Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
arkadaşlardan birisi sormuş yoğurtlu karışımı yemeklerden yarım saat önce sabah öğle akşam ama ben sadece akşam yemeğinden önce yedim çünkü tadı bence kötü
bu sabahta 300 gr vermişim amma korkuyorum kızlardan bazlıları geri almış galba neyse dün yediklerim
sabah 1 dilim kepek ekmeği lor domates salatalık
ara pudin yedim sanırım 220 kalorilik falan ben suyla yapyorum süt bana yasak çok zor hesapladım
ara dünkü kekimden biraz kalmıştı onu yedim 80 kalori
dün temizlik yaptığım için fazla ara yapamadım
akşam tavuk ve salata tavuk çok yedim tavuk olduğunda doyana kadar yiyiyorum
saat 10 da 1 kase kiraz yedim adetime 1 hafta var çok tatlı istiyot bugünde puding yedim bakalım yarın ne çıkcam gerçi benim 1 hafta kala tartıda fazla çıkmaya başlıyom nasıl anlıcam bilmiyorum

Adet dönemi bitiminden 4.gün gercek kiloyu veriyormuş , bu aralar tartilipta moralini bozma!!!

Oh spor ne güzel bende netten video izleyip yapıcım şimdi. Gaza getirdiniz beni rejimi sallamıştım dünden beri iyi gidiyorum:))

Birde dün sitede yoğurt tarcin zerdacal ve tarcin dörtlüsü gördüm yemeklerden önce yeniyormus metabolizma hızlanıyormus, bakalım sonucları paylaşırım ...

Napim be canim, tutamiyorum kendimi, gozumu acar acmaz, hemen tartiya cikiyorum.
Masallah canim aynen boyle devam et :nazar:
Zerdecal'i nerden buluyorsun tatlim?

Kızlar ya uzun zamandır 56ya hasrettim görmeyince rejimi sallamış kaçamaklari arttırmıştım. Bu sabah 56.9u görünce uçtum resmen, yalnız bu nasil gitti anlamadım BİR GÜNDE 600 gr!!!!!!!!!!!!!!!!

Dün 17 dk hafif egzersiz...
Sabah:dilediğim gibi herseyden kepenki ekmek yiyorum...
Geç yedim kahvaltıyı acıkmadım öğle olmadı ama şeftali yedim...
Aksam: salata tavuk 1grisini

aKSaM oNCESİ yoğurt icine tarcin zerdacal ve zencefil koyup yedim... Oda başka forum dilerseniz takip edebilirsiniz...
Yan etkisi ya da sonradan problem olur mü merak ettim. Ama suda gercek göbeğim zaten uyguladığım rejimler küçültmüştü bu sabah daha bı düz ve 600 gr hala şokta ve mutluluktayim.....
:nazar::KK9:

Harikasinnnnnnnn :nazar: :KK9: :KK9: :KK9:

Kızlar ben şu aralar iyi değilim
bıraktım herşeyi reglim bitsin kendimi toplarsam yine gelirim yalnız şunuda söyleyim 66 kilo olmuşum 600 gam gitti şükür
geldiğimde görüşürüz kendinize iyi bakın

Aylinnnnn ne oldu, hadi anlat bizede, pes etme sakinnnnnn!!!!

arkadaşlardan birisi sormuş yoğurtlu karışımı yemeklerden yarım saat önce sabah öğle akşam ama ben sadece akşam yemeğinden önce yedim çünkü tadı bence kötü
bu sabahta 300 gr vermişim amma korkuyorum kızlardan bazlıları geri almış galba neyse dün yediklerim
ara pudin yedim sanırım 220 kalorilik falan ben suyla yapyorum süt bana yasak çok zor hesapladım
saat 10 da 1 kase kiraz yedim adetime 1 hafta var çok tatlı istiyot bugünde puding yedim bakalım yarın ne çıkcam gerçi benim 1 hafta kala tartıda fazla çıkmaya başlıyom nasıl anlıcam bilmiyorum

Hadi hayirlisi, stres yapma :KK34:

