Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ben yumurtlamadan 9 gün sonda kan verdim 0.1 çıktı sonra yumurtlamadan 16 gün sonra verdim 338 çıktı olabilir eğer adetin geçmemişse
Cnm birşey soracağım demissin ya yumurtlamadan 9 gün sonra test negatifti diye peki ovulasyon testi yaparak mi ogrenmistin

Cnm birşey soracağım demissin ya yumurtlamadan 9 gün sonra test negatifti diye peki ovulasyon testi yaparak mi ogrenmistin
Kan verdim de 0.1 olduğunu öğrendim negatif dendi ama evde lh test ile gebelik için baktım aynı koyulukta değildi sonra Adem günüm geldi ama olmayınca lh test yaptım ikisinde ayni ve çok koyuydu sonra kan verdim 338 çıktı canım bugün de Dr gittim geç döllenme dedi

Merhabalar kızlar ben bu ay klomen çatlatma iğnesi yaptırdım ve adete iki gün kala idrar testi yaptım çok silik çizgi gördüm kan verdim 47 çıktı Pazartesi günü ve Çarşamba tekrar verdim ama bu sefer sağlık ocagında oda 70 çıktı sizce nasıl umut varmı

Arkadaşlar Merhaba yumurtlamadan sonra 10. Günüm tehlike 5 gün var. İdrar testi yaptım silik çıktı kan verdim 17.99 çıktı bu değer normal mi? Yoksa düşük mü acaba ?

Slm kızlar ben bata son 1 gun kala yani cuma gunu beta hcg yaptirdim 68 cikti bugun tekrar kan aldirdim 4 gun gecti 755 olmus sizede cok degilmi ?

Yumurtlamanin 13.günü bugün.Geç döllenme olmuş galiba.Geç yumurtlamisim .

Ben yumurtlamanın 10.günü kan verdiğimde 17.99 çıkmıştı (29 günde bir adet sayarsak aslında adet günüm olacaktı ama geç yumurtladım) 14.gün 174,99 çıktı. Geç döllenme oluyor bizimkisi ama ne gibi bir etkisi oluyor ben bilmiyorum sen biliyor musun acaba :)

Ben yumurtlamanın 10.günü kan verdiğimde 17.99 çıkmıştı (29 günde bir adet sayarsak aslında adet günüm olacaktı ama geç yumurtladım) 14.gün 174,99 çıktı. Geç döllenme oluyor bizimkisi ama ne gibi bir etkisi oluyor ben bilmiyorum sen biliyor musun acaba :)
Hiçbir etkisi olmuyor canım,benim kizimda da geç döllenme olmuştu.Yani geç yumurtlayinca döllenme de geç oluyor

Maşallah güzel artmış

PEki bir şek soracağım :) Sata göre mi hesaplıyorsun geç döllenme ya bizimkiler Sata göre 4 gün geride ama hamilelik takvimi ya da doğum sata göre mi hesaplanıyor acaba :)
Evet,sata göre hesaplanıyor,ama doğum sata göre olmuyor.sata 1 hafta ekleyip 3ay çıkar.Doğum zamanını bulursun.Ultrasona göre gitmekte fayda var

Gecikmenin 4.günü bugün.82.3 çıktı.Nasıl kızlar?
Canim merhaba benimde gecikmemin 2. Gunu 24 cikti 4. Gunu 70 cikti iyimi acaba deger yani senin arttimj keseyi gordunmu endiseleniyorm ya boyle dusuk cikti diye gec dollenme dedi doktor ama insallah oyledir. Sali tekrar kan vericem

Mrb ben cuma gunu adetime 3 gun vardi 35.99 cikti tahmini kac haftalik oluyo acaba

Eklentiler

• IMG-20181214-WA0001.jpg
    IMG-20181214-WA0001.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 476
X