Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
benim de final haftam canım yaa inşallah almazsın güzel bir şekilde verirsin hatta :)

kızlar yaa cok yiyorumm 400 kaloriden fala sorda harcıyorum ama yediğim de 1400e geliyor yine kilo alcam sanırım

almazsın inşallah canım ya bende bu aralar dondurmaya sardım :) ama dikkat edeceğim artık yarın da nesfit diyetime başlayacağım inşallah sürdürebilirsem :)

sabahtan beri : Max duo, Çiğ köfte dürüm, ayran, 7 tane kayısı, 1 dilim ekmek

şimdilik 600 kalori yapıyor akşam bir şey yermiyim bilmiyorum..

bayılırım çiğ köfteye afiyet olsun :) aman dikkat et sonra sürekli yemek istiyor insan :)

bayılırım çiğ köfteye afiyet olsun :) aman dikkat et sonra sürekli yemek istiyor insan :)

teşekkürler ya artık akşama kadar aç durup her akşam çiğ köfte yersem ne olur diye hesaplıyorum o derece seviyorum düşün artık bugün de bunlardan sonra oda arkadaşım 1,5 lt dondurma almış algida bayaa bir ondan yedim bir de biraz ekmek tırtıkladım 1600 ü geçmez herhalde

Canım ben bi 79u görsem sonra hedefim 75 olucak inşallah Olabilir canım yarış yapabiliriz ben bugün kendime ödül verdim baya aradan sonra canımın istediği şeyleri yedim kesin 81 olmuşumdur Sen kendini hangi kiloda hissediyosun peki 79 mu 76 mı? Buarada benim boyum 1.70 senin kaç canım? :44:

Aman Allahım bu ne güzellik,tabiki yüzünü görmüyoruz ama hayal edebiliyorum zayıflamanın verdiği özgüven ve mutluluk ışıldıyordur yüzünde eminim canım,seni canı gönülden tebrik ediyorum,

Topik sessizleşti sanki bu aralar :)

Bugünüm;

Sabah; nesfit(151 kal)

Öğlen : Yoğurtlu semizotu salatası (4-5 kaşık 120 kal) aslında daha az diyen siteler de vardı ama ben bunu baz aldım . 1 dilim eti form kızarmış ekmek (45 kal)

Ara: 3 adet form mısır patlaklı (70 kal) 5 adet erik (40 kal)

Ara; 1 adet elma(80 kal) 1 bardak tarçınlı süt(125 kal)

Akşam; nesfit(151 kal)

toplam ; 782 kal yapıyor. Şu ana kadar hiç acıkmadım çok şükür acıkırsam bir kâse yoğurt yiyeceğim :)

Bir bu kalmıştı denemedigim :) bunu da deneyeceğim bakalım.
Çok zor kilo verdigim için sonunu getiremiyorum hiç.
Kaç kalori yapıyorsunuz siz ? Bir kav gündür yapmaya çalışıyorum da.

Ay kalorin benden çok azmış :)) kaç kilosun ki

Şuann ilerlemek bir yana 73 kilodayım ve moralsizim. 1400-1600 aralığında diyet yaparkenn, 1000-1200e düşürdüm 2 hafta, aldıklarımı geri verip, artık şu fazladan 10 kilomu atmalıyım, takipçinizim. Buarada menülerinizi okuyorum da, ne kadar usturuplu menüler onlar :) Ben gayet türk mutfağına uygun besleniyorum, sadece bir dilim ekmekle sadece daha yağsız şekilde falan...

Ay kalorin benden çok azmış :)) kaç kilosun ki

57 kiloyum ben 56.5 57 arasında gidip geliyorum. Hızlı kilo vermem gerek bu aralar o yüzden kıstım biraz kaloriden. sen kaç kilosun kaç kalori alıyorsun ?

Türk mutfağı çok güzel ama çok da kalorili :) inşallah verirsin hızlı ve sağlıklı bir şekilde :)

57 kiloyum ben 56.5 57 arasında gidip geliyorum. Hızlı kilo vermem gerek bu aralar o yüzden kıstım biraz kaloriden. sen kaç kilosun kaç kalori alıyorsun ?

62,5 boyum da 1.63 :/
1300 civarı oluyor genelde. Biraz böyle devam edeyim eğer veremezsem düşürürüm olmadı.
İlk hedefim 57 olmak :) ne güzel o kilosların sen :)

62,5 boyum da 1.63 :/
1300 civarı oluyor genelde. Biraz böyle devam edeyim eğer veremezsem düşürürüm olmadı.
İlk hedefim 57 olmak :) ne güzel o kilosların sen :)

Benim de boyum 1.63:) ben senin kilondaydım 2 ay gibi bir sürede 53 kiloya düştüm sonra çok yedim tabi ki aman ne de olsa verdim diye ve bu kiloya çıktım :) 17 haziranda sözlümün mezuniyeti var o zamana kadar düşebildiğim kadar düşmek istiyorum sonrasında da dikkat edeceğim :)

ah canım teşekkür ederim bi arada özelden mesaj atatrım yüzümü de görürsün:))ama şükür ki yüzüm hiç çökmedi canım sen buarada kaç kilosun ben 75 gördüm ucundan kıyısından ya sen?

canım ben de bu mutfağın hayranıyımm, Allahım erişteler-sucuklar-lokumlar muhteşemler ama bir egeli olarak sebze yemekleri favorim o yüzden ev yemeğini destekliyorum ve taze fasülye yapmaya gidiyorummmm

canım sınavlar malum sizin finaller bizim karneler derken çok koşuşturuyoruzzz.tempo yüksek

canlar belin ya da tüm vücudun 20 cm incelebilmesi için kaç klo verilmeli bileniniz var mı

Ay çok iyi kilo vermişsin o zaman sen. :) O kadar kiloyu da kalori hesaplaşacak mı verdin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…