Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar ben de dün kan verdim. Bir gün gecikmeyle sonuç 85 çıktı. Yarın tekrar vereceğim ama nedense umudum yok :KK12:

Selam kızlar sormak istediğim cok bir sey var sat 6 Kasım aralığın 11 rınde test yaptım negatif ciktı bir hafta sonra idrar testleri pozitifleşti sonra 20 gün gecikmemle kan tahlili yaptırdım ve 72 cıktı iki gün sonra yani dün 162 cıktı sizde normalmi ilerliyor galiba adetime 1 gün kala yumurtlama olmuş cok tedirginim birşeyler yanlış gidecek diye
Merhaba Adetinizin kaçıncı gününde idrar testleri pozitife döndü :) Hayırlı olsun bebişiniz, katlanarak yükselmiş.

Bu sonuc negatif di mi arkadaslar , adetim geçeli 8 gun oldu. Bu ay yine adet olmayi beklicem.

Eklentiler

• 20190110_234537.jpg
    20190110_234537.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 376
Adetim 4 gün gecikince kan testi yaptırdım ve hcg değeri 21 çıktı. Çok az değil mi bu? Gecikmelerden sonra yaptıranlar 200'lü, 300'lü değerler yazmış.
Maalesef dün ağır bi kanamam oldu. Bugünkü testte de değer 7'ye düşmüştü. Bu sefer de olmadı :KK43:(

Merhabalar. Bir sorum olacak. Reglime 6 gün var Bugün test yaptırdım 5,0 çıktı. Hamile olma ihtimalim var mı acaba?

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

re se
merhabalar öncelikle müjdeyi yeni alanlar ve almak isteyenler için herşeyin hayırlısını diliyorum bende yeni aldım haberi dün ve içimde biraz şüpheler var ne yazık ki çok beklediğim bu habere sevinmem gerekiyormu biliyorum hafta içi hastaneye tekrar gideceğim ama sabredemediğim için sizinle konuşmak istedi iki kere idrar testi yaptım ikinci çizgi çok hafif belirtili ve bugun kan tahlili verdim 8.5 çıktı sızce hamile miyim?
lütfen mesajımı okuyan ve bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar içimi rahatlatacak birşeyler söylesin

Kızlar merhaba araniza yeni katıldım ben bu gün 3 tane idrar testi yaptım 3ünün de ikinci çizgileri silik cıktı. Sonra dayanamayıp kan testi yaptırdım beta 23.4 cikti. Adetim 2 gün gecikti değer çok mu düşük kimyasal gebelik mi

Kızlar merhaba araniza yeni katıldım ben bu gün 3 tane idrar testi yaptım 3ünün de ikinci çizgileri silik cıktı. Sonra dayanamayıp kan testi yaptırdım beta 23.4 cikti. Adetim 2 gün gecikti değer çok mu düşük kimyasal gebelik mi

Normale göre düşük bir değer gibi. Ama belki geç döllenme olmuştur. hakkinizda hayırlısı olsun inşallah

merhabalar öncelikle müjdeyi yeni alanlar ve almak isteyenler için herşeyin hayırlısını diliyorum bende yeni aldım haberi dün ve içimde biraz şüpheler var ne yazık ki çok beklediğim bu habere sevinmem gerekiyormu biliyorum hafta içi hastaneye tekrar gideceğim ama sabredemediğim için sizinle konuşmak istedi iki kere idrar testi yaptım ikinci çizgi çok hafif belirtili ve bugun kan tahlili verdim 8.5 çıktı sızce hamile miyim?
lütfen mesajımı okuyan ve bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar içimi rahatlatacak birşeyler söylesin

Allah hayırlısını versin inşallah öncelikle...
Adetiniz gecti mi peki?

Normale göre düşük bir değer gibi. Ama belki geç döllenme olmuştur. hakkinizda hayırlısı olsun inşallah
Amin teşekkür ederim bu gün dayanamayıp bi kan testi daha yaptırdım önceki kan testimden bu gün yaptırdığım arasında 9 saat falan geçmişti değerim 31e yükselmiş inşallah hamileyimdir.2 gün sonra doktora gidecem dua edin

Yumurtlamadan ne kadar geçti

Amin teşekkür ederim bu gün dayanamayıp bi kan testi daha yaptırdım önceki kan testimden bu gün yaptırdığım arasında 9 saat falan geçmişti değerim 31e yükselmiş inşallah hamileyimdir.2 gün sonra doktora gidecem dua edin

Ay hadi insallah Rabbim daha arttirsin sağlıkla haberini alın inşallah. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasin

X