Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

offfffffffffffffff hasta oldum kızlarr benim bebiş istemiyo bizi yada hayırlı zaman değil daha:KK43:

eger klomen kullanmadıysan aşılama yapmadıysan hamilesin benimde 4 gün 1 de akldı fırladı sonra

ah nerde ne aşılama ne klomen bişe kullanmıyorum 2. ayımdı bu ay bebek isteyeli ama bu ayda olmadı :KK43:........senin kaçıncı ayın cnm

Arkadaslar merhaba ben siteye yenı uye oldum.
Ara sıra forumu takıp edıyorum ama uye olmadıgım ıcın yazamıyordum. Ben 3 yıldır tedavı goruyorum , 2 tane dusugum oldu sımdı 4. denemeyı yaptık sonuc pozıtıf ama kafam karısık bıraz, SONUCU ALDIGIMDA SEVINEMEDIM. 12. gun degerım 319 cıktı 14. gun degerım 446 normalde ıkı katına cıkması gerekmıyormu aranızda bu sekılde yavs artıp sonra saglıklı gebelık olusan varmı bılgı verımrısınız kızlar.

senin değerin benimkinin yanında güzel canım bendimde277 çıktı hcg 5 gün sonra tekrar yaptırdım 313 çıktı çok düşük katlaması lazımmış ve kanamamda var bir buçuk haftadır dünden beride fazla geliyor pazartesi çağırdı benide doktor ama ben bir hafta daha bekliyecem kesede görünmemişti benim haftaya herşey daha net belli olacak.sen gittinmi doktora kese göründümü.bana kalırsa çok fazlada düşük değil seninki bir kaç gün sonra tekrar yaptır hcg ozaman daha kesinleşir herşey.ben araştırma yaptım senin durumunda olupta sağsağlim çocuğunu kucağınha alan çok insan var ikinci değeri biraz düşük olupta üçüncü hcg si yükselen kişileri duymuştum kafan rahat olsun canım.allah gönlüne göre versin.

kansuk arkadaşım korkma benimki ilk yaptırdığımda 96 cıktı 3 gün sonra 425 7 gün sonra 1000 oldu şimdi çok şükür 19 haftalık hamişim darisi sana

senin değerin benimkinin yanında güzel canım bendimde277 çıktı hcg 5 gün sonra tekrar yaptırdım 313 çıktı çok düşük katlaması lazımmış ve kanamamda var bir buçuk haftadır dünden beride fazla geliyor pazartesi çağırdı benide doktor ama ben bir hafta daha bekliyecem kesede görünmemişti benim haftaya herşey daha net belli olacak.sen gittinmi doktora kese göründümü.bana kalırsa çok fazlada düşük değil seninki bir kaç gün sonra tekrar yaptır hcg ozaman daha kesinleşir herşey.ben araştırma yaptım senin durumunda olupta sağsağlim çocuğunu kucağınha alan çok insan var ikinci değeri biraz düşük olupta üçüncü hcg si yükselen kişileri duymuştum kafan rahat olsun canım.allah gönlüne göre versin.

canım ıkıncıye carsamba gunu baktırmıstım bır hafta sonra kese gormek ıcın cagırdı bakalım persembe gıdıcem cok korkuyorum umarım hepimizin duaları kabul olur. cok tsk ederım gercekten ıcım rahatladı , bende arastırıyorum ama okudugum hepsı ıkı kat hatta ıkıden daha fazla artmıs , bırde ben ıkı kez dusuk yaptım o yuzden cok korkuyorum. allah senınde gonlune gore versın

kansuk arkadaşım korkma benimki ilk yaptırdığımda 96 cıktı 3 gün sonra 425 7 gün sonra 1000 oldu şimdi çok şükür 19 haftalık hamişim darisi sana

valla ne dıyeyım umarım benımde senın gıbı saglıklı ılerler,bebısını saglıkla kucagına alırsın işallah.

