Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
kizlar yaaa, evdekiler tatli istedi yaptim yapmakla kalmayip biraz biraz diye 2 dilim elmali tarti goturdum :KK43:( çok guzel olmustu napiyim :KK66:)

ama kendime ceza verdim, 1 saattir spor yapiyorum oldum bittim. yazacak gucum bile kalmadi o kadar yani :KK66:)

insallah azcik eksilme gorurum yarin 100 gr a bile raziyim.

kizlar kabizliga bi çozumunuz var mi buda buyuk sorunum...

herkese iyi geceler.

turkiyeliyik iyi haberlerini dort gozle bekliyorum yarin!!!

iyi geceler kızlar selamlar öncelikle ben buranın en eski müdavimlerindenim aslında ama uzunca şr süre ara vermek durumunda kalmıştım geçen sene 64 kiloya kadar indim bu yöntemle ben ama yazın geri aldım maalesef ve tüm seneyi 75-80 arası kilolarda geçirdim ama artık bu duruma son vermeye karar verdim ama psikolojik olarak desteğe ihtiyacım var :KK43: bugün son günümdü yarından itibaren başlayacağım hayırlısıyla , bu arada tatlım kahvaltıdan yarım saat kadar önce sıcağa yakın ılık su içersen işe yarıyor ne yazık ki kabızlık benmde büyük bir sorunum..

iyi geceler kızlar selamlar öncelikle ben buranın en eski müdavimlerindenim aslında ama uzunca şr süre ara vermek durumunda kalmıştım geçen sene 64 kiloya kadar indim bu yöntemle ben ama yazın geri aldım maalesef ve tüm seneyi 75-80 arası kilolarda geçirdim ama artık bu duruma son vermeye karar verdim ama psikolojik olarak desteğe ihtiyacım var :KK43: bugün son günümdü yarından itibaren başlayacağım hayırlısıyla , bu arada tatlım kahvaltıdan yarım saat kadar önce sıcağa yakın ılık su içersen işe yarıyor ne yazık ki kabızlık benmde büyük bir sorunum..

Ne zaman rejime başlasam böyle oluyor, kiloda rahat gitmiyor tabi. Teşekkür ederim, kayısı da ise yarıyormuş iki gündür ac karnına kompostu iciyorum...

Olacak canım ben hasimatolular oldugum halde 2 -2,5 ayda 4-4,5 kilo verdim.

kizlar yaaa, evdekiler tatli istedi yaptim yapmakla kalmayip biraz biraz diye 2 dilim elmali tarti goturdum :KK43:( çok guzel olmustu napiyim :KK66:)

ama kendime ceza verdim, 1 saattir spor yapiyorum oldum bittim. yazacak gucum bile kalmadi o kadar yani :KK66:)

insallah azcik eksilme gorurum yarin 100 gr a bile raziyim.

kizlar kabizliga bi çozumunuz var mi buda buyuk sorunum...

herkese iyi geceler.

turkiyeliyik iyi haberlerini dort gozle bekliyorum yarin!!!

canım ben yeşil çayı öneriyorum bana iyi geliyor ..

manevi destek çok önemli gerçekten .. Daha önce vermişsin yine verirsin inşallah.. Tecrübeli olunca insan daha kolay oluyor kilo vermesi.. En azından ne yapması gerektiğini biliyor.

Kızlar bugünüm;

Sabah: nesfit (151 kal)

Ara: 200 gram light yoğurt pul biber ektim(125 kal)

Öğlen: çabuk çorba domatesli(95 kal) , 1 havuç 1 domates 1 salatalık (55 kal), 1 dilim kepek ekmek(55 kal)

Ara: 1 adet yeşil elma(80 kal) büyüktü de biraz :)

Akşam : Daha karar vermedim :) ama hafif bir şey yemek istiyorum dün geç saatte dondurma yediğim için onun acısını çıkarmam lazım..

Şimdilik ; 561 kalori yapıyor..

selam kızlarrr bende bu sabah tartıldım 68.1 çıktım sabitim yani:KK43:
regli olmadıgım için diyip geçiyorum napalım...

bu arada hepbera yı göremedimmm ben nerelerdesin abla?

