Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Evet cnm adet 3gün geçince 0.4tü ,5gün daha bekledim gelmeyince 7.6 çıktı, geç döllenme sanırım,, altta linkim var baya detaylı yazmıştım arkadaşın birine, sende okumak istersen.. Hakkında hayırlısı olsun, bekleyip tekrar test yaptır istersen🙏

Sağolasın cnm aslında tecrübeliyim bu 4. Gebeliğim olacak 2 düşük var arada ama negatif öıkınca şaşırdım zaten isteyerek olması olduysa da Allahtan yani hayırlısı olsun günüm geçsin de o zmn yapcam artık

Kızlar iyi aksamlar carsamba gunu beta 1304 tü cuma gunu 2231 cıktı tam ıkı katı degıl bugun tekrar kan vermedm, agrım sızım kanamam yok cok şükür persembe randevu aldm. Sizce bu deger normal mi artmis bır sıkıntı olmaz degıl mı dıs gebelık ihtimali yoktur degıl mı 😔

Kızlar acil 30 kasım son adet günümdü
26 aralık beta 69,62
28 aralık beta 205,16
30 aralık beta 488,79

dünde adet olmam gereken gündü olmadım tabii hiçbi şey gelmedi nasıl artmış iki günde bir yaptırmaya devam edeyim mi

canım bir şey soracağım şüpheli ilişkiden sonra iki kez regl oldum günümde saatimde sence hamilelik olabilir mi psikolojik olarak hamile hissediyorum
Adetlerini normal şekilde gördüysen yani normaldeki kadar gün ve miktar olarak aynıysa bence şüphelenmene gerek yok, ama belirtiler var ve kendini hamile gibi hissediyorsan kan değilde evde bi idrar testi yapabilirsin varsa çıkar zaten, yengem 4ay normal adet görmüş karın ağrısıyla acile gidince kanda öğrenmiş 4aylık hamile olduğunu, yani üste görme diye bişey var herşey olabilir. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.
Sağolasın cnm aslında tecrübeliyim bu 4. Gebeliğim olacak 2 düşük var arada ama negatif öıkınca şaşırdım zaten isteyerek olması olduysa da Allahtan yani hayırlısı olsun günüm geçsin de o zmn yapcam artık
Aynen cnm günün geçmeden zaten erken döllenme olmadığı sürece kanda çıkmamasında normal bazen, oyüzden günün geçsin öyle yaptır bidaha 😊
Kızlar iyi aksamlar carsamba gunu beta 1304 tü cuma gunu 2231 cıktı tam ıkı katı degıl bugun tekrar kan vermedm, agrım sızım kanamam yok cok şükür persembe randevu aldm. Sizce bu deger normal mi artmis bır sıkıntı olmaz degıl mı dıs gebelık ihtimali yoktur degıl mı 😔
Yok cnm gayet normal artış😍içini ferah tut😘😘
Kızlar acil 30 kasım son adet günümdü
26 aralık beta 69,62
28 aralık beta 205,16
30 aralık beta 488,79

dünde adet olmam gereken gündü olmadım tabii hiçbi şey gelmedi nasıl artmış iki günde bir yaptırmaya devam edeyim mi
Devam et tabi cnm ,artış gayet iyi sağlıkla ilerlesin inşallah,,

Merhaba ben 1 sene önce hamilelikten şüphelep kan tahlili yaptırmıştım bthcg 0.7 çıkmıştı hamile değilmişim.son zamanlarda yine hamilelik belirtileri yaşıyordum ama adet oldum bende merak edip yine kan tahlili yaptırdım değerim 1.20 çıktı.bthcg değerleri böyle değişiyormu.benim gibi olan varmi aranızda cevaplarsanız sevinirim.hamilelik olabilirmi bu sefer🤗

cabım
Adetlerini normal şekilde gördüysen yani normaldeki kadar gün ve miktar olarak aynıysa bence şüphelenmene gerek yok, ama belirtiler var ve kendini hamile gibi hissediyorsan kan değilde evde bi idrar testi yapabilirsin varsa çıkar zaten, yengem 4ay normal adet görmüş karın ağrısıyla acile gidince kanda öğrenmiş 4aylık hamile olduğunu, yani üste görme diye bişey var herşey olabilir. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Aynen cnm günün geçmeden zaten erken döllenme olmadığı sürece kanda çıkmamasında normal bazen, oyüzden günün geçsin öyle yaptır bidaha 😊

