Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

o degerlerı bende cözemedım cnm,benımde 2700lerdeydı degerım ama doktorum 4 haftalık demıstı :) senın adetın yenı gecmiş daha ya da gecmek uzere o yuzden 4 haftalıktır dıye tahmın edıyorum cnm

garıplık yok cok sukur cnm 6 aylık hamıleyım :)) erken döllenme oldu sanırım bende,bende anlamadım :)) en kısa zamanda sende doktora gıt cnmm

hayır canım ne garıplıgı... herkesın degerı bir olacak dıye bırsey yok cnm benım... ben adetımın gectıgı 3.gun yaptırmıstım ve senın gıbı gunum gecmeden yaptırsaydım muhtemelen benımde o degerlerde bırsey cıkacaktı demek ki cunku bu degerler her gun katlanarak yukselıyor cnm...

keseyı ultrasonda göremezse alttan bakma ıhtımalı var canım...

ben ogrendıgım gun keseye ultrasonda baktı cnm,kendı ultrasonun renklı ama arızalı oldugu ıcın renksızde baktı gordu ama emın olmak ıcın alttan bakalım dedı.. ama ben ıstemedım,5 gun sonra gıttım cok net ultrasonda gorundu kese...

alttan nasıl anlıyor ki ya:)bugün kese görünürmü ben de ya da alttan bakınca anlarmı sence?
Sen alttan baktırmak mı istemedin?

valla vagınal ultrasonla bakıyormus :)) ben alttan baktırmak ıstemedım korkum var o yuzden bakmadı 5 gun sonra gelırsen normal ultrasonda goruruz dedı öle gıttım :))

ya arkadaslar ben 3 gun once doktora acaba bebeğim olmucakmı dıye gıttım tedavı ıcın bana kan testı verdı beta hcg 3,52 cıktı ama en atta baska bı deger daha vardı PRL 10,41 onun hemen yanındada 3,34 - 26,72 yazıyor.
doktor bana 10 gun sonra gene gel bakalım dedı suan kuşkulu dedi sizde sonuc ne olabilir?

:emir_bebek:allah olmayanlara inş. hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin

allah bagışlasın sana inş canım barısı başıma inş:)
Amin canım,Allahım gönlune gore versınnn... :)
slm kızlar nasılsınız hamişler bebişler nasıl
ben kendı adıma ıyıyım cnm cok sukur,sen nasılsın?
:emir_bebek:allah olmayanlara inş. hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin
aminnn amiinnn,Allah her ısteyene nasıp etsınnn ınsss
ya arkadaslar ben 3 gun once doktora acaba bebeğim olmucakmı dıye gıttım tedavı ıcın bana kan testı verdı beta hcg 3,52 cıktı ama en atta baska bı deger daha vardı PRL 10,41 onun hemen yanındada 3,34 - 26,72 yazıyor.
doktor bana 10 gun sonra gene gel bakalım dedı suan kuşkulu dedi sizde sonuc ne olabilir?
canım muhtemelen degerının yukselıp yukselmedıgıne bakacak doktorun...

çok şükür canımm yuvarlanıp gidiyoruzz:))
sen nasılsınn bebişinn nasıll
daha alışamadım hamileliğe üzerime alınmıyorum çoğu zamann:))

canım bende iyiyim başka topikte yazını okudum mide bulantısı konusunda iyiki bulanmıyor canım ben neler yaşadım ah bi bilsen bezmiştim artık bebegini daha hissedememen normal ben onaltı haftalıgım hala hissedemiyorum canım

X