Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Biraz acele etmişsiniz görünmeyebilir ama görünmezse korkmayın 2400 küsürlerde betahcg değerimde bile karından görünmedi anca alttan ultrasonda mercimek kadar bi kese göründü . Stres yapmayın içinizi ferah tutun
pazartesiye kan değerim artarsa tahminim 6 binlerde olacak o zaman görülebilir inşallah.

arkadaşlar merhaba , yardımınıza ihtiyacım var çünkü çok üzgünüm..
tüp bebek tedavisi görüyorum,bu ay 9 ekimde opu yapıldı 12 ekimde de taze transfer yapıldı. 3. gün emriyosu 2 tane konuldu.
dün yani 22 ekimde (10. günüm) kan testi verdi akşam 19:00 da ,sonuç 12,71 çıktı.
bugün yani 23 ekim test günümdü ve kendi merkezimde sabah 09:00 da tekrar kan verdi 12,39 çıktı.
doktorum cuma günü testi tekrarlamamız gerektiğini söyledi.
çok canım sıkıldı daha önce 2 çatlatma 3 aşılamam var ve hiç gebelik yaşamadım.
bana yardımcı olun, canım çok sıkkın :dua:

arkadaşlar merhaba , yardımınıza ihtiyacım var çünkü çok üzgünüm..
tüp bebek tedavisi görüyorum,bu ay 9 ekimde opu yapıldı 12 ekimde de taze transfer yapıldı. 3. gün emriyosu 2 tane konuldu.
dün yani 22 ekimde (10. günüm) kan testi verdi akşam 19:00 da ,sonuç 12,71 çıktı.
bugün yani 23 ekim test günümdü ve kendi merkezimde sabah 09:00 da tekrar kan verdi 12,39 çıktı.
doktorum cuma günü testi tekrarlamamız gerektiğini söyledi.
çok canım sıkıldı daha önce 2 çatlatma 3 aşılamam var ve hiç gebelik yaşamadım.
bana yardımcı olun, canım çok sıkkın :dua:
İ inşallah iyi haberler alırsın olumlu düşün devamlı

Bugun beta hcg testi istedi Dr durum sonuç kısmında 1445.6 yazıyordu. 2 haftalık gebelık oluşumu var dedi bir hafta Ongun sonra gel keseyı görelim dedı. Sizce normal mi bilgili olan arkadaslar fıkır verirse sevinirim.ilk gebelıgım şimdiden tesekkür ederim.

Kımsenin bılgısı yokmu ki yanı beta hcg yuksek gıbı diyen olduda 2haftalık için. Keseyı de gormedıgımız için henuz.
Acaba ikiz olabılır mi ki. Annem ikiz düşük yapmış kızkardesımın ikizleri var eşim ikiz teyzeye sahip. 🙂. Hıcbır sıkıntı olmasında inşaallah ister tek ister ikiz olsun hayırlısıyla 🙏

Canim cok uzucu biliyorum ama insallah sagliksiz bi gebelikse kimyasal gebelik olsun..
Bak 9.gunum 9 du degerim 31 53 92 diye devam etti kanamam cogaldi bitti o siralarda 57 dustu uzuldum ama olsun kimyasal da olsa yine dene4iz dedm hoop sora 116 oldu.. suan dis gebelik suphesiyle yukselis inis oluyor.yani hayirlisi sagliklisi olsun de bunada sukur diyip denersn diye bak kac gundur hastanelerde ugrasiyorum..

Doğru söylüyorsun haklısın, rabbim yardımdın olsun inşallah en kısa zamanda en hayırlı haliyle netleşir durumun dualarım seninle🙏 peki kimyasal gebelik olması olumsuz bişey değil dimi yani bir dahaki sürecimi olumsuz etkilemez yani. Benim dondurulmuşum da yok o yüzden biraz umutsuzluğa kapıldım

Doğru söylüyorsun haklısın, rabbim yardımdın olsun inşallah en kısa zamanda en hayırlı haliyle netleşir durumun dualarım seninle🙏 peki kimyasal gebelik olması olumsuz bişey değil dimi yani bir dahaki sürecimi olumsuz etkilemez yani. Benim dondurulmuşum da yok o yüzden biraz umutsuzluğa kapıldım
Yok yok kesinlikle kotu bisey degil.. gayet zararsiz etkisiz bisey.dogal olarak her kadinda gerceklesen birsey sakin kafana takma.. deneyimlemis oldun kotu bisey degil.. benmde oyle olsa o sekilde gerceklesse keske :KK43: umarim duser kendilignden

Yok yok kesinlikle kotu bisey degil.. gayet zararsiz etkisiz bisey.dogal olarak her kadinda gerceklesen birsey sakin kafana takma.. deneyimlemis oldun kotu bisey degil.. benmde oyle olsa o sekilde gerceklesse keske :KK43: umarim duser kendilignden
Canım yaa kıyamam rabbim yardim etsin herşey güzel olacak öyle düşün hayırlı zamanı geldiğinde .

• Beğen
Reactions: H M
Bugun beta hcg testi istedi Dr durum sonuç kısmında 1445.6 yazıyordu. 2 haftalık gebelık oluşumu var dedi bir hafta Ongun sonra gel keseyı görelim dedı. Sizce normal mi bilgili olan arkadaslar fıkır verirse sevinirim.ilk gebelıgım şimdiden tesekkür ederim.
2 haftalık bebek için çok yüksek bir değer muhtemelen ikiz benm ilk ögrendiğim zamn 3.haftalıktı ve beta hcg 304 Dü benim

2 haftalık bebek için çok yüksek bir değer muhtemelen ikiz benm ilk ögrendiğim zamn 3.haftalıktı ve beta hcg 304 Dü benim
Tesekkürler ederim. İnşaallah hayırlısı olur.
Allah sizinde hayırlısıyla kavusmanızı nasıp etsın.
Rabbım tum gebe olmak isteyenlere hayırlı gebelık ler versın gebe olupta sıkıntı sorun yasayanlara tez acil şifa versin yar yardımcımız olsun inşaallah🙏

Tesekkürler ederim. İnşaallah hayırlısı olur.
Allah sizinde hayırlısıyla kavusmanızı nasıp etsın.
Rabbım tum gebe olmak isteyenlere hayırlı gebelık ler versın gebe olupta sıkıntı sorun yasayanlara tez acil şifa versin yar yardımcımız olsun inşaallah🙏
Amin cümlemizin bebişleri hayırlısıyla sağlıklı doğsunlar inşallah 🙏🙏

X