Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

günaydın senin kilon kaç acaba?
bende 1200 civarı alıyorum

Tebrikler ederim
Ne yapıyorsan devam :)

Çok teşekkür ederim arkadaşım :) Çok mutlu oldum ben şimdi :)

Nasılsın bu arada? Senin küçük yakışıklı nasıl?

Rica ederim Kilo verdikçe daha da mutlu olacaksın inşallah!

Napsın ablası bugünlerde hırçın. Memeden kestik ya, trip yapıyor bana

Rica ederim Kilo verdikçe daha da mutlu olacaksın inşallah!

Napsın ablası bugünlerde hırçın. Memeden kestik ya, trip yapıyor bana

Yerim ben onu, maşallah. Benim için kocaman öp yanaklarından annesi. Ben çok seviyorum o yaştaki çocukları, en tatlı zamanları. Biraz büyüyünce şımarıyorlar :)

Son düzenleme:
Ara olarak bir hurma, bir yulaflı biskuvi 90 kalori, öğle yemeğinde ise 1 porsiyon yeşil fasulye (250), 2 kepek ekmeği (90) toplam 340 kalori.

Bu saate kadar toplam 600 kalori.

Arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun.

Ara olarak 2 kırık diyet çikolata (60 kal.)
½ porsiyon sebze yemeği azıcık etli (150 kal.) + 1-2 yk bamya(20 kal.) + ½ kase marul salata(10 kal.) + 1 yk makarna (20 kal.) = 200 kal.

Sabahkileri de sayarsak
Şimdiye kadar toplam 450 kal. diyelim.

vavv harikasın sen kaç aydır kalori sayıyorsun

hedefine ulaşmana az kalmış tebrikler

kızlar bende hamileyim ama çok aşırı kilo aldığımdan dolayı 2300 kalori almaya çalışıyorum günlük olarak
zaten bir diyet günlüğüm var

ekmeği ve yağlı yemeği azalttım
sabahları peynir zeytin kaşar iki üç dilim ekmek domates ve şekersiz çayla idare ediyorum bayağı bir doyurucu oluyor domates yemek
1. arada muz yiyorum mide ekşimesinden dolayı yada elma
2. arada grissini 1-2 tane
öğlenleri işyerindeyim her çeşitten az az alıyorum ara yaptığım için doyuyorum genelde et tavuk az pilav ve bol salata olarak idare ediyoru
3.arada yine meyve yiyorum
akşamada eve gidince et tavuk tahıl yada sebze yemeği ; azıcık kızartma iki adet tuzsuz etimekle birlikte yiyorum tabi yanına ya yoğurt yada salata midemi bir şekilde dolduruyorum

bu şekilde kilo alımını engellemeye çalışıyorum
2 haftada 1 kilo aldım yinede ama olsun bebek için lazım
şu an 79 um

acaba yeni doğummu yaptın maşallah çok hızlı vermişsin kiloları

Yeni doğum yapmadım canım 2.5 sene oldu yapalı. Doğumdan 1 sene sonra almaya başlamıştım ben kiloyu. O kilolar üzerine eklendi vs.
Birgün karar aldım işte vermeye kiloları, zamanım da az olduğunu düşünüp hızlı kilo verdim öyle.
Sen de hamilesin sanırım?
İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini..

allah bağışlasın
hamileyim amin saol

Evet üç ayım kaldı 64 ile hamile kalmıştım 79 oldum zaten kiloluydum hamilelik öncesi dikkat etmeye calışıyorum bende

allah bağışlasın
hamileyim amin saol

Evet üç ayım kaldı 64 ile hamile kalmıştım 79 oldum zaten kiloluydum hamilelik öncesi dikkat etmeye calışıyorum bende

Allah razı olsun :)
Pilavdı, makarnaydı, şerbetli tatlılar bunları hem hamilelikte hem sonrasında yeme.
Sütün artar diye tatlı şeyler yedirmelerine de inanma. Ama sütlü tatlılardan özellikle lohusalık döneminde yiyebilirsin.
Bol su iç hem hamileyken sonrasında...
Hamileyken de dikkat etmek lazım sonuçta.
haftada en az 2-3 kere balık ye.
Bakliyatlardan da ye.
Kırmızı et de son aylarda çocuğa kilo aldırırmış.
Ekmeğe de dikkat et.
Aklıma gelenler bunlar naçizane...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…