Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
selamm nasılsınız?
ben hala 67 lerde geziniyorumm inmiyor tartı
diyette yapamıyorum sadece dikkat etmeye çalışıyorum ama onunlada olmuyor
hiç bişeye inancımda kalmadı artık..

Kizlar ben de sehir disindaydim ya bu aksam evde olcaz. Bakalim kac kilo gelcem. Sabah sporumu da aksam sporlarimi da yapamadim bu haftasonu
Gerci asil onemli olan yarin sabahki tarti. Bugun sis olabilirim

selamm nasılsınız?
ben hala 67 lerde geziniyorumm inmiyor tartı
diyette yapamıyorum sadece dikkat etmeye çalışıyorum ama onunlada olmuyor
hiç bişeye inancımda kalmadı artık..

evet diyet cok zor ama bence yediklerine dikkat ediyorsan eger sporla hedefe ulasa bilirsin

evet diyet cok zor ama bence yediklerine dikkat ediyorsan eger sporla hedefe ulasa bilirsin

yaklaşık 2 yıldır diyet işleriyle ugraşmaktan sıkıldım sanırım eskisi gibi dikkat edemiyorum
3 gün diyet yapsam 4. gün bozuyorum

:2:bu hafta sonu gene a uydum, gene geriye gitti kiloommm tekrar ayni kilolardan baslamak çok kotu.

kizlar bi boyoz kaç kalori bilen var mi, kaç tane goturdugumu soylemeyim.

Bir haftadır memleketteyım evimdeyim ve diyet spor hak getire çok moralım bozuk.durmadan yiyoruz..salı gunu donuyorum.sıkı diyet ve spora devam inşallah :18:

:2:bu hafta sonu gene a uydum, gene geriye gitti kiloommm tekrar ayni kilolardan baslamak çok kotu.

kizlar bi boyoz kaç kalori bilen var mi, kaç tane goturdugumu soylemeyim.

Uzgunum 700 kalori diyor.
Madem cok seviyorsun yarimini bari ye birak. Hadi sIkI bir diyete ve spora basla hemen.

Bir haftadır memleketteyım evimdeyim ve diyet spor hak getire çok moralım bozuk.durmadan yiyoruz..salı gunu donuyorum.sıkı diyet ve spora devam inşallah :18:

Herseyden azar azar ye bari. Neyse gelince guzel bir diyet yaparsin. Ben de haftasonu icin sehir disinda tatile gtmistim. Donuyoruz simdi yoldayiz eve gdince tartilcam. Birtek dun aksam kacti ama spor yapamadim hic. Azimliyim ama.. Simdi bu yorgunlukla bile eve gidip egzersiz yapasim var

Uzgunum 700 kalori diyor.
Madem cok seviyorsun yarimini bari ye birak. Hadi sIkI bir diyete ve spora basla hemen.

yaa ben yurt disinda yasiyorum, misafirimiz geldi ve bana boyoz getirdi bende durduramadim kendimi :)) ne yapalim yarin yuzme ve spora asilcaz artik... bir turlu kalorisini bulamamistim çok tesekkur ederim.

yaa ben yurt disinda yasiyorum, misafirimiz geldi ve bana boyoz getirdi bende durduramadim kendimi :)) ne yapalim yarin yuzme ve spora asilcaz artik... bir turlu kalorisini bulamamistim çok tesekkur ederim.

Rica ederim :). Hic boyoz yemedim ama kalorisi 1 porsiyon kebapa denk

kızlar birkaç gündür bende uğrayamıyorum cumartesi adet ldum ve daha şişliğim gitmedi aslında dün biraz gitmiş zanettim ama bugün tartı fenaydı bilginiz olsun diye yazıyorum dün ben kuru üzüm yemiştim benim gibi gaz problemi olanlar dikkat etsin gaz yapıyormuşş internettende baktım fena halde kabızım hasta olduğum için bittikten sonra yine başlıcam

Geçmiş olsun. Kuru kayısı, kuru erik felan ye onlar da gaz yaparmı ki ?

ya kac haftadir yerimde sayiyorum kafayi yicem artik az önce tartiya ciktim günlerdir tartilmiyordum adetim gecsin ve biraz daha dikkat edeyim ha bugün ha yarin derken ciktim veee hala 62,7 kg dayim artik tartinin onu kaydettigini düsünüyorum hep ayni gösteriyor cünkü :) bi veremedim 2kiloyu ne yapmam lazim kizlar daha nelere dikkat edeyim ben???

günaydın canlar iyi haftalar,bu haftanın ilk günü kesinlikle karar verdimki bu kadart sık tartılmayacağım,78 kiloya düştüm diye bi sevindim bi sevindim sevincim yarım kaldı,aç karnına yine 79 gösteriyorum iki gündür,tamam haftasonu abartmış olabilirim ama diyetten önceki yeme düzenimden daha az yedim yinede,ama söz veriyorum,haftaya cumaaya kadar tartılmayacağım ve eğer ben eneslihansam 76 yı göreceğim,görmezsem forumdan atsınlar beni,kimseler beğenmesin yorumlarımı,12 gün sonra........ bu gün kurtlar gibi aç kalktım, çeyrek ekmek kaşarlı tost yedim(276 kal) öğlen kesinlikle çorba yiyeceğim 1 kase mercimek olur heralde,akşamda zeytinyağlı enginar 1 dilim kepek ekmeği hakkı veriyorum kendime,

ya seni çok iyi anlıyorum duraklama dönemi insanın bütün şevki kırılıyor kafayı yememek elde değil (,metabolizmayı hızlandırıcı bi şeyler mi denesek,5 i bir çay,zeytin yaprağı gibi acaba

Ender saraç'ın zayıflama çayını öneririm sana. Eğer içersen tarifini veririm.
Bir de sabahları içmiyorsan aç karna ballı sirkeli ılık su içmeyi dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…