Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

İnşallah rabbim dileyen herkese nasip eder. Çocuk tedavisi görüyorum kistlerim var ve hormonlarim bozuk
İnşallah hayırlısı olur. Allah istesin olmaz dıye birsey yok. Bende pkoluyum ustelık Yumurta kıstım de var ama hamıleyım şükür üstelik hıcbır tedavi gormedım 🙏
Acıl şifalar inşaallah sanada.

Selam kızçeler pazartesi kan verdim sonuç 104 çıkmıştı bugün tekrar verdim 494.9 çıktı artış sizce güzelmi doktor cumartesi tekrar çağırdı kontrole

Durumun ne canm bende dış gebelik geçirdim ilk ignede düşmedi ikinci ignede düştü çok şükür
Salı günü gittim 4.günümdü değerim artmıştı 2. Doz vurdular Salı günü tekrar şimdi ctesi bekliyorum inş düşmüştür sizin nasıl oldu nasıl düştü 2. İğnede sizinde değeriniz artmış mıydı

Salı günü gittim 4.günümdü değerim artmıştı 2. Doz vurdular Salı günü tekrar şimdi ctesi bekliyorum inş düşmüştür sizin nasıl oldu nasıl düştü 2. İğnede sizinde değeriniz artmış mıydı
Benmm ilk baslarda takip yaptılar düzenli yükselmesi 688 de ilk iğne vuruldu değer düşmedi aksine 1160 olmuş ikinci iğne verildi 4 gün ssonra verdiğimde 500 kere inmişti 0 olana kadar kan verdim 6 ay sonra tekrar hamile kaldim ama oda kimyasal oldu simdi de pazartesi öğrendim 71 dikti dinde veedim 124 olmuş bakalim yine diş gebelik olabilir

Kızlar selam🌸öncekikle hayırlı kandiller, Allah çocuk isteyen herkese bu gece nasip etsin sağlıkla sıhatle..geçen idrar testinde çift çizgi çıkınca bugün kan testi yaptırdım hcg 136,92 çıktı..önceden başına gelen var mı kesin hamilemiyimm..doktora haftaya gidebilcem

kızlar selamlar adetim 7 gün gecikti idrar testi pozitif, beta testinde 49,75 çıktı kimyasal gebelik belirtisi olabilir mi ?
2 sene önce kimyasal gebelik geçirdim umarım bu sefer gerçek hamileliktir yaşadığım

kızlar selamlar adetim 7 gün gecikti idrar testi pozitif, beta testinde 49,75 çıktı kimyasal gebelik belirtisi olabilir mi ?
2 sene önce kimyasal gebelik geçirdim umarım bu sefer gerçek hamileliktir yaşadığım
Canım iki gün sonra tekrar kan ver iki katı artrması gerek hakkında hayırlısı olsun canım güzel seyler düşün hersey ALLAH'IN izniyle güzel ilerler sonuçların 🙏😊

:anneadayı::halay::anneadayı:Kızlar bugün doktora gittim ve keseyi gördük çok şükür 5 hafta 1 günlükmüş benim geç döllenme olmuş hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Kızlar merhaba bugün hamile olduğunu öğrendim bi heyecanla acile kan vermeye gittim 16,9 cıktı doktora gittim başlangıç için çok düşük beklememiz lazım perşembe tekrar kan ver sonucuna gel dedi. Benim gibi olup sonradan yükselen var mı? Ayrıca korkuyorum bundan once 3 kimyasal düşüğün oldu 😣

Kızlar merhaba bugün hamile olduğunu öğrendim bi heyecanla acile kan vermeye gittim 16,9 cıktı doktora gittim başlangıç için çok düşük beklememiz lazım perşembe tekrar kan ver sonucuna gel dedi. Benim gibi olup sonradan yükselen var mı? Ayrıca korkuyorum bundan once 3 kimyasal düşüğün oldu 😣
Canım iki günde iki katı artarsa ALLAH'IN izniyle sağlıklı bir şekilde ilerler sonucun sen icini ferah tut 🙏🙏😊😊

Kizlar gebeligimi ogrendim 5 haftalik gebeyim beta 1392 cikti ama tek kese gorundu sizce sonradan gozukur mu ikinci kese ikiz olma ihtimali nedir

Kizlar gebeligimi ogrendim 5 haftalik gebeyim beta 1392 cikti ama tek kese gorundu sizce sonradan gozukur mu ikinci kese ikiz olma ihtimali nedir
Canım benimde 5 hafta 2 günlük olduk bugün benimde değerim 2704 çıktı 4 gün önce 494.9 du baya güzel artmış dedi doktor biz sadece bir kese gördük 2 hafta sonra tekrar gidicem kontrole😊😊

Canım benimde 5 hafta 2 günlük olduk bugün benimde değerim 2704 çıktı 4 gün önce 494.9 du baya güzel artmış dedi doktor biz sadece bir kese gördük 2 hafta sonra tekrar gidicem kontrole😊😊
Kalp atisini duydun mu canım ben hcg yi yanlis yazmisim 13192.8 benim

Kalp atisini duydun mu canım ben hcg yi yanlis yazmisim 13192.8 benim
Yok canim duymadik 2 hafta sonra gittiğimde duyarız inşallah ozaman bakıcak doktor maşallah ALLAH sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin çok güzel ilerlemiş sonucun sen duydun mu kalp atışını canım ALLAH hepimize sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerimizi🙏🙏😊😊

Fatoşçum iyi tabiii...Maşallah :nazar: Benim de SAT 18 Ocak tı ve galiba 2-3 şubat gibi yumurtladım. Eğer hamileysem bugün 3+3. Yarın kan tahlili yaptırıcam ben de...Hadi inşallah hayırlısı bakalım dua edin bana :KK70:

Selam arkadaşlar.
10 yıldır kadın dogum kontrol hapı kullanıyorum. reglı sancılarım agır geçıyordu bunları duzeltmek ıcın. İlacımı bıraktım. Reglımın üzerinden 4 gün gecti. Bende 2 gun önce kan testi yaptırdım sonuç 5.97 çıktı. Hamile olmadığımı syledıler. Bugun sabah idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Kafam çok karışık. Kan testinde çıkmadı 2 gün sonra idrarda niye çıktı anlayamadım. Ne kaç tane test yaptım bu ne manyaklık 😁😁 insan biran önce öğrenmek istiyor sanırım. Dış gebelik yada kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 😔 umarım değildir. Hakkımda hayırlısı olsun. Rabbim gönülden isteyen herkese evlat duygusunu yaşatsın inşallah 🙏 şimdiden teşekkür ederim 💜

kızlar selamlar
beta sonuçlarım
pazartesi 49
çarşamba 65
cuma 99

ve salı günü kanamam başladı bugün kesildi, neler oluyor anlayamıyorum. Kimyasal gebelik dedik ama değerlerin düşmesi lazım kanama sonucunda, düşmüyor tam tersi yükseliyor
fikir verebilecek olan var mı ?

Arkadaşlar merhaba, adetime 4 gün var. Bugün kan verdim sonucu 17 çıktı. Fakat inanılmaz karın ağrım var tam adet ağrısı. Ağustosta kimyasal gebelik yaşadım acaba yine mi öyle. O zaman da aşırı karın ağrısı çekmiştim. Var mıdır fikri olan 😕

X