a.s.

canım çok sağol sen de inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın o mis gibi kokusunu içine çekersin inşallah :1hug:a.s.
amın canım cok tesekkur ederım..
ınsallah en kısa zamanda darısı tum bebek ısteyenlere olsun(AMIN):Saruboceq:

aaa çok sevindim canım ne güzel bir haber:)) tebrik ederim ..bak bebişin zamanı bugünlereymiş:)))

allah tamamını erdirsin canım benim..

aaa çok sevindim canım ne güzel bir haber:)) tebrik ederim ..bak bebişin zamanı bugünlereymiş:)))

allah tamamını erdirsin canım benim..
amın canım..
cok tesekkur ederım..demek kı zamanını beklıyormus..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…