Selam valla ben bir dün aksam yedim 600gitti sadece ona bağlı değil tabi dikkatte ediyorum belki diğer arkadaslar normal yeme düzeninde gittiler bilemiyorum. Az önce öğleyi yedim. Sabah yemiyorum ben öğle aksam sadece. Yazarım sonucları gene olumlu olduğu sürece devam edeceğim. Tadı güzel değil ama bana cokta kötü gelmedi Allah'tan normalde hayatta giyemem böyle seyleri. Ama her seferinde incelik bir ben hayal ediyorum gobeksizz :))

Haaaa curcuma mi oluyor zerdecal :KK9: :KK9: Vay salak kafam :KK9: :KK9:
Sagol canim ya :)))

Asyalı bir arkadasım var, onlar çok kullanıyor bu zencefil zerdacali yemeklerinde salatalarında bende onlardan sonra başlamıştım yemeklere koymaya. Burdan sonuc almasam bile sonra yemeklerde deneyeceğim mutlaka. Çok saglikli. Bide biliyorsun genelde çok zayıf onlar :))

Asyalı bir arkadasım var, onlar çok kullanıyor bu zencefil zerdacali yemeklerinde salatalarında bende onlardan sonra başlamıştım yemeklere koymaya. Burdan sonuc almasam bile sonra yemeklerde deneyeceğim mutlaka. Çok saglikli. Bide biliyorsun genelde çok zayıf onlar :))

Aynen ya, adamlar ekmek nedir bilmiyorlar zaten :)))

Turk degil canim, drect8 kanalinda. youtube'dende yapabilirsin. Gym Direct - 09/03 - Sandrine : Renfort musculaire - YouTube bu linkten bakabilirsin birsuru video var. ben kadininkileri yapiyorum 56 dklik videolarindan.[/QUOTE

Teşekkür ederim bende kaybedip deneyim bakalım soğukta yürüyüşde yapılmıyor....

bisey degil canim.bu sene havalarda isinmadi disari cikip yurusek.bana bu program iyi geldi.vucudumdaki degisimleri goruncede dahada yapasim geliyo.11 kilo verdim ama hiç sarkma gevseme yok.5 kilocuk daha vercem az kaldi...

bisey degil canim.bu sene havalarda isinmadi disari cikip yurusek.bana bu program iyi geldi.vucudumdaki degisimleri goruncede dahada yapasim geliyo.11 kilo verdim ama hiç sarkma gevseme yok.5 kilocuk daha vercem az kaldi...

Bende su ender saranın 10hareketini yapıyorum 20-25dk da bitiyo, yormuyoda. Onuda deneyebilirsin. Bende 3-4gitti şükür belli değil kilo verdigim.

Hadi hayırlısı turkiyeye incelik gidelim :))

hafta degil canim ben ocak ayindanberi kalori sayimindayim ve yaninda bu sporu yapiyorum.yani 4.5 ay oldu ama hiç bikmadim cok rahatim yavas yavas eriyorum ve fit bi vucudum var.hizli verilen kilolar ayni hizda geri aliniyor o yuzden ben acele etmeden yavas yavas veriyorum kendimi kasmadan.

En güzeli kalori sayımı , bir de yediğin sebze, protein ve karbonhidratı orantılı almak valla. Ben ne zaman rejim yapsam listeye ufak bi kaçamakta tam salivermeye başlıyorum.

Her şey az ama dengeli...

Bende su ender saranın 10hareketini yapıyorum 20-25dk da bitiyo, yormuyoda. Onuda deneyebilirsin. Bende 3-4gitti şükür belli değil kilo verdigim.

Hadi hayırlısı turkiyeye incelik gidelim :))

ilk kilolar cogunlugu sudan gittigi için pek belli olmuyo ama sonrasinda bir kilo eksilsebile belli oluyo hemen. benimde ilk 5 kiloyu verdigimde hiç kimse fark etmiyodu kilo kaybettigimi, bende kiziyodum kimse farketmiyo diye.insallah canim bende turkiyeye gitmeden once hedefime ulasmak istiyorum.gecen sene 70 kiloyla gittim kendimi cok kotu hissettim.bu sene citir bi anne olarak gitcem insallah :KK66:

Son düzenleme:
X