kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

Maşallah Maşallah Maşallah Maşallah :) canım gözün aydın Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etisn darısı bizim başımıza artık :))

canım son adet tarihin kaçtı senin.dogum hangi aya denk gelecek?

Gözün aydın Rosem.. güzel haberlerini de görmek nasip oldu geçen seneden beri... ne mutlu sana, Allah analı babalı büyütsün.

canım benım cok tesekkur ederım..
ınsalllah hersey yolunda gıder.
ınan yazdıklarını okuyunca cok duygulandım..
ya bu hamıslıkten mı oluyor acaba sureklı aglayasım gelıyor..kaydirigubbakcemile3

Rosem hayırlı uğurlu olsun.
Sağlıklı bir gebelik dilerim. Haberi eşine nasıl haber verdin? tedavi sonucu mu oldu?
Özel değilse anlatabilir misin? Gebelik için yaptığın birşeyler var mı?
Tekrar tebrikler.

canım son adet tarihin kaçtı senin.dogum hangi aya denk gelecek?

canım benım adetım sadece bır gun gecıktı.
son adet tarıhımde 5 ekım,sanırım dogum temmuza denk gelcek..ınsallah hersey yolunda gıder..:Saruboceq:

canım tesekkur ederım,ınsallah hersey yolunda gıder.
ben 3 aydır yumurta takıbı yaptırıyordum canım bu ay 3.ayımdı.gonaphene ve catlatma ıgnesı oldum bu ay..
esımın bıraz sperm degerlerınde dusukluk vardı.
hareket oranı dusuktu.esıme yaklasık 8-9 aydır kecıboynuzu ıcırıyordum.
adamcagız artık tıksınmeye baslamıstıkaydirigubbakcemile3
esıme aglayarak soyledım canım cok duygulandım sonucu alınca ellerım tıtredı sayıları okuyamadım..senağlama.

hersey yolunda gıder canım merak etme.yeter ki sen içini rahat tut.hamileliğin her anının keyfini çıkar.bu arada bebişin yengeç olacak annesi.benim burcum :))))yengeç bebekleri çok sakin olur.şanslısınn...

canım çoookkk sevindim yaa allah tamamına erdirsin allah saglıkla kucagına almayıda nasib etsin inş hayırlı olsun
canım benım tesekkur ederım.ınsallah en kısa zamanda senınde haberını alırız.
tebrikler Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah

amın canım..tesekkur ederım.
Gözün aydın Rosem.. güzel haberlerini de görmek nasip oldu geçen seneden beri... ne mutlu sana, Allah analı babalı büyütsün.

canım tesekkur ederım dedıgın gıbı gecen seneden berı beklıyordum bebısımı..
ALLAH ım bu gunlerıde gosterdı a sukurler olsun..

Insallah sag selim kucagina aldigin gunleri de gostersin rabbim insallah
Allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah !!! olmayan ve isteyen herkese yatsain bu duyguyu insallah

amın canım cok tesekkur ederım..
Maşallah Maşallah Maşallah Maşallah :) canım gözün aydın Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etisn darısı bizim başımıza artık :))

tesekkurler canım.ınsallah herkes bu duyguyu yasar.darısı sana ınsallah..

canım ya sonunda başardın allahım kucağınada almayı nasip etsin..darısı hepimize işallah...canım hiç bi belirtin oldumu yada adet belirtisi gibi hissettinmi

ALLAH sağlıkla kucağına almayı naip etsin....tebrik ederimm,darısı başımıza :)

[/B]
hersey yolunda gıder canım merak etme.yeter ki sen içini rahat tut.hamileliğin her anının keyfini çıkar.bu arada bebişin yengeç olacak annesi.benim burcum :))))yengeç bebekleri çok sakin olur.şanslısınn...
canım benım.ınsallah oyle olur,hersey yolunda gıder.
buarada doktorum 2 gun sonra tekrar beta hcg ıstedı.sende de ıstemısmıydı?
demek yengecler sakın olur buna cok sevındım canım..:1hug:
hayırlısıyla saglıklı bır sekılde dogsunda ALLAH ım tamamına erdırır ınsallah.

Canım benim inan çok mutlu oldum.
Bugün aldığım en güzel haberlerden bir tanesi. Günlük yazılarını takip ediyorum ve ne kadar çok istediğini biliyordum. Hayırlı uğurlu olsun. Dikkat et kendine.
Darısı benim ve bütün isteyen arkadaşlarımın başına :Saruboceq:

Rosem tebrik ederim canım
Gözün aydın
Bebişini kucağına almak,kokusunu duymak nasip olur inş
Darısı tüm isteyenlerin başına.

canım benım darısı sızlere olsun ınsallah..
benı en cok sız anlarsınız.bız gunlukculer..kaydirigubbakcemile3
ALLAH ım herkese bu duyguyu yasatsın ınsallah..:Saruboceq:

tebrik ederim canım sağ sağlim sonunuda gçstersin rabbim inşallah tüm hamişlere

tebrik ederim rosemcim rabbim tamamına erdirir inşallah kucağımıza aldığımız günleride görürüzzz kıs yazışmalarda elinde sigara var içmiyon dimi at bakem onuuuuuuuu bol bol su süt iç emi cicim hı bide hemen bi dr bul kendine

tebrikler rosemcim
rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…