Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
Çok güzel baktım şimdi .. 56 dakika olması ayrı bir hoşuma gitti.. İşe yarıyor mu peki ? 4 kilom kaldı hedefime gitsin bir an önce yaa sıkıldım valla :)

evet canim cok ise yariyor.vucudun sekilleniyor cok guzel oluyor.butun vucudu calistiriyor. ben 4.5 aydanberi yapiyorum ve bi saglik problemim olmadigi muddetce yapmaya devam edecegim.hedef kiloma ulastiktan sonra belki hergun yapmayabilirim ama gun asiri yapacagim.

kolay gelsin canim bol kalori harcamalar

ben 3 gundur yapmiyorum reglim var ve nezleyim.pazartesi geri basliyorum insallah.

Tesekkurler, ter icinde kaldim, resmen bacaklarim titremeye basladi
Benimde reglim var 3 gundur, ama spor yapmamama engel olamaz, sadece havuza gidemem o kadar
Bu arada gecmis olsun canim, kib.

Yediklerim:

[1] Domates Soslu Makarna 0.5 porsiyon 166
[2] Ekmek 2 DİLİM 130
[3] Soğan (taze) 10 GRAM 4.6
[4] Yoğurt (yağsız) 360 GRAM 180
[5] CEVİZ 3 adet 81
[6] Külah Dondurma 1 ADET 131
[7] Magnum Mini (klasik) 1 ADET 140
[8] Omlet 100 GRAM 191
[9] Salam 5 DİLİM 145
[10] Domates 1.5 ADET 21
[11] Şeker (küp) 2 ADET 39
[12] Kahve 1 ADET 4
Toplam : 1232.6 kal.

Simdiye kadar 2L su + 2saat spor :119:

hanımlar ben buraya listemi yazamıyorum genellikle ama şöyle desem ben de sonunda 76 küsürda olsa 76 rakamını gördüm ve 4 günlük sancı ve bugün reglinin ilk günü maalesef ben de çok sabırsızım hemen tartlılıyorum ama geçmiş diyologlara baktım karar verdim reglimi son günü tartılacağım...eneslihan kuzum seni de göremiyorum ne zamandır?

bir de hanımlar bugün 40 benden etek giydim beli büyük geldi bana yupiiiiiama basen Allahım sadece basenden oluşmuşum

şok mok diyet olmadan yaşasın sağlıklı zayıflama

Tesekkurler, ter icinde kaldim, resmen bacaklarim titremeye basladi
Benimde reglim var 3 gundur, ama spor yapmamama engel olamaz, sadece havuza gidemem o kadar
Bu arada gecmis olsun canim, kib.

sagol canim, reglin ilk gunleri yogun oldugu için hareketli olmak hosuma gitmiyo bide ustune burun akintisi eklenince...

bugun bi takim aldim 40 beden cuk diye oturdu cok hosuma gitti yemek yemekten daha guzel bir duygu

o basenleri napcaz biz? sporlada erimiyolar

tebrik ederim canım çok mutlu oldum,ben de sana bişey diyeyim mi geçen hafta 38 beden pantolonlar aldım kendimeeee likralı ama olsun,senin tam tersin benim alt beden 38 üst beden 40 yok mu bunun ortası yaaaaa ben de 76 küsürlüde olsa gördüm ha gayret canım yola tam gaz devam yaza gelsin bikiniler :119: maddonamissciğim eminim reglin bitince 2 kilo daha gitmiş olacak çok seviniyorum yaaa

kızlar 200 gr fazla çıktım ama normal karşılıyorum adetime 6 gün kaldı ben doğru sonucu anca adet bitiminde verebilirim neyse dün yediklerim
sabah 1 dilim kepek ekmeği lor domates salatalık biber
ara 1 gofret 1 çay badağı gazoz
ara 2 kayısı
ara puding yedim
ara 1 dilim kepek ekmeği bir parça keçi peyniri
akşam 1 dilim ekmek 1 tabak yaze fasülye 1 kase yoğurt salata
akşamdan yoğurtlu karışımımıda yedim
ara 1 kase kiraz
1100 falan almışım

hanımlar eliptik bisiklet almak istiourum fikriniz ya da deneyimleriniz nedir meraktayımmm

Kızlar ya bugün 200gr geri geldi, sanırım yarına toplarım. Çünkü dün 3kadeh şarabım 2de tekilam var şimdide bu keyfin bedelini oduyorum :)) olsun napiyim haftasonuna kadar güzel gider şimdi ne oluyorsa bu haftasonları oluyor arkadas gezmelerinde, misafir kabul etmelerde...