Yok cnm gayet normal artış😍içini ferah tut😘😘

Devam et tabi cnm ,artış gayet iyi sağlıkla ilerlesin inşallah,,
canım aynı gün saatte oldum iki reglimide iki idrar ve kan testim negatif sadece vücudumdaki damarlar gözüme çarptığı için korktum

Merhaba kızlar bir süredir bebiş istiyorduk doktorumuz akışına bırakmamız için bir süre vermişti yani ultrason takibi ya da iğne vs yapılmadı bana, adetlerim cok düzenli olur 32 gunde bir, gecikmeden 5 gun sonra idrar testi negatif cikti,idrar testinden 36 saat sonra kan testimde beta hcg 100 cıktı.son adet tarihine bakarsak bu deger dusuk gibi?ama gec dollenme olabilir mi??yarin tekrar test yapılacak ama icim icimi yiyor...

Kızçeler,
Ben normal de çok düzenli adet olurum. Eşim ile yeni bebek yapmaya karar verdik. Takvimi kontrol ettiğimde yumurtlama 15 Aralıkdı fakat biz 19 Aralık’ta ilk denedik. Adetim ise 9 gün sonra gelecekti. Hamile kalma şansı düşük diyordu. Ben umut etmiyordum bu ay için. Neyse adet günüm normalde 29 Aralıkdı falat gece ile 5 gün oldu hala gelmedi. Merak ettim ilk gecikmenin 1.günü test yaptım negatif çıktı 31 Aralık da ise sağlık ocağında kan verdim beta 0,1 çıktı. Fakat hala gelmedi 1 hafta gelmez ise hastaneye gideceğim fakat kafam çok karışık, beyaz akıntı var göğüslerim çok şişmez ama onlarda şişti sol kaşığıma arada kramp giriyor kuru kuru midem bulanıyor. Kanda negatif çıkıp sonra pozitif gören varmı. Arkadasım sağlık ocağında negatif çıkmış 1 hafta sonra hastane de hamile olduğunu öğrenmiş. Çok uzun yazdım ama bu durum ile karşılan var ise eğer cevaplar iseniz de onlara da bilgi olur. Bu arada siteye yeni üye oldum şimdiden teşekkür ederim ❤🐞🌺

Artış bence normal olmuş... Doktor beta hcg baktirmaya devam mi edin dedi yoksa kendiniz mi baktiriyorsunuz, doktorum gerek yok dedi ama eşimi ikna edemiyorum baktirmak istiyor hala :KK54:
Doktorum istemisti beta.. ama artik kesem net göründü istemezler artik bende vermem zaten artik kolumda yer kalmadi canim aciyor

Kızlar 4 gün geçmişti. Şuan değerim 5.3 çıktı. Doktor gebelk yok dedi adet söktürücü verdi. Sizce de gebelik yok mudur?

Artış bence normal olmuş... Doktor beta hcg baktirmaya devam mi edin dedi yoksa kendiniz mi baktiriyorsunuz, doktorum gerek yok dedi ama eşimi ikna edemiyorum baktirmak istiyor hala :KK54:
Benim de adete 3 gun kala 88.19 cikti dış gebelik olabilir dedi cuma tekrar çağırdı.

Kızlar 4 gün geçmişti. Şuan değerim 5.3 çıktı. Doktor gebelk yok dedi adet söktürücü verdi. Sizce de gebelik yok mudur?
4 gün gecikmeye adet söktürücü pek mantıklı gelmedi canım bazen geç döllenmede 1 hafta 10 gün sonra gebelik çıkıyo ama bilemedim sen yinede bekle istersen 5 i geçmiş neticede garantiye almak lazım

kızlar adetin ilk günü kanda negatif gören ve daha sonra hamile kaldığını öğrenen var mı? 2 gün önce adet olmam gerekirken olmadım dün test negatif çıktı ama normalde benim adetten önce göğüslerim şişer ve acırdı bu sefer hiçbir belirti yok geç döllenme olabilir mi?

Kızlar adetim 5 gün gecikti bugün 6. Gün dün kan vermiştim bugün sonucumu aldım 128 çıkmış düşük gibi geldi bana haftasına göre ama doktor normal dedi pazartesi bidaha kan istedi sizce normal mi

Kızlar adetim 5 gün gecikti bugün 6. Gün dün kan vermiştim bugün sonucumu aldım 128 çıkmış düşük gibi geldi bana haftasına göre ama doktor normal dedi pazartesi bidaha kan istedi sizce normal mi
Normaldir benim adete 3 gun kala 88.19 cikti bidahakinde 2 kati cikar insallah

X