Ya arkadaşlar çok sabırsızlanıyorum. Doğal tüp bebek denemesi yaptık.Transfer olalı bugün 8. gün dayanamadım gittim test yaptırdım. 19.58 çıktı. Bugün yani 10. gün yine test yaptım 82.67 çıktı. Normalde 12. gün yaptırmam lazımdı. 12. gün 80-90 olması gerekiyormuş.İnşallah hamleyimdir...

ah nerde ne aşılama ne klomen bişe kullanmıyorum 2. ayımdı bu ay bebek isteyeli ama bu ayda olmadı :KK43:........senin kaçıncı ayın cnm

nasıl olur şaşırdım bak bende kan gördüm bebegime cok yüksek ilaç almadıysan gene sen dikkatli ol inan hcg 1336 benim cıkmasa adet günümde haberim olmasa hamile degilim sanacaktım sende bi hcg yap bakalım dümüşmü degerişn şaşırdım valla biz 9+3 olduk suda yüzüyo balık gibi valla cok şükür darısı başına inş.

yok anam gıcık ancak yüzüyo göstermedi degerli organını velet sinir oldum bakmayacam artık ya

kızma yaaa prensese.oturmasını kalmasını bak annesinin karnında öğrenmiş.gösterecek değil ya dr milletine:))))şaka biyana herşey yolundaysa sevindim adına canım.

kızma yaaa prensese.oturmasını kalmasını bak annesinin karnında öğrenmiş.gösterecek değil ya dr milletine:))))şaka biyana herşey yolundaysa sevindim adına canım.

yolunda tatlım saol cok şükür bi görsen denizde yüzüyo sanki karnıda deniz sefası sürüyo bide kendine dokunuyo cok ilginç kendini inceliyodu

senden bi haber var yaa senden ver birazda haberler

ben tahlil yaptırmadım canım.benim iki adet arası uzun biraz.en erken önümüzdeki salı 35.gün olacak.35 günden önce hiç olmadım hayatım boyunca.salıdan sonra kanda çıkarsa çıkar artık.kısmet canım ya.habersiz bırakmam seni.

ben tahlil yaptırmadım canım.benim iki adet arası uzun biraz.en erken önümüzdeki salı 35.gün olacak.35 günden önce hiç olmadım hayatım boyunca.salıdan sonra kanda çıkarsa çıkar artık.kısmet canım ya.habersiz bırakmam seni.

saıol tşk ederim canım bende 30 günde bir adet olurdum ama tık desen ki ayın ikisi asla 3 olmazdı dakik dakik adet olurum ancak sezeryan felan degiştirir adet günümü:roflol:

canım ıkıncıye carsamba gunu baktırmıstım bır hafta sonra kese gormek ıcın cagırdı bakalım persembe gıdıcem cok korkuyorum umarım hepimizin duaları kabul olur. cok tsk ederım gercekten ıcım rahatladı , bende arastırıyorum ama okudugum hepsı ıkı kat hatta ıkıden daha fazla artmıs , bırde ben ıkı kez dusuk yaptım o yuzden cok korkuyorum. allah senınde gonlune gore versın

amin canım çok sağol hayırlısı olur inşallah herkes için.çok iyi anlıyorum korkunu bendede var o korku benimde bir çocuğum öldü erken doğum yapmıştım ondan sonraki hamileliğimdede boş gebelik yaşadım kürtaj oldum ama sonra bir tane kızım oldu sağlıklı şükürler olsunki.herşey insanlar için o yüzden morelimizi bozmaya hiç gerek yok nasipte ne varsa onu yaşayacağız sonuçta.inşallah sağsağlim alırsın bebğini kucağına canım.

nasıl olur şaşırdım bak bende kan gördüm bebegime cok yüksek ilaç almadıysan gene sen dikkatli ol inan hcg 1336 benim cıkmasa adet günümde haberim olmasa hamile degilim sanacaktım sende bi hcg yap bakalım dümüşmü degerişn şaşırdım valla biz 9+3 olduk suda yüzüyo balık gibi valla cok şükür darısı başına inş.

amin cnm sağol allah bebişini sana bağışlasında neden o kadar şaşırdın ki bana anlamadım cnm benim sonucum zaten 1.20 ydi doktorum azda olsa ümit vermiştiboshayallersmile

hamile bayanlar sizlerin duası kabul olur dua edin olurmu ........ 3.ayımda olur inş. bebişim bilmiyorumkismile

slmm kıslarrrrr naılsınızz
kıslarr bizde 9 haftalık olacazz inşalahh
kıslar bebeğinizi hissediyomusunuz

X