Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar lütfen bana cevap yazarmısınız canım çok sıkılıyor lütfen yazın bana adet olmama 9 gün var kan testi yaptırdım beta-hcg 0.07 yazıyor bu ne demektir acaba hamilelik belirtisimi bu sonuc gecen ay yaptırdıgımda 0.01 cıkmıştı lütfen yardımcı olurmusunuz 0.07 yedi çıktığı için umutlanmammı gerekiyor yani arada 6 rakam oynuyor anlamıyorum bana yardımcı olun şimdiden tşkr allah razı olsun.

hcg düzeyi o kadar az oynar bak bizim 21 oldugu halde yani senin 0 olan yer 21 olmuştu o zaman bile gebesin demiyolar ama gercekten 9 üstü olsa yükseliyo benim adetime 12 gün kala 116.9 olmuştu ama şöyle diyeyim kesinlikle oldugunda 0 olan yerde 1 oluyo sanmıyorum ama inş yanılıyorumdur rabbim sana gönlüne göre bi evlat versin inş en yakın zamanda canım

amin cnm sağol allah bebişini sana bağışlasında neden o kadar şaşırdın ki bana anlamadım cnm benim sonucum zaten 1.20 ydi doktorum azda olsa ümit vermiştiboshayallersmile

bende 1.00 oldu 3 gün böle kaldı sonra fırladı ondan şaşırdım adet olmana yani aslında 1.00 bile olma ihtimali yükselme ihtimali yüksek oluyoo yani ilaç almadıysan gebelik oldugunda 2 günlük oklsa bile 1.00 veya 0.889 olark bende gösterdi ondan şaşırdım canım içimden hamile oldugun geliyodu inş olacaksın üzülme calışmaya devam bende cok ugraştım allah verdi cok şükür inş saNADA VERCEK

bizde 9 dayız tatlım valla dr ne derse desin ben kalp atışı gibi hissediyorum senden ne haber girmiyon artık kız

arada bi geliyorum canım
maşalahh size canım ben bişey hissetmiyorum ya içime kurt düştüü
elimi koyduğum zamann tık tık bişeyler var ama

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar lütfen bana cevap yazarmısınız canım çok sıkılıyor lütfen yazın bana adet olmama 9 gün var kan testi yaptırdım beta-hcg 0.07 yazıyor bu ne demektir acaba hamilelik belirtisimi bu sonuc gecen ay yaptırdıgımda 0.01 cıkmıştı lütfen yardımcı olurmusunuz 0.07 yedi çıktığı için umutlanmammı gerekiyor yani arada 6 rakam oynuyor anlamıyorum bana yardımcı olun şimdiden tşkr allah razı olsun.

cnm cok erken yaptırmıssın kan testını varsa bıle cıkmaz zaten 9 gun cok fazla.. 4-5gun kala ogrenebılırsın,ben bu erken kan testıne karsıyım ıste ınsanı muallakta bırakıyor... adetınız gecınce yaptırın ben öyle yapmıstım garantı olsun dıye... ayrıca canım benım degerının 5.0 ın uzerınde olması halınde gebelık oldugunu gosterır... sen adetın gecınce yaptır tekrardan kan testını...

bende 1.00 oldu 3 gün böle kaldı sonra fırladı ondan şaşırdım adet olmana yani aslında 1.00 bile olma ihtimali yükselme ihtimali yüksek oluyoo yani ilaç almadıysan gebelik oldugunda 2 günlük oklsa bile 1.00 veya 0.889 olark bende gösterdi ondan şaşırdım canım içimden hamile oldugun geliyodu inş olacaksın üzülme calışmaya devam bende cok ugraştım allah verdi cok şükür inş saNADA VERCEK

amin cnm yaa doktor ümitlenme demediği için ben hamileyim die hazırlamıştım kendimi halaa şoktayım hasta oldum amaa sanki midem yine bulanıyo yaa çok tuhaf :S böyle devam ederse şüphelenicem yineee cnmm ...........senin bebiş karnındamı cnm yoksa doğdumu hayırlısıyla :):Saruboceq:allah bağışlasın cnm

amin cnm yaa doktor ümitlenme demediği için ben hamileyim die hazırlamıştım kendimi halaa şoktayım hasta oldum amaa sanki midem yine bulanıyo yaa çok tuhaf :S böyle devam ederse şüphelenicem yineee cnmm ...........senin bebiş karnındamı cnm yoksa doğdumu hayırlısıyla :):Saruboceq:allah bağışlasın cnm

-----bu arada ben parolla doktorun mide bulantısı hapını kullandım cnm ama birer tane ikisindende sadece onun bişiy yapıcağını sanmıyorum onun dışında ilaç kullanmadımbilmiyorumkismile

amin cnm yaa doktor ümitlenme demediği için ben hamileyim die hazırlamıştım kendimi halaa şoktayım hasta oldum amaa sanki midem yine bulanıyo yaa çok tuhaf :s böyle devam ederse şüphelenicem yineee cnmm ...........senin bebiş karnındamı cnm yoksa doğdumu hayırlısıyla :):saruboceq:allah bağışlasın cnm

yok 9 haftalık canım bende öyle 1 de kaldı ya 3 gün sandım var sendede ama hayırlısı allahtan canım üzülme olur ama dikkat et bakalım belki üstüne görme olamaz mı şüphelendim

aplamsınnnn datlumm
ben 90 doğumluyumm :)))

yani ne sandın canım 12 yaşında kızım 8 yaşında oglum var bu üçüncü cocugum ikinci evliligim ilk cocuk olcak olmuyordu cok üzülmüştüm aile bagı için cocuksuz olmuyo gercekten allah herkezin cocugunu bagışlasın cok şükür bu artık sonn

yani ne sandın canım 12 yaşında kızım 8 yaşında oglum var bu üçüncü cocugum ikinci evliligim ilk cocuk olcak olmuyordu cok üzülmüştüm aile bagı için cocuksuz olmuyo gercekten allah herkezin cocugunu bagışlasın cok şükür bu artık sonn

maşalahh aplamm Rabbim bağışlasınn Allah razı olsun ne güsel bi duygu dimi kurban olduğum isteyen bütün herkese nasib etsin inşalahh

yok 9 haftalık canım bende öyle 1 de kaldı ya 3 gün sandım var sendede ama hayırlısı allahtan canım üzülme olur ama dikkat et bakalım belki üstüne görme olamaz mı şüphelendim

ay ne güzel cnm :))bilmiorumki cnm yaabilmiyorumkismile

hcg düzeyi o kadar az oynar bak bizim 21 oldugu halde yani senin 0 olan yer 21 olmuştu o zaman bile gebesin demiyolar ama gercekten 9 üstü olsa yükseliyo benim adetime 12 gün kala 116.9 olmuştu ama şöyle diyeyim kesinlikle oldugunda 0 olan yerde 1 oluyo sanmıyorum ama inş yanılıyorumdur rabbim sana gönlüne göre bi evlat versin inş en yakın zamanda canım

çok tşkr ederim rabbim sana ve tüm anne olmak istiyenlerede evlat nasib etsin uykularım kaçtı çok stres yapıyorum karnım çok şişti sürekli idrara çıkıyorum gögüslerim çok agrılı acaba diyorum gebemiyim diye günlerde geçmiyor sabır diyorum allahım dileklerimizi kabul etsin bizlerede evlat nasib etsin :Saruboceq::Saruboceq:

X