Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
bugün çok gereksiz kaloriler aldım ama yine 1200 dür en fazla geçmemiştir

canım Allah yolunu dfaim etsin harikasın

bugün çok gereksiz kaloriler aldım ama yine 1200 dür en fazla geçmemiştir

ben de bacım ben de bugün hele bir tane kandil simidini yedimmmmmm

kizllaaarrrrrr, ben geldim kilo vermeyince moralim bozuluyo gelmiyom :)

bugun 56.600 gordum ohhhhhh, 56 lar hayaldi... obur hafta sonuna kadar 55 li bi rakam gorcem insallah...

sonunda su lesliye basladim dun ve bugun youtube dan buldugum 1 ve 2 millik iki video yaptim, ama simdi ogrendim hepsini indiriyorum

yediklerimi yazcam ama benimkilerin kalorisi hiç belli degil ki mesela

dun sabah koy eristeli yesil mercimek bir tabak, dolapta duruyodu bozulmasin dedim ) hep bu yuzden kilo aliyorum ya

sabah kahvaltisindan baya once 1 kiwi

oglen avakadolu bir marul salatasi elma sirkeli bol limonlu, mantarli tavuklu sote, 1 yemek kasigi pirinc pilavi

aksama dogru 2 seftali

10 gibi 2-3 dilim kavun miniklerden

bu sabahta klasim bol maydonoz, domates, salatalik buber ama zeytinyagli seviyorum napiyim 50 gr gibi beyaz peynir , 1 dilim bugday ekmegi 100-110 kalori gibi birsey kocaman dilim :)

ha sabah onceside evde gene bozulmayi bekleyen kayisi komposundan goturdum, sporla belki gider diye spor oncesi

oglende gene tavuk/mantar sote, 1 adet haslanmis patates,salata

aksama enginar ve yogurt

arada 2 seftali gotururum :)))
kolay gelsin herkeseeeeeee

ben 59.5 takildim yaaa dun 900 kalori aldim bide cok hareketli gecmesine ragmen inmedi kilom.sabahtan evi temizle yemek yap oglen oldu, oglende oglumu yedirdim yatirdim sonra hemen sporumu yaptim. oglum uyandiktan sonra krese goturdum gidis gelis 30 dk yurudum.ordan gelince yemek yemeye zamanim olmadi bi yogurt yedim oglani yedirdim camiye gittim.eve geldigimda actim ama bisey yemedim su içtim sadece.sabah heyecanla kalktim kesin kilo vermisimdir diye ama nerdeeee sanirim bundan sonrasi biraz zorlayacak gibi.

canim lesliye basla iyi yoruyo iyi goturuyo kilolari :))

kizlar, lesli yi indirenler hangi programla açip izliyorlar???

Tatlim, Leslie'yi gecen sene yaptim, bi sure sonra bayagi sIkIldim ayni hareketlerden
Dosyalar zip ve rar diye mi kayitli?
Bu arada tatlim nerden indirdigini ogrenebilirmiyim, ben hic hatirlamiyorum, kk'dan bi arkadas istemisti, linki verebilirmisin?

Not: 56kusur icin -->

Kilo verme asamasi boyle duraklamalarda geciyor maalesef, vucudun direniyor, spor ve "diyete" devam

Kizcelerrr artik hergun tartilmiyorum, yarin tarti gunum icin cok heyecanliyimmmm
Hedef: 110 kusurlere byebye, adios, gulegule, à jamais demek

Baya az yemiştin sende, 900kalori savunmaya mı gecti acaba vücudun. Olsun yılmak yok bende 2gundur aynı yerde sayıyordum moralimde bozuldu ama bugün bir anda 400gr gitmiş. 1-2gune toparlarsın.

Canım birkaç gün karbonhidratı azalt ve proteini çoğaltarak dene istersen. Günlük rutinini biraz değiştirsen kesin hızlanacaktır. Bir de birkaç gün aynı kalması normal. Motivasyonunu kaybetme sakın, süpersin :)

Kizcelerrr artik hergun tartilmiyorum, yarin tarti gunum icin cok heyecanliyimmmm
Hedef: 110 kusurlere byebye, adios, gulegule, à jamais demek

Çabuk çabuk 90lara :))

Canım ya Google badenegitimi lesli deyince geliyo o sayfa bide kk da linki vardı galiba. Dosyalar rar indirdim ama açamadım. Daha oncede indirmeyi basaramamistim:))

saglik sorunu veya hamilelik gibi ozel nedenler olmadigi muddetce sporu birakmayi dusunmuyorum zaten.onceden adet donemine yakin oldugumda dururdu kilo vermem simdi adetim yeni bitti onun sisligi gider dedim ama gitmedi demekki sislik yokmus.neyse belki yarin eksilir biraz.haftaya kadar 58 gormek istiyodum bakalim.ama isin en guzeli bugun bikac arkadasla karsilastim ve bana ne kadar zayiflamissin dediler :) kimiside yeter artik yuzun cirkin olur fazla verme diyolar, bende hedefime ulasmadan birakmiycam dedim

Çabuk çabuk 90lara :))

Canım ya Google badenegitimi lesli deyince geliyo o sayfa bide kk da linki vardı galiba. Dosyalar rar indirdim ama açamadım. Daha oncede indirmeyi basaramamistim:))

Tsk ederim tatliskom :)
Rar programini yukledikten sonra (turkcesini bilmiyorum kusura bakma) "Extraire vers" butonu olmasi lazim yukarda. Sonraaaa hopppp acildi

Ben de çok heyecanlandım senin adına istediğinden de fazla vermişsindir inşallah :)

Cok tsk ederimmmmmmmmmmmmmm

Ayyyy insanlar seni gorduklerinde, ne kadar cok zayifladigini soyleyince ne kadarda tatli geliyor insana be
Helal canimmmm Hirsina gercekten bayildim, ver kiz ordan bi gazozda ayilayim azcik, hava cok sicak burda

evet canim insanlarin o tepkilerini gormek butun guzel yiyecekleri yemekten daha zevkli

burasi ruzgarli ben sana biraz ruzgar gondereyim yanindada gazoz

kizlar yaaa, evdekiler tatli istedi yaptim yapmakla kalmayip biraz biraz diye 2 dilim elmali tarti goturdum ( çok guzel olmustu napiyim )

ama kendime ceza verdim, 1 saattir spor yapiyorum oldum bittim. yazacak gucum bile kalmadi o kadar yani )

insallah azcik eksilme gorurum yarin 100 gr a bile raziyim.

kizlar kabizliga bi çozumunuz var mi buda buyuk sorunum...

herkese iyi geceler.

turkiyeliyik iyi haberlerini dort gozle bekliyorum yarin!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…