Tatlimmmmmmmm hosgeldin topige :)
Ne var ne yok? Nasil gidiyor? :KK19:
Haklisin ama 109lari gormek istemistim bu sabah :S

Hoşbulduk canım :)
Ne olsun işte canım iyi gidiyor çok şükür bende 79ları görmek istiyorum az kaldı ama sabırsızlık yapmakta istemiyorum :KK31: 80.4kg çıktım bugün :125:

Üzülme tabiki de canım o zaman hevesin kırılır. Kilo vermek sabır işi biraz daha sabırlı olmalıyız :KK16:

canım aramıza hoş geldinn
Kizlar 110,1 ciktim tartida bu sabah, sevineyim mi uzuleyimmi bilemedim :44:

üzülme canım üzülme biliyorsun ki sosyal medyada olsun görsel basında olsun hep biliyoruz ki kilo alanların çoğu moral bozukluğundan aman ha kırılma noktasındansın eğer benim gibi uzun yıllar aynı kilodaysan bi süre vüvut direniyor sakın bırakma kendini bir de neler yiyorsun bi yazar mısın:KK51:

manevi destek çok önemli gerçekten .. Daha önce vermişsin yine verirsin inşallah.. Tecrübeli olunca insan daha kolay oluyor kilo vermesi.. En azından ne yapması gerektiğini biliyor.

biliyorum ama yapamıyorum bir türlü işte.. hırslanmam lazım :KK43: inşallah sizin de desteğinizle yeniden olur :KK43:

Ne zaman rejime başlasam böyle oluyor, kiloda rahat gitmiyor tabi. Teşekkür ederim, kayısı da ise yarıyormuş iki gündür ac karnına kompostu iciyorum...

Olacak canım ben hasimatolular oldugum halde 2 -2,5 ayda 4-4,5 kilo verdim.

inşallah tatlım.. kayısı bende işe yaramıyor garip bir biçimde hatta sinameki bile içtim yine de faydasını göremedim :KK43:
umarım sana faydası olur :)

Hoşbulduk canım :)
Ne olsun işte canım iyi gidiyor çok şükür bende 79ları görmek istiyorum az kaldı ama sabırsızlık yapmakta istemiyorum :KK31: 80.4kg çıktım bugün :125:

canım senle kilolarımız aynı gibi bende bugün bir eczanade 79.1 çıktım , hedefin kaç bilmiyorum ama eskiden burada yarış falan da yapardık biz :) senle ben yapalım mı yine ne dersin ? :) bir haftada kim daha çok kilo verecek gibi :KK66: tabi bende yine aynı tartıda tartılır yazarım 4 gün önce de 76 gelmiştim başka bir tartıda çünkü hangisine inansam bilemedim..

üzülme canım üzülme biliyorsun ki sosyal medyada olsun görsel basında olsun hep biliyoruz ki kilo alanların çoğu moral bozukluğundan aman ha kırılma noktasındansın eğer benim gibi uzun yıllar aynı kilodaysan bi süre vüvut direniyor sakın bırakma kendini bir de neler yiyorsun bi yazar mısın:KK51:

Haklisin canim hocam benim. :13: Daha cok vermeyi umit etmistim cunki bu gelecek hafta pek dikkat edemicem sinav haftasi oldugu icin. Neyse pazartesi itibaren (3 haziranda) deli gibi spor yapip, yediklerime daha cok dikkat edicem.

buarada 75.8 gördümmm mutluyummm:KK23::KK24:En Büyük KK:nazar:

Harikasinnnnnnnn :nazar: :KK9:

Son düzenleme:
haftalar sonra şımarmanın etkisi ile saat 11de kalktım ve tam tamına 500 kalorilik kahvaltı yaptım aslında ben saat 118.00dan sonrayemiyorum avantajım buradan geliyor ama kendime de naptın ddemek geliyor içimden neyse üzülmüyorum ...bir 45 dakika bisiklet binerim artıkımmm
:KK47::KK47::KK50::KK50:

haftalar sonra şımarmanın etkisi ile saat 11de kalktım ve tam tamına 500 kalorilik kahvaltı yaptım aslında ben saat 118.00dan sonrayemiyorum avantajım buradan geliyor ama kendime de naptın ddemek geliyor içimden neyse üzülmüyorum ...bir 45 dakika bisiklet binerim artıkımmm
:KK47::KK47::KK50::KK50:

Canim hocam bencede uzulme, aksam cok daha hafif seyler yersin, sporunuda yaparsin olur biter :KK34:

Kizlar bugun ile itibaren sinavlarima cok daha calismam gerekiyor, bu yuzden "diyete" ve spora ara verip, derslerime daha cok odaklanmam lazim.
Arada sirada ugrarim buraya, cumartesi gunu tartilirim herzamanki gibi, insallah kilo almam.
Herkeze kolay gelsin, hepicinizi optum kizceler :KK16: :KK16:

sabahtan beri : Max duo, Çiğ köfte dürüm, ayran, 7 tane kayısı, 1 dilim ekmek

şimdilik 600 kalori yapıyor akşam bir şey yermiyim bilmiyorum..

kızlar yaa cok yiyorumm:KK43: 400 kaloriden fala sorda harcıyorum ama yediğim de 1400e geliyor yine kilo alcam sanırım:KK43:

X