Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

-----------ne kadar güzel bir duygu olsa gerekboshayallersmile allah hayırlısıyla doğumunu nasip etsin sağlıkla sıhhatle inş. cnm
Aminn cnm ınsallah saolasın... Allahım herkesın gönlune gore versın cnmmm
arkadaşllar ben adetliyim ama bugn dr test yaptı hcg 123 çıktı ben neyim ya
123 gebelık oldugunu gösterır.... ustune gorme dıye bısey varmıs belkı odur cnm,benım annemde kardesıme hamıleyken ustune görmus öle derdı demek kı senın kı de öle bısey... doktorunu ıhmal etme cnm...
mrhaba arkadaşlar dün drdan 3. kan sonucumu aldım. ilki 9,2 ikincisi 82,87 üçüncüsü 316.6 çıktı sizce bu değerler normalmidir hala içimdeki korku geçmiş değil....
tebrık ederım :)
saol canım benim ya wala çok şükür dikkat ediyorum sonumuz hayır olur inşalahh bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli alırız kucağımız inşalahh
Insallah cnm ınsalahhh... Allah burada bekleyen herkese nasıp etsın,bende hamıle olmadan once bu topıkte dolanırdım:)

kızlaar ....
bu ay aşılama yapıldı.19 temmuzda. 14 gün sonra beta hcg ye bakıldı.. 5,1 çıktı. sizce hamile miyim?? geç döllenme falan olabilir mi??

normalde 5 ın uzerınde olması lazım ama asılama durumunda nasıl olur bılemıyorum... adetın gectıyse bır daha yaptır kan testı cnm ya da doktoruna sor bence bunu

Aminn cnm ınsallah saolasın... Allahım herkesın gönlune gore versın cnmmm

123 gebelık oldugunu gösterır.... ustune gorme dıye bısey varmıs belkı odur cnm,benım annemde kardesıme hamıleyken ustune görmus öle derdı demek kı senın kı de öle bısey... doktorunu ıhmal etme cnm...

tebrık ederım :)

Insallah cnm ınsalahhh... Allah burada bekleyen herkese nasıp etsın,bende hamıle olmadan once bu topıkte dolanırdım:)

amin tatlımm inşaallah gerçektenn çok zor günler geçirdik ama şükürler olsunn
ben gelemezdim böle topikleree

arkadaşlar selam çok uzun zamandır bu siteyi okuyucu olarak takipteyim ancak bugün hemen hepiniz için çok basit bir bilgiye ihtiyacım var, gebelikte kan testi için damardan mı kan alınıyor ve ne kadar? mesela küçük bir tüp mü? iğneden çok korkuyorummmmmmm:kedi:

kızlar hepinize merhaba.. 27 temmuzz bekledigim adet gunumdu ama yumurtlamam cok da saat gibi degildir. 21 temmuzda kan verdim 0.07 cıktı.. 30 temmuz da 1.00 cıktı doktorum var bir kıpırdanma pzt tekrar bakıcaz dedi dün yani 02. agustos ya yine 1.00 cıktı. hala adet gormedım goguslerim cok acımaya basladı. hala bşr sansım varmı sizce yukleselibirmi ??

** BİR DE DOKTORUMA SUNU SORDUM 0.01 üzerindeki tüm değerlerde bir kıpırdanma oluyormus yani olucakmıs gıbı olup da sonradan olmuyormus falan yani kesinlikle hamile olmayan bir kadında 0.01 cıkıyormus.

burdan bir arkadas birkac gun hep 1.00 cıkıp sonradan fırladıgını yazmıstı. simdi progestan verdi hastalanıyım diye. bakalım artık inşallah olmam.

arkadaşlar selam çok uzun zamandır bu siteyi okuyucu olarak takipteyim ancak bugün hemen hepiniz için çok basit bir bilgiye ihtiyacım var, gebelikte kan testi için damardan mı kan alınıyor ve ne kadar? mesela küçük bir tüp mü? iğneden çok korkuyorummmmmmm:kedi:

canım korkmana gerek yok koldan damardan alıyolar 2-3 saniyelik bi olayy korkulacak bişey yok

Merhaba arkadaşlar. Ben de 5 artı 1 ken son reglime göre kan vermiştim sonuç 849 çıktı. son reglim 27 haziran. nasıllll*??

kızlar hepinize merhaba.. 27 temmuzz bekledigim adet gunumdu ama yumurtlamam cok da saat gibi degildir. 21 temmuzda kan verdim 0.07 cıktı.. 30 temmuz da 1.00 cıktı doktorum var bir kıpırdanma pzt tekrar bakıcaz dedi dün yani 02. agustos ya yine 1.00 cıktı. hala adet gormedım goguslerim cok acımaya basladı. hala bşr sansım varmı sizce yukleselibirmi ??

** BİR DE DOKTORUMA SUNU SORDUM 0.01 üzerindeki tüm değerlerde bir kıpırdanma oluyormus yani olucakmıs gıbı olup da sonradan olmuyormus falan yani kesinlikle hamile olmayan bir kadında 0.01 cıkıyormus.

burdan bir arkadas birkac gun hep 1.00 cıkıp sonradan fırladıgını yazmıstı. simdi progestan verdi hastalanıyım diye. bakalım artık inşallah olmam.

ben adet olduğum gün ölçtürdüğümde 1,31 di bHCG değerim :KK43: geçen ay da adetim 2 gün geçmişti ölçtürdüm 7,6 çıktı ertesi gün hemen sabahında kanamam oldu :KK43: acaba bu hormon miktarı kişiden kişiye değişiklik mi gösteriyor yoksa ben 2 aydır gebeliğin eşiğinden mi dönüyorum :KK43:

846 olan bHCG değerin mi? eğer öyleyse sanki 5 haftalık gibi görünüyor bu topiğin ilk sayfasındaki tabloya bakınca ama son adet tarihin nedir ?

evet canım o beta hcg dediklerinden aklımdan yazdım şimdi!! yani kanda gebelikle ilgili olan işte..

baştaki tabloya göre normal sanki ama bana biraz karışık geldi o tablo pek anlayamadımm..

son adet tarihim 27 haziran... geç dölllenmeden şüpheleniorum. sanırım adete çok yakın bi zamanda döllenme oldu ama olmayabilir de tabii emin deilim. normal bi zaman da olabilirrr..

X