Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaslar iyi akşamlar . Ben ocak 5 adet olmam gerekirken 2 sinde oldum ve iki gün sürdü bitti. Normalde düzenlidir . 5 gün olurum. Ocak 2 sinde oldum 4 te bitti. Ben ayın beşinde kan verdim 0. 100. Ama belimde damar cekiliyor gibi agrıyor . Karnıma kramplar giriyor midemin üstüne. Ve kasıklarım cok batıyo ara ara. Kokusuz akıntım var. Bi tuhafım. Ama gebelik olsa o testte cıkardı diye düşünüyorum. Hiç böyle olup diger ay ögrenen varmı

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim
En son 7 ocakda regli oldum 4 gun surdu bugune kadar esimle 2 kere birliktelik oldu ve dun kahverengi akintim cok kasık ve bel agrisi yasadim goguslerimde keza oyle.. Bugun idrar tahlili yaptim 2 cizgi cikti gece beta testi yaptirdim 318.22 cikti ama kese yok ve doktorum hasta olmamdan oturu kesin birsey soyleyemem dedi bu durumu yasayn varmi ustune gorme gibi birseymi oldu acaba?

Muhtemelen kimyasal gebelik bende geçirdim hayırlısı olsun çok zor anlıyorum ama ne güzel anne olabilecek saglıgımız var çok şükür ben bunla avundum Allahım bir daha yaşatmasın

Çok üzgünüm bir an öyle bir umutlanmıştım ki tebrik ederimi duyunca. Dün dünyanın en mutlu insanı bendim, bugün kendimi atacak yer arıyorum. Aslında bütün gün kendimi teselli etmiştim çökmemek için ama eşimin halini görünce sanırım çökmeye başladım sadece ağlamak geliyor içimden.

Hay
Çok üzgünüm bir an öyle bir umutlanmıştım ki tebrik ederimi duyunca. Dün dünyanın en mutlu insanı bendim, bugün kendimi atacak yer arıyorum. Aslında bütün gün kendimi teselli etmiştim çökmemek için ama eşimin halini görünce sanırım çökmeye başladım sadece ağlamak geliyor içimden.
sakın lütfen evet çok zor öyle iyi anlıyorum ki ben aylarca kendime gelemedim ama söyle düşün ne mutlu sana sağlıklısın esin sağlıklı doktorum bana hep böyle dedi ve bebek sağlıksızdı diye ben bunlarla avunmaya çalıştım Allah’ın izni ile tekrar kalabilirsin bir çok arkadaşımız hemen kaldı hatta

Merhaba arkadaşlar betam 1080 adetimden 8 gün geçti sizce normal mi değerim Dr cumartesi tekrralayalim dedi

Ben
Merhaba kızlar reglim 2 gün geçti kan tahlili yaptırdım 5.21 çıktı. Hemşire tebrik ederim dedi doktor çok sınırda bir değer 3 gün sonra tekrar gel tahlil için dedi. Sizce yükselme ihtimali var mı? :110:
benimdr yumurtlamadan 7 gün sonra bugün 5.48 çıktı bende acaba yükselirmi diye düşünüyorum

Hay

sakın lütfen evet çok zor öyle iyi anlıyorum ki ben aylarca kendime gelemedim ama söyle düşün ne mutlu sana sağlıklısın esin sağlıklı doktorum bana hep böyle dedi ve bebek sağlıksızdı diye ben bunlarla avunmaya çalıştım Allah’ın izni ile tekrar kalabilirsin bir çok arkadaşımız hemen kaldı hatta

Evet o açıdan bakarsak çok şükür sağlıklıyız illa olur bebişimiz bir gün :KK42:

Adet tarihim dün yani çarşamba. Salı günü bir gün önce beta hcg 19.63
Bugün yani perşembe beta hcg 60.
Normal mi?

Regl gününe 4gün falan var yumurtlamadan 7gün geçince test vermiştim 5.84 çıktı doktor yarın tekrar kan istedi
Bence gününüz geçsin, ondan sonra tekrar bir değerlerinize baktırın. Daha sonra benim gibi yıkılmayın. Bendende istemişti tekrar ama sabah bir ağrıyla uyanıp hasta oldum kan gördükçe ağlıyorum geçene kadarda ağlıcam heralde

X