Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar benimde beta hcg değerlerim, açıkcası daha sağlıklı mı düşük mü bilmiyorum. 2 gün sonra yine kan vereceğim, doktorum sağlıklı mı değil mi daha net bir şey söyleyemiyor

28. 12= 22
30.12=34
01.01= 73

Merhaba arkadaşlar benimde adetim 6 gün gecikince yani 31.12 tarihinde Beta HCG 645 çıktı bugün sonucu göstermeye gittim şuan kimyasal bir gebelik var evet ama 1 hafta sonra tekrar gel keseye bakalım dedi herhangi bir muaneye yapmadı. Tekrar kan istemedi. Normal mi bu değer yoksa sağlıksız olabilir mi? Doktora sordum tatmin edici bir cevap alamadım. Devlet hastanesi ancak bu kadar ilgileniyor.

Merhaba arkadaşlar, adetime 3 gün kala betahcg 37, 48 saat sonra yani bir gün kala 93 cıktı. Gebelik belirtim hiç yok. Değer de düşük başladı böyle olup bebeğini kucağına alan var mı? Daha önce iki kez kimyasal gebelik oldu ama en fazla 18 olmuştu degerim

Merhaba arkadaşlar benimde adetim 6 gün gecikince yani 31.12 tarihinde Beta HCG 645 çıktı bugün sonucu göstermeye gittim şuan kimyasal bir gebelik var evet ama 1 hafta sonra tekrar gel keseye bakalım dedi herhangi bir muaneye yapmadı. Tekrar kan istemedi. Normal mi bu değer yoksa sağlıksız olabilir mi? Doktora sordum tatmin edici bir cevap alamadım. Devlet hastanesi ancak bu kadar ilgileniyor.

Benimde adetim 4 gün gecti tahlilim 724 çıktı banada daha tahlil yaptirmadi 7 yada 10 gün sonra gel keseye bakariz dedi. Yarın randevum var cok korkuyorum ne oldu ne bitti diye normal mi acaba herşey? ???????

Merhaba arkadaşlar, adetime 3 gün kala betahcg 37, 48 saat sonra yani bir gün kala 93 cıktı. Gebelik belirtim hiç yok. Değer de düşük başladı böyle olup bebeğini kucağına alan var mı? Daha önce iki kez kimyasal gebelik oldu ama en fazla 18 olmuştu degerim
Değeriniz gayet iyi bence geç döllenme olmuş o yüzden düşük değerle başlamış. Ama 2 kat artış göstermiş. Ben henüz gebe kalamadım ama benim arkadaşın biri 24 diğeri 30 değerle başladılar. Ve şu anda gebelikleri gayet güzel ilerliyor. Bence çok stres yapmayın. Tadını çıkarın. Sağlıcakla kucağına almak nasip olsun inş.

Benimde adetim 4 gün gecti tahlilim 724 çıktı banada daha tahlil yaptirmadi 7 yada 10 gün sonra gel keseye bakariz dedi. Yarın randevum var cok korkuyorum ne oldu ne bitti diye normal mi acaba herşey? ???????

Ben bugün özele gittim ultrasonda kese göründü çok şükür ama geç döllenme olduğu için çok küçükmüş bu yüzden değer biraz düşük çıkmış. Bence sizin normal görünüyor. Benim 6 gün geçtikten sonra 645 çıkmıştı. Şuan son adet tarihime göre 5 haftalık olması gerekirken 4 haftalık dedi doktor. Bence korkma değer güzel :)

Ben bugün özele gittim ultrasonda kese göründü çok şükür ama geç döllenme olduğu için çok küçükmüş bu yüzden değer biraz düşük çıkmış. Bence sizin normal görünüyor. Benim 6 gün geçtikten sonra 645 çıkmıştı. Şuan son adet tarihime göre 5 haftalık olması gerekirken 4 haftalık dedi doktor. Bence korkma değer güzel :)

Teşekkürler canim . Bebişlerimizi Allah sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah:dua:

Arkadaşlar ilk değerim 37, 48 saat sonra 92, 46 saat sonra 196 artış nasıl acaba? Biraz sınırda artıyor daha yüksek bekliyordum bebegin tutunması için yapabileceğim bisey var mi

Yaaa ben bugün doktora gittim 4 buçuk haftalikmis 2 hafta sonra gel kalp atislarina bakalim dedi ama ne keseden bahsetti ne bebekten bisey görmedi mi acaba.. hic bisey anlamadim..

merhaba kızlar ilk defa yazıyorum 2 buçuk yıllık bi geçmiş sonucunda geçen ay rahim filmi çektirdim ve klomen kullandım 2 cmlik kiste çevirmişti bnde nasıl olsa olmaz diye umursamıyordum:halay:kasıklarımda hasta olacakmışım gibi bir ağrı olmaya başladı göğüslerim de hassaslaşmıştı. 5 gün önce beta hcg 122 2 gün sonra da 264 çıktı biraz düşük sanırım geç yumurtlama olabilir dedi doktor perşembe günü tekrar yaptırıcam inş yükkselmiştir dış gebelik ve düşükten çok koruyorum

Adetim 4 gün gecikince kan testi yaptırdım ve hcg değeri 21 çıktı. Çok az değil mi bu? Gecikmelerden sonra yaptıranlar 200'lü, 300'lü değerler yazmış.

Can
Adetim 4 gün gecikince kan testi yaptırdım ve hcg değeri 21 çıktı. Çok az değil mi bu? Gecikmelerden sonra yaptıranlar 200'lü, 300'lü değerler yazmış.
Inı sıkma geç döllemedir insanlar 12 gibi degerlerle öğrenip artarak devam ettiğini gördük

İyi aksamlar herkese benim de sat 2 aralık. 2 ocak 255.
4 ocak 743.
7 ocak 3980 ve
bugün 9 ocak 7120.bugunku 2 kat bile artmamış sizce korkmalı miyim yani bu günlerde 2 kat artis 3-4 günü bulabiliyormus ama yine de içime kurt düştü.Bir düşügum var ilk bebeğim olacak.Cumartesi günu doktora gideceğim.Rice etsem değerleri yorumlayabilir misiniz?

Son düzenleme:
X