kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

Tebrikler canımmmmmm.çok sevindim senin adına allah gönlüne göre versin saglıklı kucagına almayı nasip etsin. bende 7(2) günlük hamileyim zor ama bi okadarda keyifli bi yolculukmuş hamilelik folcasit almayı ihmal etme bol dinlen by kaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim arkadaşım umarım sağlıklı bir şekilde bebişini kuacağına alırsın :)) Darısı bizlere inşallah :)

tebrikler canım allah kucagına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza amin

rosemcim canım bizim topiğe gelip dediğin zaman belliydi hamiş olduğun darısı biim başımıza olsun bende 2 yıl 2 aydır bekliyorum bebeğimi :))

merhaba kıslar.hihoyyyt
sabahtan kan testı yaptırmaya gıttım ancak gelebıldım.hihoyyyt
Şükürler olsun Allah 'ıma kan testımde pozıtıf cıktı.
beta hcg 147 cıktı..:nazar::nazar:
Allah ım herkese bu duyguyu yasatsın,kımsenın kucagını bos bırakmasın.(amın):Saruboceq:
ınsallah en kısa zamanda burdakı canım arkadaslarımında hamıs haberını gorurum.
dualarım sızınle kıslar.

sonuc kagıdını elıme alınca oyle bır heyecanlandım,oyle duygulandım kı,gozlerımden akan yaslara engel olamadım..senağlama

ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..(amın):Saruboceq:

kız canım benim çok mutlu oldum inan sende uzun zamandır uğraşıyodun ne güzel bu savaşı sende kazanmışın
rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşşşşşşşşşşşşşşşşşş:Saruboceq:

rosem canım arkadaşım inan görünce çok sevimdim alllahım herkeze nasip etsin sağlıcakla kucağına alırsın inş.. ayyy çok sevindim yaaa allah nazarladan esirgesin

tebrik ederim rosem a.s.
darısı tüm olmayanların basına :Saruboceq:

rosemim bitanem seni burdan da tebrik edeyim gözün aydın canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın kendine iyi bak tatlım Şeniz

a.s.canım coooooook tebrık ederım,Allah nazardan esırgesınn:nazar:kendıne cok dıkkat etmen lazım sımdı,senı cok ıyı anlayabılıyorum aynı duyguları bende yasamıstım sımdı 4 aylık olduk bız bebısımlen ınsallah rahat ve saglıklı bır gebelık gecırırsın:Saruboceq:

canım benim tebrik ederim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
bebeğin hem sana hem eşine hayırlar getirsin
darısı diğer dileyen isteyen arkadaşlarımın başına inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canimcim cok cok tebrik ederim..Allah saglikla kucaginada almayi nasip etsin
ins kolay bir hamilelik gecirmeni diliyorum

rosemcim inan nasıl sevinim anlatamam canım ya ..çok tebrik ederim .a.s. sonunda başardın ...Allah sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmenide nasip etsin ..Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın ......:Saruboceq:

Anne Rosem.,:ecrin_bebek:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasib eder inşallah:Saruboceq::nazar::teytey::hooray:

Keseyi görmeye ne zaman gideceksiniz?

Anne Rosem.,:ecrin_bebek:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasib eder inşallah:Saruboceq::nazar::teytey::hooray:

Keseyi görmeye ne zaman gideceksiniz?

tesekkurler tatlım,ınsallah senınde guzel haberlerını alıcaz.hihoyyyt
henuz kese ıcın bırsey demedı doktorum,sadece 2 gun sonra testı yenıleyelım dedı.
persembe yenıden beta hcg ye bakılcak.

rosemcim inan nasıl sevinim anlatamam canım ya ..çok tebrik ederim .a.s. sonunda başardın ...Allah sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmenide nasip etsin ..Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın ......:Saruboceq:

amın canım cok tesekkur ederım..

[/B]
canım benım.ınsallah oyle olur,hersey yolunda gıder.
buarada doktorum 2 gun sonra tekrar beta hcg ıstedı.sende de ıstemısmıydı?
demek yengecler sakın olur buna cok sevındım canım..:1hug:
hayırlısıyla saglıklı bır sekılde dogsunda ALLAH ım tamamına erdırır ınsallah.

yok canım istemedi.1 hafta sonra cagırdı sadece keseyi gördük.keseyi gördüğümde 4+6 ydık.keseyi gördükten 2 hafta sonra da kalp atıslarını dinledik.6+4 ken yani.

Canımmmmmmmmmm tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrr. :hooray: :teytey:

İşlerim vardı çıkmıştım , haberin gelmiş. :sm_cool:

Çok emek verdin bu yolda. Hem bedenen yoruldun hem manen. Ama hepsini unuttuğuna ve şu an bir kuş kadar hafif olduğuna eminim canım. Şeniz

Allahım yavrunu sana bağışlasın inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirip , bebeğini sağlıkla kucağını almanı dilerim. Dualarımız hep sizinle. :nazar:

Şükürler olsun bu günleri de gördük. Kucağına aldığın günleri de görmek ümidiyle canım. Allah emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :teytey: :teytey:

19487007tg7.jpg

rosemcim canım arkadaşımm tebrikler allah kucağına sağ salim almayıda nasip etsin inşallahh
darısı bizlere inşallah bizlerde hamiş haberimizi yakın zamanda veririz allahım bebek isteyen bütün kullarına gönüllerinde olanı ver yarabbim içinde banadaaa

canımm benimm tebriklerr..hayırlı olsunn...çokk sevindimm yaa...allah kucağına almayı nasip etsin....darısı başımıza inşallah....bizlere de dua et....tekrar tebriklerrr....çok umutlandım kendi adıma...çokk sevindimmm

rosem aşk olsun ya herkese teşekür etmişsin bende yazdım ne teşekür nede cevap verdin..senağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X