Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
1 ayda 5 kilo mu verceninşallah verirsin..zaten senin kilon az..vermesen bile eminim inceciksindir

Teşekkür ederim canım
Çok da incecik değilim, göbiş var :)
Ama 1 ay sonra memlekete tatile gideceğiz orda tekrar alacağım kiloları da hesaba katarak vermem gerekiyor :)

iyi akşamlar..

O kadar zor şartlar altında egzersiz yapıyorum ki bir görseniz. Bir odaya geçtim sanki suç işliyormuşçasına yapıyorum
Ama yapacam.
Birazdan başlıyorum kızlar görüşürüz...

senin tartı yanlış falan tartıyor bence :) ya da boyun çoook uzun :) çünkü 78 kiloyu hiç ama hiç göstermiyorsun maşallah maşallah..

yok kuzum ben kaç kez çıkıyorumm aynıhiç değilse bir güzellik yapsa bu tartılar ...boyum çok uzun değilim ama şükür iyi genlere sahibim

canım seni sonuna kadar destekliyorum ama eskisi kadar sık sık giremiyoruz onun da eksisi oluyor atıştırma fırsatı yaratıyor insan kendine haydi bakalım yolun açık olsunhız kesme..

maşşalah..maşşalah...bir de 69 lara insen afet olcan kız...

umarımmm canım bakardsın ben de "öncesi- sonrası" fotoları yapar bir 87 bir de 68 kilo halimi koyarım buralaraaaaa ...ağzın bal yisin

Hosgeldin. Hic 78 kilo gibi durmuyorsun. Boyunkac ki?[/QUOTE]

boyum 1.68 o kadar uzun değilim ama sürekli topuklu giyerim .....

boyum 1.68 o kadar uzun değilim ama sürekli topuklu giyerim .....[/QUOTE]

Çok sağaol canım desteğin için.. Şimdi spor yapacağım leslie yaparım diye düşünüyorum. Etkili spor videosu bilen varsa link atabilir mi ?

Merhaba kızlar uzun zamandır sizi okuyorum ve sonunda bende üye oldum, çok güzel destek oluyorsunuz birbirinize ve çok güzel gidiyorsunuz. Bu kalori sayımı mükemmel bir yol. Ben dogum sonrası kilo alanlardanim maalesef ( 87 kiloyken bu ise artık bir dur demek gerek dedim ve başladım su an 79 kilosum boyum 1.68 ilk hedefim 75 sonra 70 ve inşallah 65:)) benide aranıza alırsanız çok sevinirim:))

aramiza hosgeldin tunituni. insallah sende istedigin kiloya ulasirsin.

merhaba kızlar ben de diyete başladım 5 gün oldu ve aranıza katılmaya karar verdim kalori sayımıyla zayıflamak istiyorum tabi yediğim besin gruplarına da dikkat ederek..1.69 boyundayım 66 kiloyum 56 ya düşmek istiyorum umarım bu sefer başarırım beni de aranıza alırsanız sevinirim

sende hosgeldin papatyakiz, boyun uzunmus kilonda iyi ama insan olmak istedigi kiloda mutlu oluyor. ben kalori saymaktan cok memnunum.hem herseyi yiyorum gozum kalmiyor hemde zayifliyorum.sana tavsiyem cok kalorili seyleri sabahtan yemeye calis aksama hafif olan seyler ye boylece daha rahat kilo verirsin.bide spor yapabiliyosan mutlaka yap cok daha etkili olur.

Su an senin kilonda olsam ne mutlu olurdum ama haticeninde dediği gibi herkes mutlu olduğu kiloya insin ins zaten bu kilolar biriktikce vermesi zorlaşıyor birkaç kilo alınca hemen vermek lazım aslında

hoşgeldiniz kızlaarr..inşallah istediğiniz kiloya rahat rahat kavuşursunuz..

Bugünkü yediklerimi yazayım bende
Öğlen bir arkadasın hidrellez yemeğine gideceğim için sabah sadece bir bardak sür ictim birkaç saat sonrada bir avuc leblebi yedim
Öğlen yemeklerden 2 ser 3er kasik yedim kendimi tebrik ediyorum ırmak helvası vardı onanda 3kasik yedim sadece ama eminim dünya kalorisine korkumdan kalorisine bakamıyorum öğleden sonra yine bir avuc leblebi yedim aksam için su an hic bı fikrim yok

hoşgeldiniz kızlaarr..inşallah istediğiniz kiloya rahat rahat kavuşursunuz..

Cook teşekkürler hic bu kadar kafaya koymamıştı zayıflamayı ins olur. Bugun dar geldigi için giyemediniz trenckotumu giydim nasil mutluyum bu zayiflamadaki mutluluk hic bı yiyecekte yokmuş

Bugünüm;

[1] ülker kalbim ton balığı light(sitede kalorisi yoktu ben yazıyorum ) 1 adet 113
[2] Nesfit Sade (30 gr +125 ml yağsız süt) 1 PORSİYON 151
[3] Knorr Çabuk Çorba (Domates) 1 paket 84
[4] Marul Salata 1 PORSİYON 93
[5] Kepekli Ekmek 2 DİLİM 110
[6] Elma 1 ADET 60
[7] Sütaş Light Homojenize Yoğurt 200 gr 118
Toplam : 729 kal.

Akşama da bir bardak yarım yağlı tarçınlı süt içeceğim ..

Cook teşekkürler hic bu kadar kafaya koymamıştı zayıflamayı ins olur. Bugun dar geldigi için giyemediniz trenckotumu giydim nasil mutluyum bu zayiflamadaki mutluluk hic bı yiyecekte yokmuş

değil mi yaa..tebrikler..

afiyet olsun canım..ama 1000 kalorinin altına inmemeye çalış..metabolizma hızın yavaşlamasın..

teşekkürler hatice27 boyum evet kısa sayılmaz ama benim sorunum kiloların üst kısmıma toplanması çok rahatsız oluyorum bundan belim kalınlaştı göbeğim çıktı ama bacaklarım ince bu yüzden kilo verio daha orantılı görünmek istiyorum..
hepbera winter1 ve tunituni teşekkürler sizede burda herkes birbirine destek vererek istediği kiloya ulaşır umarım

bir de soracağım bişey var benim almam gereken kalori 2000miş..metabolizma hızım da 1500..ben günde 1200 kalori alsam kilo verme hızım nasıl olur böyle yapanınız varmı..halsizlk yaparmı bende bu şimdiden teşekkürler

canım ben geçen diyetisyene sormuştum günlük kaç kalori almam lazım die 1500ü geçme demişti oda... bende 1200-1300 civarı besleniyorum bazen 1500 geçtiğide oluyo onuda sporla dengelemeye çalışıyorum...

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar. Sabah balli sirkeli suyumu ictim. 1 kayisi + cevizimi yedim (bagirsaklrm icin :26: )
Birazdan disarda kahvaltimi yapacagim. Spor yapamadim sabah oglan erken uyandi. Artik aksam yaparim ins.

Bu arada 54.4 u gordum kizlar
Kaldi geriye 4 kilom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…