Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canım kan testi verdim 7.38 çıktı daha yeni büyük ihtimalle iğnenin 14.günü bitti
Çatlatma İğne etkisi değildir artık 15.güne giriyorum
Canim hamilemisin? Hcg 7.38 ciktiginda yumurtlamanin kaçinci gunuydu? Igneden sonra catladigini ultrasonda takip ettin mi? Kacingi gunu catladi ve testi kac gun somra yaptin?

Canim hamilemisin? Hcg 7.38 ciktiginda yumurtlamanin kaçinci gunuydu? Igneden sonra catladigini ultrasonda takip ettin mi? Kacingi gunu catladi ve testi kac gun somra yaptin?
Yok canım kimyasal Muş
Ben çatlama iğnesi yaptım adetin 2.günü femeraya başladım 6 gün kullandım adetin 12.günü çatlatma iğnesi oldum 36 saat sonra çatladı ilişki oldu 3 gün ard arda ama nasip değilmiş

Yok canım kimyasal Muş
Ben çatlama iğnesi yaptım adetin 2.günü femeraya başladım 6 gün kullandım adetin 12.günü çatlatma iğnesi oldum 36 saat sonra çatladı ilişki oldu 3 gün ard arda ama nasip değilmiş
Onumuzdeki aylarda saglikli hamilelik gecirirsiz InsaAllah. Uzulme. Ben de femara kullandim. yumurta çatladikdan kaç gun sonra kanda baktirdin peki?

Onumuzdeki aylarda saglikli hamilelik gecirirsiz InsaAllah. Uzulme. Ben de femara kullandim. yumurta çatladikdan kaç gun sonra kanda baktirdin peki?
Canım 14.günğ bekle ben en iyi sonucu alırsın kan verirsin 15-20-30 arası bişey çıkarsa gebeliğin başlamış olur tabi kimyasala dönüp değer düşmezse iki güne bir kan verirsin artış oldukça hamilelik ilerliyor demektir

Pcos var mi canım senin
Benim var maalesef
Ultrasonda minjk minik follikullerimi bir kere gorduler. O zaman polikistik yumurtalik dediler. Ama o zamana kadar yokdu oyle şey. Zaten ben adetimin artik ilacsiz olmadigini anladjgimda o teşhisi koydular. Stresden oldum hep. Benim duzenli adetim vardi. 5 gun gecse de oluyordu yine de. Ama evlendikden sonra o kadar kayinvalidem falan çocuk dediki stresden tum duzenim bozuldu

Canım 14.günğ bekle ben en iyi sonucu alırsın kan verirsin 15-20-30 arası bişey çıkarsa gebeliğin başlamış olur tabi kimyasala dönüp değer düşmezse iki güne bir kan verirsin artış oldukça hamilelik ilerliyor demektir
Ultrasonda catladigini gorduyum gunden 10cu gunu twst 0.1 cikdi canim. Yok bende bu ay malesef. Erken mi bilmiyorum. Ama yine de sifirli birsey cikmamaliydi eyer varsa

Ultrasonda minjk minik follikullerimi bir kere gorduler. O zaman polikistik yumurtalik dediler. Ama o zamana kadar yokdu oyle şey. Zaten ben adetimin artik ilacsiz olmadigini anladjgimda o teşhisi koydular. Stresden oldum hep. Benim duzenli adetim vardi. 5 gun gecse de oluyordu yine de. Ama evlendikden sonra o kadar kayinvalidem falan çocuk dediki stresden tum duzenim bozuldu
Hep işte bu etrafımızdaki insanların imaları insanı daha çok strese sokuyor sokma kendini strese çocuk çok istiyorlarsa kendileri yapsın afedersin 😇hiç bir şey senden önemli değil

Hep işte bu etrafımızdaki insanların imaları insanı daha çok strese sokuyor sokma kendini strese çocuk çok istiyorlarsa kendileri yapsın afedersin 😇hiç bir şey senden önemli değil
Oyle 🤣 evet canim kendimi tukettim ben herkesin sozunu dinleyerek. Artik o kadar zayif dusdumki toparlanmaya calisiyorum işte

Kızlar bi sorum var. Bu ay adet olamadım bir türlü gecikti. Sancılarım vardı olucam diye bekliyordum. Bir kaç gün sonra test yapıcam hala olmamışsam. Sorum şu. Ben avicap a vitamini kullanıyorum 2 gündür(cilt doktorum yazdı) eğer cidden gebelik varsa bu tehlikeli bir durum mu? Öyle bir ihtimal olduğu için bu gün almayı bırakıyorum. Durum netleşene kadar almayacağım. Benzer durum yaşayan var mı?

Merhabalar. hamileymişsin tebrik ederim. Birşey sorucaktim ilk hcg testinj acaba yumurtlamadan kaç gun sonra yaptin? Ultrasonda ya da ovulasyon testinde takip etmişmiydin?
9 gün sonra idrar testi yaptırdım canım ama benimki kimyasal gebelikti inşallah sen hayırlı sağlıklı bı şekilde alırsın yavrunu kucagina

Selam aramizda yeniyim 11 gün oldu regl görmüyorum dün kan testi yapıldı negatif denildi var olan umudum bi anda yerle bir oldu sizce ne zamn kan testi yaptırayım :110::110:

Fatoşçum iyi tabiii...Maşallah :nazar: Benim de SAT 18 Ocak tı ve galiba 2-3 şubat gibi yumurtladım. Eğer hamileysem bugün 3+3. Yarın kan tahlili yaptırıcam ben de...Hadi inşallah hayırlısı bakalım dua edin bana :KK70:
merhabalar aranıza yeni katıldım 26 ağustosta reglim başlangıç günüydü 20 eylülde evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı aynı gün eşimle hastaneye gittim kan testi yaptırdım beta hcg hormonum 32.69 çıktı doktor hayırlı olsun dedi ama normal hcg değerlerine bakıyorum benımki çok düşük duruyor hamile miyim sizce yardımcı olursanız çok sevinirim

merhabalar aranıza yeni katıldım 26 ağustosta reglim başlangıç günüydü 20 eylülde evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı aynı gün eşimle hastaneye gittim kan testi yaptırdım beta hcg hormonum 32.69 çıktı doktor hayırlı olsun dedi ama normal hcg değerlerine bakıyorum benımki çok düşük duruyor hamile miyim sizce yardımcı olursanız çok sevinirim :KK15:

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak sizlere. Adet günüm tam bir hafta geçti ve hala gelen giden yok. Kan testi yaptırdım 3.34 çıktı bunun yükselme ihtimali var mıdır acaba? Belki geç döllenmedir bekle biraz daha dediler. Pazartesi sabahı dr randevum vardı normal kontrol için buna kısmetmiş bakalım. Deneyimlerinizi fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

X