Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

5+0 da bhcg yaptırm 873.3 çıktı perşembe gunu gidiyoruz doktora idrarda da cıktı önce cok silikti ertesi gun daha da arttı ikinci çizgi

9 haftalıkken daha hıssedılmez kı :) Icınız rahat olsun... Ben 23 haftalıgım 19.haftamda ılk hıssetmeye basladım... Kendınıze cook dıkkat edın ılk haftalarda yeter ciciler...

9 haftalıkken daha hıssedılmez kı :) Icınız rahat olsun... Ben 23 haftalıgım 19.haftamda ılk hıssetmeye basladım... Kendınıze cook dıkkat edın ılk haftalarda yeter ciciler...

-----------ne kadar güzel bir duygu olsa gerekboshayallersmile allah hayırlısıyla doğumunu nasip etsin sağlıkla sıhhatle inş. cnm

belki üstüne görme denilen şeyi yaşıyorsundur, yani hamile kalmış olmana rağmen adet görmüşsündür. doktorun birşey söylemedimi?

mrhaba arkadaşlar dün drdan 3. kan sonucumu aldım. ilki 9,2 ikincisi 82,87 üçüncüsü 316.6 çıktı sizce bu değerler normalmidir hala içimdeki korku geçmiş değil....

mrhaba arkadaşlar dün drdan 3. kan sonucumu aldım. ilki 9,2 ikincisi 82,87 üçüncüsü 316.6 çıktı sizce bu değerler normalmidir hala içimdeki korku geçmiş değil....

gayet güzel yükselmiş canım değerlerin
tedavi falan görüyormudun
ilk değerin kaçıncı günün değeri merak ettim
hayırlı olsun
sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş.

tedavi görmüodum sadece myomum vardı o korkutuodu beni. sat 02/07/2010du.ilk kan testini günüm geçmeden yaptırdım 28/07/2010da. değer 9.2 çıkmıştı.ikincisini 30/07/2010 yaptırdım 82,87 üçüncüsünüde dün yaptırdım 316,6.pzt tekrar gitmemi istedi dr.bakalım ozamn tekrar kanmı alacak yoksa ultrasonlamı bakacak bilmiom.

tedavi görmüodum sadece myomum vardı o korkutuodu beni. sat 02/07/2010du.ilk kan testini günüm geçmeden yaptırdım 28/07/2010da. değer 9.2 çıkmıştı.ikincisini 30/07/2010 yaptırdım 82,87 üçüncüsünüde dün yaptırdım 316,6.pzt tekrar gitmemi istedi dr.bakalım ozamn tekrar kanmı alacak yoksa ultrasonlamı bakacak bilmiom.

tekrardan hayırlı olsun canım
bhcg değeri 2 günde %66 artarsa gebelik olduğu netleşiyor
senin değerlerinde gayet güzel artmış
kesede kan değeri 1500 ü aştığında görülüyor
pzts. görürsün inş. keseyi

tekrardan hayırlı olsun canım
bhcg değeri 2 günde %66 artarsa gebelik olduğu netleşiyor
senin değerlerinde gayet güzel artmış
kesede kan değeri 1500 ü aştığında görülüyor
pzts. görürsün inş. keseyi

İnş pzt görürüm keseyi...myom çok korkutmuştu beni çünkü rahim duvarında sübmukoz myom die geçio ve büyümeye başladı.sorunsuz bi şekilde geçer inş

saol canım benim ya wala çok şükür dikkat ediyorum sonumuz hayır olur inşalahh bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli alırız kucağımız inşalahh

X