Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
tesekkür ederim canım ben onu yapabildim ama spor yaptığımı yazdım ama biraz karısık geldi yediklerim ve yaptığım sporu aynı yere kaydetti ben nasıl anlıcam kaç kalori aldım kaç kalori yaktım

cnm yaktıgın kalori yeşil çıkıyor
sol tarafta günlük aldıgın kalori yazıyor çigili kısımda

senin takipçinim zaten ve hiç kilonda göstermiyorsun daha az gösteriyorsun
tebrikler bu arada

canım teşekkür ederrimmm sizin moraliniz ve paylaşımlarıız gerçekten çok motive edici...
boyum çok uzun olmamasına rağmen iyi genlerer shibim kaslı bir vücüdüm var ronaldo eylül derler bana he he
canım ben de arada bir harika sarmalara hayır diyemiyorum inan biraz önce bir sarmayı ağzıma attım ama geri çıkardım( özür dilerim ) benim de ne zamandır aklımda acaba porsiyon hem sarmada hem de dolma da neyi karşılıyor bir diyetisyene mi sorsak

yaaa çokk güzel gurur tablosu resmenn:)) kızlar böyle fotoları olanlar koysun yaa biz yeni başlayanlara da ilham olsun..bugün spora gittim ve bu hafta yarım kilo vermişim ama bunu bile beklemiyodum yani..3 gün arkadaşlar burdayken yedim..utanıyorum söylemeye ama iskender ve waffle bile yedim çünkü iskenderciye oturduk başka bişey yok menüde inanamadım anladımki mecbur yicem grup olarak hareket ettiğimiz için ayrılmak zordu

canım arada ben de maalesef dönerci gibi bol kalori alacağım yerlere gitmeye mecbur bıraklıyorum ama şimdi şöyle ediyorum ilk olarak üzülmüyorum ikinci olarak yiyiorum ama yanında ayran içmiyorum zero içerek karnımı doyuruyorum benden kalanı da erkek arkadaşıma veriyoruummmm veeeeeeee az kalori almış oluyryuummm
Madonnama bak hele yaaaaaaa, seni ogluma alacam

al canım tabiki niden olmasın:) halimden bellidir yemek yapmayı iyi bilirim

malesef o gün erkek arkadasım yoktu olsa zevkle yerdi:) bide ne kadar zamanda ne kadar verdin merak ettim

malesef o gün erkek arkadasım yoktu olsa zevkle yerdi:) bide ne kadar zamanda ne kadar verdin merak ettim

canım ben daha yeni başladım ama şunu söyleyeyim inan biraz fazla yedim diye kendimi kahretmedim ve en önemlisi ben saat 18.00dan sonra yemiyorum 13 martttan bu yana 85.5den bugüne 76.800 e düştüm.bir de ben kendime bazı kuraalar da ekledim kalori sayımının yanısıra misal
hamur işini saat 15.00ten sonra yemiyorum
et ile süt yoğurt ürünlerini+ekmek+yağ+ketçap+mayonez yemiyorum
makarna ile yoğurt ayran yağ kullanmıyorum
pirinçi yiyiorum ama tek lapa olarakyağsız tuzsuz çikolata yiyirum ama ya petito ayıcık ya da milka minimilks ya da sticks
küçük ve tatlı olan her şeyden kaçınıyorum çünkü en çok onlar kalorilili canım abartı derece tatlı çekerse halley yiyorum ya zero içiyorum

Tebrikler canim
Insanin kendine guveni geliyor dimi boyle kiyafetleri giyince..

Corba da mi yoktu?

al canım tabiki niden olmasın:) halimden bellidir yemek yapmayı iyi bilirim

En az 25 yil beklemen gerekicek gusuruma galma

ben şimdi 27yim sen doğurana kadarrrrrrrr napalım şekerim biz de bizim bebeleri everirirz canım sen resimlerini nereye ekledin seni merak eden biri de benim taatlı dilli insanları çok sewerimmm sen de öylesinn

Ohooooo moruk gelin istemem ben Tamam besik kertemesi yapalim bebeleri, kizim olursa baslik parasi isterim ona gore
Canimsin sen ya Fotolari kaldirdim tatlim ama tekrardan yukleyebilirim

Tebrikler canim
Insanin kendine guveni geliyor dimi boyle kiyafetleri giyince..

Corba da mi yoktu?

yoktu valla menü bile getirmediler direk porsiyon falan sordular şaşakaldım..yanımdaki arkadaşa senle yarı yarıya paylaşalım dedim doymam dedi o da anlamadığım gayette iyi bi iskenderci..çorba olmaması menü bile olmaması saçma geldi

Kesin Can'a gittin sen. Offf offff olsada yesek)

Günaydın kızlar,

Kimseler yok buralarda, en erkenci ben miyim yoksa :)

Ben dün günü 1250 kalori ile kapadım. Sabah da tartıda 98.0'ı gördüm. Bir günde 400 gr bu seferde. Ama bundan sonra böyle hızlı olmaz sanırım, birkaç güne regl olucam çünkü. Şimdi gidip birşeyler yiyeyim.

günaydınnn
reglim gelmedi ve bişiyler yemek istiyorum hep
gecede bişiyler yedim ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…