Birde buna kabizlik eklendi hopppp 200gr geldi.

Pazara hedef 56 soz size:))

sagol canim, reglin ilk gunleri yogun oldugu için hareketli olmak hosuma gitmiyo bide ustune burun akintisi eklenince...

bugun bi takim aldim 40 beden cuk diye oturdu cok hosuma gitti yemek yemekten daha guzel bir duygu

Supersinizzzzzz kizlarrrrrrr

Aynen canim adetinin bitmesini bekle

hanımlar eliptik bisiklet almak istiourum fikriniz ya da deneyimleriniz nedir meraktayımmm

Ben spor salonunda kullaniyorum, gercekten cok guzel spor yapiyorsun, butun vucudun calisiyor. 1 saatten sonra hurda gibi oluyorsun o baska

Ooooo sen bayagi icmissin kizzz
Kabizlik icin bol su + yesil cay oneririm

Dun adetimin 3. gunu demistim ya, yanilmisim hesapladim 5 gun oldu ve bitti cok sukur :))
Tartiya ciktim bu sabah: -700g vermissim
Yani 28 nisandan beri tam 5 kilo vermissim

kızlar bunalmamın sebebi eşim 2 ay önce işten ayrıldı bencillik yaptı bi kendisini düşündü. ben netten iş ararken o okey oynuyo nette(sabaha kadar).Eşim evde oluncada herşeye bahane buluyo,sürekli hizmet istiyo bulaşık yıkamaktan evin kültablası gibi kokmasından kızımında bu sene okula başlıyacak(masafları)olmasından çok bunaldım.Evimin işlerini yapamıyorum eşim evde olunca elim kolum bağlanıyo.Kötü insan değil eşim aslında çok matraktır,yanında hiç sıkılmıyo insan ama işsizken tam bir bunalım
beni anlayışla karşılıyacağınızı düşünüyorum sinirden yemeye verdim yine kendimi offf sizide sıkmak istemem arada bakıyorum yorumlara

Dun adetimin 3. gunu demistim ya, yanilmisim hesapladim 5 gun oldu ve bitti cok sukur :))
Tartiya ciktim bu sabah: -700g vermissim
Yani 28 nisandan beri tam 5 kilo vermissim

canım işte bu harikasın ....tebrikler ya bebeğim sen yurtdışında yaşıyorsun değil mi? ben burada sordum kimse tam cevap vermedi acaba bu eliptik insanı kas kitlesine dönüştürüyor mu?? ben ronaldo gibi olmak istemiyorummm..

bebeğim Allah sabrını versin işsizlik çok zor hem de herkes için sabırlı ol ve rabbim en kısa zamanda eşine iyi işler nasip eder ..sen gene de kendini çok kaıpı koyuverme tatlımmm

Kiyamam ya, uzulme sakin
Insallah tez zamanda esin is bulurda, hepiniz bu bunalimdan cikarsiniz.
Karismak gibi olmazsin ama esinle bu konuyu konusmaya ne dersin?

Tesekkurlerrrrrrrr :)
Evet cnm yurtdisindayim. Eliptik hakkinda az yazmistim gormedin sanirim :)
Yok beaaaa ne ronaldosu :))) Vucudunu harika bi sekle sokuyor, 3 haftadir spor yapiyorum inan farki gorebiliyorum.
Hic tereddut etme al derim, ama kullanacaksan tabi

Son düzenleme:

Ooo maşallah arkadasım ama boyunu merak ettim bende 77 kiloyum ama 44 bedenim boynumu çok uzun .?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…